Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet arkadaşlar gittim çok kişi sormuş buradan yazayım Allah’ın izniyle mini mini bir kızımız oluyor
Şimdi sorulacak deneme felan yaptın mı diyet o bu şu .. diye sorulmadan söyleyeyim ben test felan yapmadım pikken denedim ve çatlamaya yakındı tek ve derin ilişki ile hamile kaldım..
sağ tarafa yattım nub teorisi Ramzi teorisi ve diğer tüm belirtiler erkek bebek olduğunu gösterirken 12.haftamda dahil sonuç kız
Rabbim sağlıktan afiyetten ayırmasın hayırlısı ile kuzumu kucağıma almayı nasip etsin.. anladım ki nasipten öte yok.. rabbim ne dilerse o olur .: diğer çocuğumda inşallah kesinlikle pikmiş yumurtlamaymış çatlamaymış oymuş buymuş nubmuş Çin takvimiymiş bu tarz şeylerle aklımı bulandırmayacağım :) Allah ne verirse o hepinizin gönlüne göre olsun hoşçakalın

Canım rabbimin verdiğinde bir, vermedığinden bin hayr vardır. Rabbim hayırlı, sağlıklı, ihlaslı evlat etsin inşaAllah

Sağlıkla doğsun inşaallah canım hayırlı evlat olsun Çin takvimi vs başka takvimler o da mı erkek gösteriyordu?

Sağlıkla doğsun inşaallah canım hayırlı evlat olsun Çin takvimi vs başka takvimler o da mı erkek gösteriyordu?
Evet canım aklına gelebilecek herşey hepsi erkek kesesi bile :) kendime sözüm var öbür çocuğum da ne bir test ne bir takvim ne de başka birşey dişimi sıkıp 16.haftayı bekleyeceğim o kadar

Canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı,sonra da hayırla imanla sağlıkla kızını büyütmeyi nasip etsin inşallahCennet kokusuyla yuvanıza bir minnoş geliyor ne mutlu size

Hayirlisi olsun cnm ilk bebeginmi? Nasipten ötesi yok :) en guzel yapabilecegimiz sey bol bol duadir

Sağlıkla al kucağına ins

Ay takvimine baktın mı ?

Bende pikte düşünüyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı Çatlamadan sonra oldu ilişki. Bakalım hayırlısı.
Aynen canım o yüzden zamanlamaya çokta takılmıyorum eşim ne zaman evde olacaksa yani anca gece test o Zaman hangi aşamadaysa Allah’a emanet öyle olacak inşaallah. Rabbim kaderimize yazmış olsun hayırlı sağlıklı erkek evlatları.

Canım saglıkla gelsin minik prenses evinize neşe huzur bereket saglık getirsin Hayırlı evlat olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…