Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yani o hadis gerçek değil diyen de duydum bir de herkesin adeti aynı sürmüyor kiminin üç gün kiminin yedi gün vardır tabi hikmeti bir videoda öyle bir şey yok yazmıştı peygamber erkek olsun diye dua tavsiye etmez aksine üç kızı olana cenneti müjdeliyor vs yazıyordu.Sahih mi acaba?

Ondan doğru ya kızlar soyu derler efendimize Aman bir sürü söylem var aslında hepsi kesinliği olmayan şeyler tek gerçek Takdiri İlahi ama insanız nefsimiz her duyduğuna acaba diyor işte, biz kaparsak yapalım olacak olan belli kaderlerimizde Ben tekrar diyorum kim kasmıyor rahatsa çevremde onların hep iki meyvdende oldu gönlünden geçirdin mi büyük istekle olmuyor bunu gördüm burda topik erkek bebek topiği doru düzgün erkek bebek haberi almadık kız bebek topiğide öyle kız olan yok nasip

Geçen gün bir hoca diyordu ki otuz oğlan da büyütsen cennet garantisi yok ama üç kızı olana ve güzel yetiştirene bu garantiyi İslamiyet vermiş sahabi iki kız olmaz mı demiş o da olur demiş yani biz iki kızı olanlar da ucundan yakalıyor.Peki bunu müjdeleyen aynı peygamber,erkek çocuk olması için özel dua verir mi bana pek inandırıcı gelmedi.
Zaten günle yeme içmeyle hiç bir alakası yok bence Allah dilerse veriyor bu bir gerçek

Hayırlı olsun canım eminim bu yöntemleri denememişsinizbiz denedik ve deneyenlerin kız okdukça umutlar sıfırlandı bize e
Allah razı olaun canım. Rabbim herkese her meyveden taddırsın. Benim 6 aylık bebeğim vardı yanlışlıkla oldu 3. Bebek. Hangi güne denk geldi nasıl oldu hiç bilmiyoruz. Rabbim hayırlısını versin herkese

Kızlar 12+3 günlüğün resmi bu cinsiyetten anlayam varmı?

Eklentiler

• 2B523978-6115-44B4-ACF4-DEAD427C1803.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 74
Canım banad 12+3 te devlet hastanesi erkeğe benziyo dedi. Senin soradan kızmı çıktı konuyu tam anlayamadım?
Hayırlısı olsun canım devlet hastanesi o haftada asla cinsiyet yorumu yapmaz nasıl denk gelmiş size özeller bile kimi doktor 16dan önce asla söylemiyor

Hayırlısı olsun canım devlet hastanesi o haftada asla cinsiyet yorumu yapmaz nasıl denk gelmiş size özeller bile kimi doktor 16dan önce asla söylemiyoi
İlk kez devlete gitmiştim zaten çok ters yaşlı bi kadına denk geldim. Kendim sordum cinsiyeti bişeye benziyomu hocam die oda beni tersledi bu haftada ne cinsiyeti 16. Dan önce belli olmaz dedi. Bende sustum oda baktı baktı bu arada bebeğin erkek dedi. Bende gercektenmi dedim oda evet ama 16. Haftayı bekle kesin olması için dedi.

İyi yine solemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…