Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım test yaptın mı merak ettim
Canım test yaptım, pozitif, kan verdim regl iki gün geçince beta 304 çıktı. dah açok küçük ama bir minik geliyor inş. sağlıkla gelir. kan değerlerim normal çıktı. bir tek açlık insülini denen şey sınırın üstünde çıktı ama bol su iç dedi. nedir o bilmiyorum.

Yaaaa çok sevindim.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.benimde dün adet günümdü olmadım ama test negatif çıkıyor hep.
İnşallah hayırlısıyla gelir oğluşun

Yaaaa çok sevindim.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.benimde dün adet günümdü olmadım ama test negatif çıkıyor hep.
İnşallah hayırlısıyla gelir oğluşun
ayy inş canım. dua edin lütfen. Ben regl günüme kadar regl olacakmiş gibi kasık bel ağrısı yaşadım. regl günü bitti şükür ağrılar. şimdi sadece önceki sezeryanımın dikişleri acıyor karın içimde zaman zaman.

Dualarimdasiniz inan ki kendimle birlikte burdaki herkes için dua ediyorum.insallah kolay geçer hamileliğin

hayırlısı olsun canım sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun. adet günü tamamen kesildi mi kasık ağırların?

Teşekkür ederim canım. Senin de az kaldı sanırım. Test yaptın mı?
Adet oldum birkaç saat önce nasip değilmiş bu aya daha vakti var demek Allah en doğrusunu bilir.

Böyle olunca vücut kendini hamileliğe hazırlıyormuş benimde ortanca kızda ilk ay gecikti adet öbür ay hamile kaldım
Gecikmedi canım tam gününde geldi oldum maalesef

İyi geceler herkese. Hayırlı Kandiller.
kuzum ben de hamileyim, 4+4 bugün, 4+2 de beta 304 çıktı. 10 gün sonra gideceğim doktora kalp ve keseyi görmek için kısmetse. kesen yuvarlak değil, erkek olabilir mi acep? hangi tarafta?
Çok sevindim hayırlı olsun. Gönlündeki olsun İlk cinsiyet yorumunu sen yaptın umarım hayırlısıyla haklı çıkarsın Canım kese hangi tarafta diye sordum ben, doktorcuğum sen kafanı yorma böyle şeylere dedi Yani bilmiyorum ama soldan yumurtladığıma göre kese solda değil midir var mı bilgisi olan? Birde ben hep sol kasık ağrısı çektim.

Kese soldadır o zaman canım. senin ilk hamileliğin mi?

Adet oldum birkaç saat önce nasip değilmiş bu aya daha vakti var demek Allah en doğrusunu bilir.

Gecikmedi canım tam gününde geldi oldum maalesef
hayırlısı olsun canım vakti saati vardır.. ben de keseyi görmedim ama işte kanda beta yüksek çıktı sadece.. keseyi görünce rahatlayacağım sanırım

hayırlısı olsun canım vakti saati vardır.. ben de keseyi görmedim ama işte kanda beta yüksek çıktı sadece.. keseyi görünce rahatlayacağım sanırım
Sağlıklı gebeliktir inşaallah canım gönlündeki sağlıkla hayırlısıyla ömrüne kucağına nasip olsun.

Kese soldadır o zaman canım. senin ilk hamileliğin mi?
Bir kızım var. Bu ikinci gebelik. Aralıkta da soldan yumurtladım, ocakta da soldan yumurtlayınca oluruna bıraktım. Daha fazla ertelemek istemedim. Kızımın ilk ultrasyon görüntüsüne baktım keseye yani, o da aynı yerdeymiş neredeyse. Bakalım çok merak ediyorum, bir de tatlı bir heyecan var tabi. Hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…