Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar mide bulantınız ne zaman sona erdi. İlk kızımda 12.haftaya girdim birmişti çok şükür. Bunda hala devam 13üm hatta 14ün içindeyim artık. İlaç kullanmadım vermedi doktor bulantı için ama artık bitsin istiyorum. Ne yemek ne iş yqpacak halim yok 😥
Cnm benm kızımda 5 aya kadar sürdü bunda 1 ayım çok çok kötü geçti aldigim ilaclar bile etki ermiyordu şuan iyiyim sadece yemekten sonra midem rahatsız oluyo.her gebelik aynı değil allah yardımcın olsun

Kızlar mide bulantınız ne zaman sona erdi. İlk kızımda 12.haftaya girdim birmişti çok şükür. Bunda hala devam 13üm hatta 14ün içindeyim artık. İlaç kullanmadım vermedi doktor bulantı için ama artık bitsin istiyorum. Ne yemek ne iş yqpacak halim yok 😥
Benim halen devam 😅😅

Tamam tamam insallah💕 zeyno da var zaten o yüzden içim rahat❤

Aynen bu sefer daha sağlamım o değilde kocam dün akşam bizim ev deniz kenarında rizede, rüyasında kocaman dalgalar bizim eve vuruyomuş sabah kalktık rüyanın anlamına bi baltık tahmin edin bakalım neee 😂😂😂 ev sahibinin kız cocugu olurmuş 😂😂😂😂😂 drneme yapacağımız gün oldumu hiç 🥴😂

Aynen bu sefer daha sağlamım o değilde kocam dün akşam bizim ev deniz kenarında rizede, rüyasında kocaman dalgalar bizim eve vuruyomuş sabah kalktık rüyanın anlamına bi baltık tahmin edin bakalım neee 😂😂😂 ev sahibinin kız cocugu olurmuş 😂😂😂😂😂 drneme yapacağımız gün oldumu hiç 🥴😂
Rüyalara çok anlam yükleme canım, benim gördüğüm tüm rüyalar erkek diyordu, bak aha kız 🤣

Şimdi yaptımm, halen ultra pik devam galiba, ya kızlar zaten en fazla 23 24 saat sürüyor diyorumki akşam eşim gelince 9 da deneyelim ultra piksede,. Zaten maximum 12 ye kadar çatlicak he ne dersiniz 😌😌 yada az silinmemi bekliyim napsam bilemedim haa 😂😂

Eklentiler

• IMG-20210114-WA0029.jpeg
    IMG-20210114-WA0029.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 50
Canım az içme testin hep pik gösterir yarım bardak iç 2 saatte gayet iyi, buralarda olamazsam numaram olan kızlar var bana atsınlar bakayım teste 🥰
Aaa ben hep susuz yaptım testleri daha iyi sonuc versin diye acaba ondan hep uzun sürdü benim puff ya her yönüm kıza çıkıyor 😂😂

Şimdi yaptımm, halen ultra pik devam galiba, ya kızlar zaten en fazla 23 24 saat sürüyor diyorumki akşam eşim gelince 9 da deneyelim ultra piksede,. Zaten maximum 12 ye kadar çatlicak he ne dersiniz 😌😌 yada az silinmemi bekliyim napsam bilemedim haa 😂😂
Eminsen bugun catlayacagindan sen bilirsin bana artik mantıklı gelen catlamaya bir kac sat kala ne bilem yaa piki uzun surenler hep kız oluyor sanki valla ben artık yoruldum yukarı tükürsem bıyık asagı tükürsem sakal ama senin erkek olak gibime geliyor

Eminsen bugun catlayacagindan sen bilirsin bana artik mantıklı gelen catlamaya bir kac sat kala ne bilem yaa piki uzun surenler hep kız oluyor sanki valla ben artık yoruldum yukarı tükürsem bıyık asagı tükürsem sakal ama senin erkek olak gibime geliyor
Bende hiç erkek olcak diye inanmıyorum inanamıyorum yada ama sanki içimden bu defa erkek olcak gibime geliyo, ama ben yinede kız olcak die düşünmeye çalışıyorum çok şaapmim diye 😂😂😂 evet canım bugün çatlayacak şurda en fazla 10 saati kaldı

Canim benimde pik kisa suruyo max 20 saat falan acikcasi ben ultra pikte deneme yapacak gibiyim yaa olmadi bide hafif silinince çünkü benim aşama aşama silinme oluyo birden değil

X