Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Amiin Allah razı olsun.
Evet canım vaktiyle uğraşmıştım yine.simdi şükür diyorum iyiki iki kızım olmuş inşallah bu sefer oğlum olur
Amin ins canım Allah'ım sana da isteyenede değişik tat tattirsinkizlar da hangi günlerde denemen oldu
Döngün kaç gundu adet kaç gün sürüyordu

Amin cnm gerçekten öyle. Benimde kuzenimin 7 yıldir cocugu olmuyordu 2 haftalık hamile olduğunu öğrendik çok ağladım sevinçten eşimde diyo milletin derdi anne baba olmak sende erkek olmadı diye üzülüyorsun allah herkese her iki meyvesindende tattırsin

Instagram'da birgebeningunlugu hesabı ebru var o da testte bu şekilde denemiş oğlu var iki tane,sağlıkla gelsin ins USG varsa at bakalım çokta anlamam tahmin ederiz

Baya zor durumdayim canim, cok zorluyor artik, gelmek bilmedi bi türlü
Canım doğumun kolay olması için sabah ve akşam 6,7 tane hurma ye, bir de 7 tane pirinç tanesinin üzerine 7 tane Taha süresi oku ben denemiştim doğum çok kolay olmuştu Allah'ın izniyle
Rabbim yâr ve yardımcın olsun inşaAllah

Aminn kuzum insallah hurma yiyorum ama oda beni kötü etti taha suresini okuyayim insallah yarin, bu gece de dogmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…