Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar aranızda femara kullanıp ilk ayında hamile kalan var mı? Birde bu tarz ilaçlar çoğul gebelik ihtimalini arttırıyormuş bilgisi olan var mı?

Canım sen geçen ay takip yaptın dimi pik ve çat arası kaç saat sürdü? Hangi aşamada deneme düşünüyorsun?
Canım benim iki farklı günde pik oldu test doğum kontrol hapı sonrası ilk döngüydü ama kısa sürdü ikiside. Zaten ben hep en başından beri riske atmayıp piki görünce eşim evde olursa öyle deneme düşünüyorum. Duruma göre tek ya da iki deneme inşaallah oğluş tutunsun hemen Hepimize

Sen direk çift çizgi görünce demeyeceksin yani öyle mi ultra pik ve silinme beklemeden
İnşAllah canım sağlıkla hayırlısıyla tutundun oğluşlar

Sen direk çift çizgi görünce demeyeceksin yani öyle mi ultra pik ve silinme beklemeden
İnşAllah canım sağlıkla hayırlısıyla tutundun oğluşlar

Aynen canım geçen Ayse 80 yazmıştı sanırım pik öncesi pik ve silinmede üç denemeyle oğlu olmuş yani Allah nasip etmişse tek ilişkide de olur on ilişkide.

Aynen canım geçen Ayse 80 yazmıştı sanırım pik öncesi pik ve silinmede üç denemeyle oğlu olmuş yani Allah nasip etmişse tek ilişkide de olur on ilişkide.
Bu deneme yabancı gelmedi birgebeningunlugu var inst da ebru o da ilk oguluna ovu testi yapıp bu şekilde üç ilişki ile hamile kalmıştı o geldi aklıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…