Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnsallah canım. Seninkinin cinsiyet bellimi?
Canım bende erkeğe benzettim instada biri var biliyor hatta bana tüm nuba bakanlar erkek derken o kız demiş hatta çizmişti inanamamıştı o kdr kişi erkek derken nasıl olur diye bir tek o bilmiş oldu 6yıldır bu işin içindeyim dedi baba yanılmam olmadı dedi istersen ona sor bende erkek hissettim usg den senin usg haftan uyuyor onun baktığı haftaya

Canım ismi ne bakan kişinin?

İnsallah canım. Seninkinin cinsiyet bellimi?
Birde kaza bebekleri genellikle erkek oluyor işte nasipse sen bilmeden bile koyuyor Rabbim rahme, inşallah bizlerede nasip eder Bir akrabamız var kadının 3oğlu var hatta o ailede kız bebek yok 4.ye gözünü karartmış ama kazayla olmuş kız olsun diye dua ediyor ama erkek hissediyorum diyor oda kaza olduğu için

Ben bu sayfayı tesadüfen gördüm sormuştm ama onada inanmamıştım :) 16. Hafta gelmedende insan inanamıyo. Resmi çizip erkek demişti

Eklentiler

• 10A84058-C8F0-4297-AE36-DE6C88DE5EDD.png
    287,9 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleme:
Hangi sayfa canım

Ben bu sayfayı tesadüfen gördüm sormuştm ama onada inanmamıştım :) 16. Hafta gelmedende insan inanamıyo. Resmi çizip erkek demişti
Aynen cnm banada çizmişti resmen böle hatta iyi bak ya erkektir belki demiştim hayır cnm değil çizdim demişti çok şaşırmıştım bak sanada net çizmiş Yukarda paylaştım cnm sayfayı insta ekran resmini M mely15

Neler yapıyorsun bu süreçte. Benim denememe de az kaldı.
Karbonatlı su içiyorum, fitil kullanıyorum, soğan kürü yapıyorum, peynir, tatlı, süt vs uzun zamandır tüketmiyorum( sadece bitter çikolata arada o kadar), muz hergün, tuzu artırdım bir de eşime özel sperm için macun yaptırmıştık onu kullanıyor, haftada birkaç kerede benim zorumla keçi boynuzu pekmezi yiyor, eşe kabak çekirdeği, bitter bunlarda spermi artırırmış hergün onları veriyorum. Gerisi dua tevekkül canım rabbim emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla, sağlıkla erkek evlatla taçlandırsın inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…