Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar bu arada bio kadın fitil aldim bu gun 14 adet var içinde bu aksam yatmadan baslicam araliksiz kullanmak lazim degil mi bide bitince yine mi devam edicez

Kizlar bu arada bio kadın fitil aldim bu gun 14 adet var içinde bu aksam yatmadan baslicam araliksiz kullanmak lazim degil mi bide bitince yine mi devam edicez
Canım bak neyap biliyor musun adete 1 hafta hala bi kullan 7 tanesini, rahimde bişey varsa adetle at, kalan 7 sini de adet bitince yumurtlamaya kadar kullan

Canım bak neyap biliyor musun adete 1 hafta hala bi kullan 7 tanesini, rahimde bişey varsa adetle at, kalan 7 sini de adet bitince yumurtlamaya kadar kullan
Ingiliz karbonati koyuyorum hazir suyuma günlük 1 litre esimde iciyo ama testin dışında kalan saatlerde

Kişi başına düşen 341 ve Cuma’ya kadar çekilecek değil mi ? Yoksa geceye kadar mı ? Tam sorayım da yanlışlık olmasın

Hamile kaldıktan sonra mı okunacak canım bu kalmadan önce mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…