Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar L Laladunya ve R rana20 ye güvendim ve dığru çıktı Size yazdıktan sonra saat 8i çeyrek geçe şekersiz sert türk kahvesi yaptım eşime, soğuk bölgesel duş yaptı, namazımızı kıldık saat 9a geliyordu deneme olduuu Aşşayadenemeden sonraki testlerimi atıcam kesin förebilim diye 2 tane aynı anda yaptım, net açılma var yani çatlamıştı sizin açılma gördüğünüz testte, hayırlı olsun inşallah, eşim o kadar stres yaptıki kizlar resmen denemeyi zor yaptık Rabbim inşallah sağlıklı sıhatli bi oğlan nasip eder hepimizede kurtatırız bu yükten Çok dua edin bana, zamanlamada içime sindi çok şükür, ama buda tutmazsa yada düşerse daha yapmicam kızlar

Eklentiler

• IMG-20210114-WA0046.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 101
Bence gayet guzel olmus canim zamanlama, hayirlisi olsun insallah, Rabbim nasibine yazmis olsun

Kızlarr merhaba klomen kullandığı ay ovülasyon takibi yapan var mı net pik ve çat gördünüz mü veya diğer aylardan farklılık gösterdi mi testler benim için çok önemli Cevaplarınız yardımcı olursanız

Benim kullandigim ay net pik ve cat oldu evet, yumrtlama gununde bi degisiklik olmadi. Hic bi farklilik yoktu

Canım iyi ki de yaptın bak zamanlama güzel oldu hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim ilk önce sağlıklı bir gebelik ile sonra da oğluş haberi ile müjdelesin seni

Canım iyi ki de yaptın bak zamanlama güzel oldu hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim ilk önce sağlıklı bir gebelik ile sonra da oğluş haberi ile müjdelesin seni
İnşallah canımmm, bak ikimizde kasımda deneme düşünüyorduk, sana tutmadı benmki dültğ ikimizede nasip olmadı, bunda bana bidahaki ay sana Rabbim bizi müjdelendirsin inşallah

Hayirlisi olsun cnm insallah bir oğlusun olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…