Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tekrar Merhaba arkadaşlar. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Görümcem bizde, ilişkiden yarım saat sonra kalkmak zorunda kaldım. Tabi sperm bayağı dışarı çıktı. Sizde de böyle oluyor mu? Yani korunmasız ilişkide bu kadar dışarı akması normal mi? 3 çamaşır değiştirdim. Hamileliğe engel olur mu dersiniz?

Tekrar Merhaba arkadaşlar. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Görümcem bizde, ilişkiden yarım saat sonra kalkmak zorunda kaldım. Tabi sperm bayağı dışarı çıktı. Sizde de böyle oluyor mu? Yani korunmasız ilişkide bu kadar dışarı akması normal mi? 3 çamaşır değiştirdim. Hamileliğe engel olur mu dersiniz?
Giden gitmistir, fazlasi akar zaten, hamilelige engel olmaz

Öyle düşünme arkadaşım geç olsun güç olmasın yeter ki vardır vakti zamanı,yaşında ne var görümcem 41 bitti anne oldu çok şükür değerler normal olsun da olur sadece vaktini bekliyor insan🤲gönlünce olsun olumlu düşün 🌹
Amin canım Allah razı olsun, inşallah olur, 6 ay önce Amerika’ya yerleştik, bebekle kafamı dağıtırım, şimdiye kadar iş güç kariyer derken olduk 37 🤦🏽‍♀️

Alelacele geldim adama Türk kahvesi yaptım bitter ile yedirdim. Sonra soğuk duş aldırdım abdest aldırdım. Kendim az bir karbonatlı suyla vajina yı üstten temizledim. Dua okudum. Bitince de ayaklarımı biraz diktim yumurtladığım tarafa yattım. İnşallah hayırlısıyla tutmuştur.
Canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim gönül muradın gerçekleştirsin sağlıkla hayırla bir oğluş nasip etsin 🤲🏻💙😇

Seymanur53 Seymanur53 canım inşallah tutunsun oğluşun zamanlaman çok güzel. 💙😊🥰
İnşallah canım benim, eşimi ilk defa o kadar stresli gördüm afedersiniz resmen ilişkiye girmeyi bekledik stresten hazır olamadı bitürlü, onu öle görünce resmen ağlayasım geldi o kadar içten dua ettimki rabbim inş müjdelendirir bizi 😌😌❤️ zamanlamam içime sindi gerçekten 😍

İnşallah canım benim, eşimi ilk defa o kadar stresli gördüm afedersiniz resmen ilişkiye girmeyi bekledik stresten hazır olamadı bitürlü, onu öle görünce resmen ağlayasım geldi o kadar içten dua ettimki rabbim inş müjdelendirir bizi 😌😌❤️ zamanlamam içime sindi gerçekten 😍
rabbim inşallah gönlüne göre verir canım. 🤲

Kızlar bende bugün yumurta akı kıvamı yoğun akıntıyı gördüm, kaldı 3 4 günüm yumurtlamaya inş 🤗 test yapıyorum henüz testlerde bişey yok bakalım, büyük ihtimal bu defa doktora gidemicem cumartesi pazara denk gelecek çünkü ama düz yaparım saplık olsun, nasipse gelir yemenden nasip değilse ne gelir elden 🤭🤭🤭 ama heycanlandım yine 😂

Kızlar oku oku 3 gecedir sabahladım resmen :)
Rabbım hepimizin gönlündekini versin..
Su konuda yardım istiyorum test vb kullanmicam akıntıya göre denicem ama yumurta akı gibi uzayan oldugunda çatlamış mi oluyor çatlayacak mi...
O tamamen senin vücuduna bağlı, kiminde çatlarken gelir kimimde bi kaç gün once, testsiz bilemezsin malesef

Kızlar benim ovulasyon testlerine bı bakar mısınız deneme yapacağız açılma çok mu olmuş yoksa yapmasak mı

Eklentiler

• IMG_20210118_103545.jpg
    IMG_20210118_103545.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 122
X