Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Neler yapıyorsun bu süreçte. Benim denememe de az kaldı.
Bir de bir diyette sadece erkek için gazlı içecekleri bol tüketmesi gerekiyor yazıyordu hergün kola fanta öyle içiyor aylardır. Soda o da bende tüketmiyoruz kadın için tüketilmemeli yazıyordu gazlı içecekler.

İkinci kızı olanlar sakın üzülmesin. 2 kız
Kardeş öyle güzel anlaşıyo öyle güzel büyüyolarki birbirlerine yoldaş arkadaş oluyorlar. Benim kız kardeşim yok ama kızımın var çok şükür💞

Kızlar instagram da Gökçen Erdoğan var kadın doğum doktoru o da ara ara Bilgi veriyor hatta 5-6 gönderi önceki paylaşımına bakın yorumlara bakın derim.kız bebek ve erkek bebek için
Canım ben onu takip ediyodum bi ara okumuştum yazısını diyoduki yumurtlama pikten sora tamamen silinince ilişki olmalı erkek bebek için. Bulursam yazıyı atayım

BEnde oğluma hamile kalmadan bir ay öncesi soğan kürü yapmıştım 15 gün,ertesi ay hamile kalmıştım.derin ve tek ilişki idi ve erkek bebekte kadının zevk alması önemli.o zaman bilgim yoktu tabi bu konulardan akıntılı biri olduğum için içimi temizlesin dedim
Bir de eşim çok doluydu 2 hafta ilişki olmadı 1 hafta da adetliydim
Ve afedersiniz zaten erkek dolu olunca sperm kıvamı katı oluyor
Meğer soğan kürü içi temizlediği için erkek bebeğe yatkınmış temiz Rahime hemen yerleşirmiş 😄

Karbonatlı su içiyorum, fitil kullanıyorum, soğan kürü yapıyorum, peynir, tatlı, süt vs uzun zamandır tüketmiyorum( sadece bitter çikolata arada o kadar), muz hergün, tuzu artırdım bir de eşime özel sperm için macun yaptırmıştık onu kullanıyor, haftada birkaç kerede benim zorumla keçi boynuzu pekmezi yiyor, eşe kabak çekirdeği, bitter bunlarda spermi artırırmış hergün onları veriyorum. Gerisi dua tevekkül canım rabbim emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla, sağlıkla erkek evlatla taçlandırsın
Aa öle mi orayı kacırmısım hep kız için yum dan 3 gün öncesi,erkek bebek için de yum zamanı diyordu
Canım instagram sayfasında bu yazıyı paylaşmış. En alt paragrafı bi oku. Yumurtlama gününden soraki gün ilişki olmalı yazıyo erkek bebek için

Eklentiler

• AF26844F-8846-433F-A5DB-12FD0A21C985.png
    AF26844F-8846-433F-A5DB-12FD0A21C985.png
    338,1 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
20201211_094148.jpg
merhaba kızlar, bende yumurtlama günü ilişkiye girenlerdenim kendim tespit ettim o günü vajinal akıntıdan böyle yapış yapıştı koyu kıvamdaydı yani. Tek ilişkim oldu ve hamile kaldım. Şu an 13. haftanin icindeyim ve çok merak ediyorum cinsiyetini tabi 😊 Rabbim sağlıklı olmasını nasip etsin öncelikle.

Eki Görüntüle 2738940 merhaba kızlar, bende yumurtlama günü ilişkiye girenlerdenim kendim tespit ettim o günü vajinal akıntıdan böyle yapış yapıştı koyu kıvamdaydı yani. Tek ilişkim oldu ve hamile kaldım. Şu an 13. haftanin icindeyim ve çok merak ediyorum cinsiyetini tabi 😊 Rabbim sağlıklı olmasını nasip etsin öncelikle.
Doktor tahminde bulunmadımı?

Yorum bile yapmadı valla. Bu görüntüyü verdi ay sonunda söylerim dedi. Bende merak içindeyim. Bakalım yumurtlama günü ilişkim oldu.

Attım ama yorum yapan çıkmadı şimdiye kadar bi yorum geldi o da emin olmamakla beraber erkek dedi. Yavrum öyle bir pozisyonda uyumuş ki kesin şudur diyemiyosun 😊

Eki Görüntüle 2738940 merhaba kızlar, bende yumurtlama günü ilişkiye girenlerdenim kendim tespit ettim o günü vajinal akıntıdan böyle yapış yapıştı koyu kıvamdaydı yani. Tek ilişkim oldu ve hamile kaldım. Şu an 13. haftanin icindeyim ve çok merak ediyorum cinsiyetini tabi 😊 Rabbim sağlıklı olmasını nasip etsin öncelikle.
Amin sağlıkla alın kucağınıza inşaallah, erkek bu bebek

Paralı olan sayfalara karşı negatifim niyeyse gerçekten doğru bildi mi
Gerçekten tek doğru bilen buydu hatta ben başka paralı yerlere baktırmıştım buda para diyince kalsın ben zaten öğrendim erkek dedim oda hayır kız dedi direk hatta para vermedim diye sallıyor dedim, sonra ben yanılmam dedi canım çok sıkıldı ama ben erkek hissediyorum dedim oda çizip gönderdi gerçekten çok şaşkınım merakla beklicem dedim ve sonuç kız dedi doktorum ☺️

X