Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlarrr ne yaptım biliyor musunuz çok takıyordum iki kızım var ne olacak ne olacak sonra gittim spiral taktırdım😱Evet yaptırdım böyle hamile kalmak istemedim sağlıklı bi gebelik olmaz diye düşündüm felaket takılıyordum çünkü dayanmam diye gittim taktırdım🤦🏾‍♀️Allah beni affetsin çocuklarım büyüsün sonra isteyeyim dedim biri 5 diğeri 2 yaşında ben de çalışıyorum evladın kızı erkeği olmaz biliyorum ama ben çok istiyorum diye kendimi çok suçlu hissettim😞😞

Kızlar ben geçen hafta doğum yaptım sağlıkla aldım kuzumu kucağıma Rabbime şükürler olsun 🥰 miniğim yanımda uyuyor şimdi missss kokuyor mis .erkek bebek derdi falan bırakmıyor 🥰
Rabbim size de gönlünüzdekini nasip etsin sağlıkla alın kucağınıza inşallah
Aĺlah analı babalı büyütsün canım bahtı güzel olsun inşallah ne mutlu sana

Hanımlar merhaba, benimde 10 yaşında bir kızım var, instagramda bi sayfa ile cinsiyet planlama yaptım, bu ay denedik, haftaya regl günüm, bakalım tutacak mı, bu arada ilişki tam pikken olmadı, 28. Günde bir adet oluyorum. 14.gün ilişki olsun dedi, bana erken gibi oldu sanki, 15.gün olsa dahamı iyi olurdu bilemedim. inşallah sağlıklı hayırlı bir erkek evladım olur inş, sizce de ilişki erken değil mi

Eklentiler

• 048E28F8-C760-45CB-AFB2-D2C5AB57CD51.jpeg
    048E28F8-C760-45CB-AFB2-D2C5AB57CD51.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 94
Hanımlar merhaba, benimde 10 yaşında bir kızım var, instagramda bi sayfa ile cinsiyet planlama yaptım, bu ay denedik, haftaya regl günüm, bakalım tutacak mı, bu arada ilişki tam pikken olmadı, 28. Günde bir adet oluyorum. 14.gün ilişki olsun dedi, bana erken gibi oldu sanki, 15.gün olsa dahamı iyi olurdu bilemedim. inşallah sağlıklı hayırlı bir erkek evladım olur inş, sizce de ilişki erken değil mi
15 daha iyiymis bence

15.gun daha uygunmuş erkek bebek icin testim tam pik olmus

Yaptıysan geçti artık takma kafana hayırlısı olsun.

Testi akşam 7 de yapmıştım, 5 buçuk saat sonra oldu ilişki, 15.gündeki test saati 3. Belki sınırdan yakalamışımdır, Amerika’da yaşadığım saat farkı için testi görsün diye, erken yapıyordum
Cnm karışık birr durum halkında hayirlisi olsun eğerki iliskiden sonra 3.4 sat icinde catladiysa erkek olma ihtimali var

Cnm karışık birr durum halkında hayirlisi olsun eğerki iliskiden sonra 3.4 sat icinde catladiysa erkek olma ihtimali var
Amin canım Allah razı olsun, benim gibi birileri var mı diye sizede sorayım dedim, internetten araştırınca bir gün önce erkek diyordu bilemiyorum artık hakkımda hayırlısı olsun 🙏🏻

İki gebeliğini karşılaştırma bacım bak benim ilki felaketti ikinci rahattı ikisi de kız..ilk gebeliğe sadece geçerli yaptığım yorumlar..Mesala ablamın ilk hamileliği iyiydi erkek ikincisi çok zordu erkek oda yani çevremde bildiğim kadarıylada bu yorumum sadece ilk gebelik için geçerli..İlk gebeliğimde çok yaşlı bi teyze de demisti ooo çok çıkarıyor (ayıptır söylemesi çünkü sadece bulantı değil diğeride olmalı)bunun bebeği Kiz..Buarada 20 haftaya kadar erkek demişlerdi..
Öyleyse bu bnm için umut olur ,inşallah belirti aynı cinsiyeti farklı olur . Yani bilmiyorum herkes bisey söylüyor kaynanamda 17 gebelik geçirmiş çoğu ölmüş erkek çocuk çok erken haftalarda yüzeyde belli olur karnına dokunduğunda hissedersin diyo şuan bnm öyle öğrendiğimde ki inşallah hayırlısıyla erkek olursa erkek gebelikte söylenen biçok tezi doğrulayacam gibi

Öyleyse bu bnm için umut olur ,inşallah belirti aynı cinsiyeti farklı olur . Yani bilmiyorum herkes bisey söylüyor kaynanamda 17 gebelik geçirmiş çoğu ölmüş erkek çocuk çok erken haftalarda yüzeyde belli olur karnına dokunduğunda hissedersin diyo şuan bnm öyle öğrendiğimde ki inşallah hayırlısıyla erkek olursa erkek gebelikte söylenen biçok tezi doğrulayacam gibi
Insallah hayirlisiyla erkek bir evladin olur cnm

Canım inanki basıl düşünsen öyle olur inş erkek olacak de eşinin okuyacağı duayı da ona okuttur herşeyi yap gerisi taktir ne olursa en azından elimden geleni yaptım die canın da sıkılmaz 🥰rabbim gçnlündekini versin inş

Yok bacım ilkine bak dikkat et..Ama abartanlara değil bak direk gözlemle ben hiç yanılmadım suanakadar ilk gebelik ama..Bazıları abartıyor ay çok bulantım var diye onları söylemiyorum ilk kıza hamile olanlar bilir yatıp halsiz düşüp çok fazla bulantı olur pek dermanı olmaz bunu da yine hormona bağlıyorum..
1 ay sonra netleşsin yazcam buraya 😇

Merhaba 14. Gün iki test yapmışsınız, ilki çok koyu diğeri biraz açılmış, acaba bahsettiğiniz sayfadaki kadın yumurtlamanın gerçekleştiğini mi düşünüp ilişki önerdi ?

X