Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Hayirla sağlıkla gelsin bebeğin inşallah.bende ikinci kızımda denedim biseyler ama testim bitmişti erken ilişki olmuş oldu. İnan seni çok ama çok iyi anlıyorum bende erkek olacak diye kafama nasıl bı sabitlediysem işte kız olduğunu öğrendim. Şok yaşadım resmen ama şimdi iyiki olmuş diyorum ablasıyla oyunlar oynuyor ömürlük arkadaşlar inşallah. Kız kardeş gibisi var mı ya.. bende şimdi üçüncü çocuğu düşünüyorum. Yine şansımı yukseltmek için deneyeceğim rabbim ne dilerse o.

Birde millet insanı darlıyor.kmseye demedik mesela aa inşallah erkektr demesinler diye.2 3 4 oğlu olana bişe dyen acıyıp aa insallah kızın olur diyen hiç duymadım fakat kızın 1 bile olsa 2.kızsa hemen acımalar aa dgeri erkek olsunlar başlıyor.

Tabi cnm insan etrafin sözlerinden dahabcok bunaliyor bosver aldirma insallah rabbim gonlundekini duymayi nasip eder sağlıkla evladini kucağına alirsin

Aynen cnm bi şok yaşadım ama kabullendim dedigin gibi arkadas olacaklar Allah seninde evlatlarını bağışlasın hayırlı bide oğlan nasip etsin cnm

Valla diyorlar canım üçüncü oğluma hamileyim biri bari kız olsaydı diyen kız bambaşka diyen Aaa üc oğlan Allah yardımcın olsun diyen diyen işte insanlar Allah öyle nasip etmiş demiyo ki bize kalsa ne olurdu bu dünyanın düzeni sağlıklı olsun da varsın üç oğul üç kız olsun yeterki Rabbim evlatla imtihan etmesin

Derler ama kınayamazlar msela bnim çevremde 3 oğlu 2 oglu olan var kmse ayy kızı yok yazık demiyor.ama ben 2. Kızıma hamileyken bir teyze uu 3.erkek olur inşallh demişti.yani tanımadıgın bile maydanoz oluyor oğlun yoksa

Katılıyorum sana allah biliyor Ya çok erken cocuk meraklısı değilim sırf bu sözlere ,bakışlara maruz kalmamak için istiyordum .başlayacaklar şimdi gelde anlat

Katılıyorum sana allah biliyor Ya çok erken cocuk meraklısı değilim sırf bu sözlere ,bakışlara maruz kalmamak için istiyordum .başlayacaklar şimdi gelde anlat
İnsan evladı olacagını bile söylemek istemiyor,bu düşüncedeki kafalar yüzünden sizin kaçıncı bebeğiniz?

İnsan evladı olacagını bile söylemek istemiyor,bu düşüncedeki kafalar yüzünden sizin kaçıncı bebeğiniz?
Benim 2.kızım olacak geçen gün rüyamda kuzenim 3 kızım olacağını söylemişti bugünde teyit ettik yani rüyalara çok bel bağlamamak gerekir ama üçüncüyü bikac yıl sonra düşünüyordum şuan düşünmeye korkar oldum

İnsanlar rüyada gördüm falda çıktın diyerek bile insana laf sokuyor.
Mesela yengem bni hep rüyasnda görür kızım olur,görümcemin oğlu olur.
Eltim fal baktırır,biri çıkar hamile 2 kızı olan 3.oğlan olur ama özürlü olacakmş flan filan

böyle insanlara sinir oluyorum yaa. ha kız ha oğlan size ne yararı yada zararı var belki 1 belki 2 kere muhatap olup olmayacağı bile belli olmayan gereksizler ne hakla ağızlarını açıyorlar anlamıyorum. Allah akıl fikir versin herkese

Tibn Tövbe tövbe ne değişik insanlar var allah akıl fikir versin. Ama benimkini ben gördüm ve gerçekten öyle olacağını hissediyorum nedense sanki hiç oğlum olamayacak gibime geliyo

Aminn aminn.birde kahve falında o kadar ayrıntı nasıl çıkmış 2 kızım,hamileliğim,çocugun erkek olması ve özürlü olması...
Şuan acabamı diye yüreğime geliyor bazen bir gereksizin saçma lafı yüzünden

Kızlar çok gerilmişsiniz sakin olun ben geldim
Boşverin kız elalemi, bu elalem beni çok dobra insan yaptı öle boş konuşanları bir tersliyorum bir tersliyorum görmeniz lazım, herif bile diyor biriyle yalandan yere papaz olcaz senin yüzünden aman nolcak ekmeğimi suyumu onlar veriyo doğurdumu onlar bakıyo sanki herşeye bimualefet bozmayın moralinizi içinizden geçen olmadı evet üzücü ama mevlamın işinede çok karışmamak lazım, bizi çok seviyor olmalıki böle imtihanlar veriyor bize iyi düşünün bende bi hamile kalamadımki katılayım aranızda benimde oğlum olacağı yok hoş yalandan bişiyler ediyoz doğurunnn koklayın minik minikkk minnoşları yahuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…