Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İkinci kızım 26 aylık büyüğü 6 yaşında yeni yeni oyunlar oynamaya başladılar o kadar nimet ki ikisi birbirine şimdiden bile anlıyorum odaları kıyafetleri tokalari düzenleri her şeyleri bir.Böyle gerçekten güzel oluyor kız tek olmuyor erkek oluyor da

Aynen öyle kız en az iki tane olmalı bence erkek derdini kız kardeşlerine anlatır ablalarına anlatır ama kız öyle değil. Ben hep derim bir bacım bir ablam keşke olsa diye. Erkek kardeş evlenince genelde uçup gidiyor

Ah böyle msjları okuyunca içim ferahlıyor, kesinlikle öle erkekler evlendimi sorumlulukları gereği beynen uçuyorlar ama kızlar fıtrat gereği ilişki hep baki, biberlerine arkadaş oluyorlar bende hep derdim bir kızım bir oğlum olsun ama imkanım olursa üçüncüyü bir kız daha olsun yoldaş olsun kızıma diye isteyebilirim derdim, Rabbim iki kız verdi Şuan 3. isteğim yok ama ilerde durumlar maddi el verirse isteyedebilirim ama eşim istiyor ki birde oğlu olsun onuda tatsın öyle olunca kadın daha stres oluyor y olmazsa diye, bende birgün 3.düşünürsem hiç bişi yapmayacağım sadece adet bitimi tek ilişki sonra korumalı deneyeceğim nasipse olur zaten yarını Allah bilir Sizede hayırlı olsun ne güzel Rabbim kızıda erkeğide isteyen tüm güzel annelerimize nasip etsin inşşşş

2kız gerçekten çok güzel. Ben de 1 kız 1 erkek derdim hep. Ama 2 kızım olunca anladım güzelliğini. Adet bitimi anlayışı herkeste farklı. I ilknurca87 nın adeti 10 gün sürüyormuş. Benim 5 gün sürüyor. Benim 10. Gün yumurtlama zaten. Ama tabi hepsi boş. Herşeyin hayırlısı.

Benimde büyüğü 6 Yaşında küçüğü 28 aylik ve çok güzel oyun oynuyorlar bazen didişiyolar ama öyle güzel ki onlari öyle görmek iyi ki olmuşlar

Erkek çocuk olsun diye 3.yapayım dersen çok büyük baskı hissedersin içinden geçer ama kendini şartlama sonra hayal kırıklığın büyük olur nasip de dua et sonrası Allah kerim yine de aklında kızda olabilir fikri olsun. 2 kız olmanın farkını büyüdükçe anlayacaksın biz bir gün ölüp gidince birbirlerine yaslanıp birbirlerine yoldaş olacaklar. Erkek heryere sığar güçlüdür ama kızlar öyle mi.

Canım sakın uzulme ve ağlamada sakın sen kendi elinle secmıyorsun bebegını Allah veriyor Rabbım veriyor ondan gelen boynumuz kıldan ince önce saglıkk olsn kızım kucukken hastanelerde cok yattım hastaydı nler gördüm hastanelerde ben kadının erkek evladı ama yatalak %90 engeliydı ömür boyu ya da olene kadr. Annesi sabahlara kadr başında yazık herzaman saglıklı ve hayrlısı olsn de Baska dusunceleri at kafandan Rabbım neyler guzel eyler

Geçen gün haberlerde izledim sivasta bir erkek çocuğu yeni doğmuş soğuğa terkedilmiş ve bebek vefat etmiş. Anne koacsından intikam almak için böyle yaptığını ifadesinsde söylemiş. Aslında burdan bakınca hayat bir imtihan kimi varlıkla kimisi yoklukla imtihan ediliyor. Biz anne rahmine düşünce kaderimiz belli kaç çocuğumuz olacak cinsiyetleri ne olacak yada olmayacak mı. Yani kaderin bazı kısımları elimizde bazı kısımları ile elimize değil. Bu cinsiyet konusu elimizde değil, ama çevre ve toplumsal baskı bizleri geriyor. Kendim için diyorum inşallah çok istediğimizde imtihan olmayız. Çünkü bizim için ne hayır ne şer biz bilemeyiz.

Amin amin.Kesinlikle öyle

Konuyla alakasiz ama profilde ki bebek masallah cok guzel, bence nazar degebilir

Geneli kimde duysam adet bitimi olmaz diye korunmasız ilişkiden erkek olmuş birde hadis de var ya onla ilgili be bileyim herşeyin başı Rabbim o nasip ettiyse tüm herşey Onun dengesinde benim 7gün sürüyor adetim ovs testlerine görede 14. gün ve sonrası yumurtladım hep, zaman ne gösterir bilmem Rabbim gönlümüze ferahlık versin

Orasi oyle canim tabiki her defasinda sukur ediyorum saglikli kizlarim var diye Iste insan oglu biri olmayinca diyerinide istiyor hep boyle

Evet canm cok doğrusun ıkı kere havale gecirdi zaten suan 4 yasında orda 1 5 yasndaydı orda profile bakılmıyor dıe koymustm
Bebek olunca dikkat cekiyor canim insan merak edip bakiyor, Allah nazardan beladan korusun hepsini, saglikla buyumeyi nasip etsin❣

Kızlar herkese merhabalar. 12+3 günlükken doktor bebeğimi erkeğe benzetti ama değişir diye inanamıyoruz. Cinsiyeti çok değişen oldumu.? İki kızımda değişmedi ama bunda inanamadığımız için kesin değişir gözüyle bakıyoruz:/

Hayr canım benım oğlmdada o zamanlar soylemısdi ve değişmedi genelde erkek bebekler kendini erken belli ettiği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…