Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sizlerde bi araştırabilir misiniz, ben sizden sonra kadınlar kulübünde de araştırdım, bugün öncesi ile erkek bebek sahibi olanlarda var, doktor yazıları da o şekilde

Merhaba bende baktim o sayfaya simdi 119 planlamadan 1 yanilma oldu sadece diye aciklama var itibar etmeli miyiz bilemiyorum ovulasyon ve uygun aylar belirleniyomus biraz bilgi verir misin nasil yaptığına dair
Ben İnanmıyorum ya.. rabbimin mucizesi Tarihle saatle doğum tarihleriyle müdahale edilecek birşey değil .. bilimsel olarak tek inandığım şey pik ve çatlama zamanı.. onun haricinde kaç milyon sperm arasında erkek veya dişi olanın tutacağını bi tarih parçası belirleyemez bir sürü tutmayan da var onları da paylaşsınlar görelim yada isim açık neden paylaşmıyorlar ? Yürek ister çünkü..

Uygun aylar belirliyomus hemsireymis ovulasyon tek basina yeterli değil diyor tabiki Allahin mucizesi acikcasi birazda çekindim bu kadar irdelemekten korktum en güzeli dua ve ovulasyon testi gerisi kismet olacagi varsa olur zaten

Uygun aylar belirliyomus hemsireymis ovulasyon tek basina yeterli değil diyor tabiki Allahin mucizesi acikcasi birazda çekindim bu kadar irdelemekten korktum en güzeli dua ve ovulasyon testi gerisi kismet olacagi varsa olur zaten
Bana da o sayfalar para rızası geliyor açıkçası hiç te inanamıyorum yumurtlama zamanı anlatım da tarih saçma bence

Merhaba bende baktim o sayfaya simdi 119 planlamadan 1 yanilma oldu sadece diye aciklama var itibar etmeli miyiz bilemiyorum ovulasyon ve uygun aylar belirleniyomus biraz bilgi verir misin nasil yaptığına dair
Canım hepimizin ilk önceliği Allahtan istemek tabiki, ovulasyon pik ve silikten kız çocuğu olanda var, bende uygun fiyata planlama yaptırdım, tavsiyede bulunduğu herşeyide araştırdım, her sorumada cevap verdi, garanti veremez tabiki, ama tavsiyeleri mantıklı geldi, bana ayları belirledi, beslenme için bilgi verdi, hergün ovulasyon testi gönderdim, belirli günler korunmalı ilişki olsun dedi, tamam dediği günde ise, yine şunları şunları yapın dedi, bakalım tutacak mı.

Beslenme ile ilgili neler paylaştı peki? Bir sakıncası yok ise bizimle paylaşır mısınız

Cnm benimde üçüncü kızımda 2aylıkken sağ kasığımda pıt pıt atıyordu herkes erkek. Erken oynar dedi ama kız

Burdan yazarsan sevinirim canim sonucu inşaallah gönlündeki olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…