Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Herkese merhaba kızlar nasılsınız?
Benim aşırı bulantım ve tansiyon düşüklüğüm var hiç yiyemiyor su bile içemiyorum.. geçen hafta baygınlık geçirince hastaneye gitmiştik rahimde kanama alanı da oluşmuş progestan başladık. Allah büyüktür geçer inşallah. Karından ultrason görüntüsü ile cinsiyet tahmini yapabilen var mı bilmiyorum ama ben hiç anlamıyorum böyle şeylerden bi sormak istedim yine de 🤗
Daha minik ☺️ 11 12 13 haftalar olmalı

merhaba arkadaşlar doktor yüksek ihtimalle erkek dedi😊rabbim isteyen herkese nasip etsin inş daha aileden kimseye haber vermeden size söyleyeyim dedim eminim benim kadar sevinirsiniz 🥰
Hayirlı olsun canım çok sevindim. Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin inşaAllah
Darısı hepimizin başına inşaAllah 🌹

Slm kızlar; İçim içime sığmıyor, regle daha 4-5 gün varken test pozitif olur mu kzılar bi de 1 hafta kadar önce lekelenme oldu. Bir daha test yapıcam yanıltıcı olabili mi ki

Kizlar dongum 28 gün ve 11. Gündeyim ovu testi çok çok silik koyulaşma olur mu sizce daha birde sabah aksam soğan suyu içiyorum ve karbonatli su bunlari tuvalete ciktiktan bi süre sonra yapiyorum testi etkilemesin diye

X