Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet doktor söyledi.benim hep sol yumurtam çatlardi.bu ay yumurta masajı yaptım sanırım o iyi geldi. İki taraftada ağrı hissettim sol daha çok büyümüş ama ikisi de çatlar dedi.bakalim hangisi tutacak nasip.demekki sende çift yumurtalıktan oluyor. Doktora gitsen netlesir
Cocukla nereye gidiyosun ki canım 🤷‍♀️ Gidebilsem yumurta takibine gitcem aslında ama yok

Allh bağışlasın cnm cok merak ettim kaçıncı haftalarda bir kız bir erkek dediler
12 haftalikken ozel 60% kiz dedi 16 ozel
Gostermiyo dedi 20 devlet 90% kiz dedi sonra hep ozele gittim bacak arasinda kordon vardi 24-28 31 haftalarda hic ama hic gostermedi bak artik eminim kizim
Olacak diye alis verislere basladim bi heyecan bi heyecan 2 oglum var simdi
Kizim
Olacak ucuyom resmen sonra 33 haftada erkek dedi yok canim dedim kordondur o kordon bebek buyudu yeri dar tikis tikis nasil gorecek diye birazda sorunlu gecti hamilelik suyum sinirin altina indigi icin suni sanci ile dogum yaptim 39 haftalik normal oldu anam bide ne gorim pipi bana bakiyo ben pipiye al sana pipili kiz dedim icimden 😂😂

12 haftalikken ozel 60% kiz dedi 16 ozel
Gostermiyo dedi 20 devlet 90% kiz dedi sonra hep ozele gittim bacak arasinda kordon vardi 24-28 31 haftalarda hic ama hic gostermedi bak artik eminim kizim
Olacak diye alis verislere basladim bi heyecan bi heyecan 2 oglum var simdi
Kizim
Olacak ucuyom resmen sonra 33 haftada erkek dedi yok canim dedim kordondur o kordon bebek buyudu yeri dar tikis tikis nasil gorecek diye birazda sorunlu gecti hamilelik suyum sinirin altina indigi icin suni sanci ile dogum yaptim 39 haftalik normal oldu anam bide ne gorim pipi bana bakiyo ben pipiye al sana pipili kiz dedim icimden 😂😂
Insallh benim başıma da gelir böyle birsey😂😂

sen bu kez kız mı istiyorsun canım? Erkek çocukta başka hangi belirtilerin olmuştu?
İlk zamanlar çok yorgun hissediyordum ilk üç ay kadar yattım desem yeri vücudum kırgın gibiydi,bir de 4-5 ayliktim sadece bir hafta mide bulantısı yaşadım o kadar.rahatti hamileliğim.diyorum Allah'ım herkese benim rahatlığın gibi nasıp etsin herkese hamilelik

Kızlar bu 9. Hamileliğim,
Kızlarda gün aşırı denedim. Yumurtalamadan bir gün öncesi bir gün sonrası denk geldiler . Yumurtlama günü olmadı yani. Sağlıkla doğdular
Erkek bebekleri erken doğumda kaybettim onlarda tam yumurtlama sonrası yada günü tek ilişki oldu. Yaşamadılar. :KK43:
Arada düşüklerim oldu.
Şimdi 3 gün denedik, yumurtlama öncesi,yumurtlama günü, yumurtlamadan sonraki gün.
Bu durumda Olasılık nedir merak ediyorum . Haftaya doktora gideceğim ama heyecandan öleceğim. Umarım sağlıkla devam eder bu defa.

Kızlar bu 9. Hamileliğim,
Kızlarda gün aşırı denedim. Yumurtalamadan bir gün öncesi bir gün sonrası denk geldiler . Yumurtlama günü olmadı yani. Sağlıkla doğdular
Erkek bebekleri erken doğumda kaybettim onlarda tam yumurtlama sonrası yada günü tek ilişki oldu. Yaşamadılar. :KK43:
Arada düşüklerim oldu.
Şimdi 3 gün denedik, yumurtlama öncesi,yumurtlama günü, yumurtlamadan sonraki gün.
Bu durumda Olasılık nedir merak ediyorum . Haftaya doktora gideceğim ama heyecandan öleceğim. Umarım sağlıkla devam eder bu defa.
Inşallah hayırlı sağlıklı bi erkek evlattır canım,

Yok kuzu hiç gitmedim doktora ama allah nasip ederse 3.çocukta gidicem çünkü benm hep sağ yumurtam çatlıyor sanırım,sağ tarafım ağrıyor büyük kizimdada öyle bundada.
Herşeyde vardır hayır çok şükür anneliği tadiyoruz🤲kuzenim beş yılı bitecek çocuğu olmadi vajina girişinde çikolata kisti varmış :KK43:( operasyon olacakken eşi y dışına göreve gitti.
Allah'ım tattirsin ins canım🤲

X