Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• IMG_20210105_174513.jpg
    IMG_20210105_174513.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 72
Bu Salavat-i Serife Soyle Okunur ; Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.

Arkasından “Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.

Sonra şu şekilde niyet edilir. “Yâ Rabbi! okuyacağım salavat-ı şerife hürmetine …….. şu niyetimi,şu rahatsızlığıma şifa ver.şu sıkıntımı gider.” n

Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.

Sonra: “Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi`r-Rahmani`r-Rahim” denir.

Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanır.

Okuma sırasnda yuzunuz Kible`ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasinda, zihniyetinizin baska bir seyle mesgul olmaması icin gozlerinizi kapatin.

Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.

Okunacak adedin tam olmasina dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

Bu Salavat-i Serife Soyle Okunur ; Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.

Arkasından “Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.

Sonra şu şekilde niyet edilir. “Yâ Rabbi! okuyacağım salavat-ı şerife hürmetine …….. şu niyetimi,şu rahatsızlığıma şifa ver.şu sıkıntımı gider.” n

Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.

Sonra: “Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi`r-Rahmani`r-Rahim” denir.

Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanır.

Okuma sırasnda yuzunuz Kible`ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasinda, zihniyetinizin baska bir seyle mesgul olmaması icin gozlerinizi kapatin.

Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.

Okunacak adedin tam olmasina dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.
Bunu dua sahibi arkadaş yapacak canım

Canım benim eşim de çok et tüketir bir gün olmasa ertesi gün etli bir yemek arar.Ama iki kızımız var.Sadece ben bir şeyden şüpheleniyorum eşim çok sıcak su ile duş alır.Bunun etkisi olabilir belki kızlarımız olmasında.Bir dahakine ılık ile yıkan diyeceğim deneme zamanımda.

Evet bencede oyle oldu stressde yapmiyom kendimce aslinda ama vucut olarak yapiyorum demekki daha cok merak yuzunden simdi birazdaha Iyi oldum sukur nasil bir agriydi o yaaa:KK43:
Merhabalar benimde bı kızım var ikinci Allah izin verirse sağlıklı hayırlı erkek olması için dua ediyorum .. ovulasyon dönemine göre sizin bebeginiz oldumu acaba ve cinsiyeti nedir eğer olduysa tabi

X