Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet öyle. Korkutmak istemem ama berbat bir şey. Allahım bu kadar eziyetin sonucunda nasip et gönlümüzdekini.
Yok canim o kadar acımıyor ama senin doktorun eli ağır demek ki o kadar da kurcalanmaz ki,bende geçen ay gittim kontrole hiç hissetmedim bile ki benim alttan baktirma fobim vardı düşün korka korka gittim

Saglikli ve hayirli bir evlat olsun insallah canim.

Kizlar alttan muayene korkutucu bisey degilki taaaa icine kadar alet girmiyor ki ucundan bakiliyor kusura bakmayin acik konustum ama bazilariniz cok korkuyor asiri Ben yumurtalik icin baktirmadim hic ama hamilelikte fln alttan muayene cok oldum

Kizlar alttan muayene korkutucu bisey degilki taaaa icine kadar alet girmiyor ki ucundan bakiliyor kusura bakmayin acik konustum ama bazilariniz cok korkuyor asiri Ben yumurtalik icin baktirmadim hic ama hamilelikte fln alttan muayene cok oldum
Vala canim ben korkudan ziyade uzandığım için sevmiyorum hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…