Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Çok mantıklı bence iyi düşünmüşsünüz

Canım benim sana tavsiyem eğer ki adet döngün kısa ise adet bitimi dene, ama uzunsa 30 un üzeriyse deneme adet bitimi
26 günde bir oluyorum cnm ya hayirlisi gercekten insan nasil stres oluyor rabbim erkek bebek duygusunu yaşamayı bana ve gruptaki bacılarıma nasip etsin

26 günde bir oluyorum cnm ya hayirlisi gercekten insan nasil stres oluyor rabbim erkek bebek duygusunu yaşamayı bana ve gruptaki bacılarıma nasip etsin
Amin inş benimde üç hafta kaldı cinsiyet için bakalım rabbim ferahlık versin o güne kadar inş bende adet bitikten 3 gün sırna yaptım bakalım ne olacak

Ne kadar güzel söylemişsin bu pskoloji ile yani kız isteyenler ya da erkek isteyenler o isteğe kapılıp yapınca tam tersi oluyor kesinlikle çevremde umursamadan hamile kalanların hep her iki cinsiyetden de oldu, bende ister istemez o istekle dualar edip hamile kaldım hatta son dk kadar erkek dedim hep sonrası beni çok üzdü kendime çok kızdım neyin kafasını yaşadın sen diye, en güzeli kendini kasmadan akışına bırakmak kızlar, çünkü sanki vücut o isteği algılayıp tam tersini seçiyor, bazen 3. düşünüyorum bazende kalbimde o istekle bir daha bu yüke girmek hakka girmek diye düşünüp vazgeçiyorum Rabbim en hayırlısını nasip etsin gönlünden geçen herkese ama benden tavsiye o istekle yanarak yapmayın tersi oluyor kız ve erkek bebek isteyen gruplarında görüp çıkardığım sonuç bu ne zaman o istek kalbimden geçer ozaman belki tekrar düşünürüm ama illa erkek olsun diye arka arkaya o yüke girmeyi bende istemiyorum

Çok istediğin şey imtihan oluyor bir de ilk çocukta falan bu cinsiyet meselesini çok takmayı anlıyorum çünkü annelik bilinmiyor tam olarak ama şimdi hepimiz anneyiz ve doğdugu an biliyoruz ki çok seveceğiz ee Allah'ın kudretine kız da erkek de zor değil aynı kolaylikta o ne dilerse o oluyor o halde hiç de takmam etrafimda on tane oğlu olan olmuş çok da tın.Allah kime isterse ona verir amenna ikisi de başımız üstüne..Bunu öğrenmek için iki kizcemin olması gerekiyormuş demek ki.

Kesinlikle neyi çok istersen imtihanın oluyor, dediğim gibi kim varsa etrafımda gamsız plansız onlara nasip oldu rahat olmak gerekiyor demekki herşeyden önce Takdiri İlahi İlk çocukta cinsiyete takanlara kızıyorum ben hangisi gelirse gelsin ikincide illaki olmayanı istiyor gönül, ama kaptırmamak gerekmiş kendini ben kaptırmıştım Allah affetsin, şimdi sanki ilk bebeğimmiş gibi heyecanlıyım dediğin gibi kız evlatda başka bir nasip bereket Rabbim utandırmasın bugünümüzü aratmasın sağlıkla büyüsünler çağımız çok zor çocuk yetiştirmek için maddi ve manevi

Senin neydi cinsiyet benimde eltüm hamile ve bence erkek baya da hava ayıyor bakalım bu da erkek mi acaba
Benim eltiminde iki oğlu oldu oda kız çok istiyordu hatta kız bu kız diyordu 2.bebeği için oda benim kızımı gördüğünde içi gider kız başka ya der hep, ama canı istedimide paşam şovu yapar tabi, ozaman kızarım eşimde sende prensesim şovu yap herkes elinde olanı yapıyor der ki biz eltimle mesafeliyiz sadece selam toplu ortamlarda buluşuruz, nasip yani bu herkes iki meyveyide tadamıyor vardır bir hayır

Böyle bir zamana çocuk getirmek bile çok büyük zorluk canım ya kız ayrı zor erkek ayrı zor büyük imtihan zamanındayiz rabbim layık olabileceksek nasip etsin tabi de..İnsan korkuyor

Amin inş benimde üç hafta kaldı cinsiyet için bakalım rabbim ferahlık versin o güne kadar inş bende adet bitikten 3 gün sırna yaptım bakalım ne olacak
Rabbim hayirsizsa hayra çevirsin sağlıklı bir erkek evlat nasip etsin insallah gönlündekini versin cinsiyet belli olunca benide etiketle cnm merak ederim

Selamün aleyküm, Cumanın hayrı ve bereketi üzerimize olsun. Rabbim dilimizden dökülen dökülmeyen, kalbimizden geçirdiğimiz tüm dualarımızı kabul etsin. Bana ve bütün isteyen kardeşlerime hayırlı, sağlıklı erkek evlatlar nasip olsun. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…