Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kendi yaşadıklarımı şuan sende görüyorum.Doktora 32 haftalıkken cinsiyet sorduğumda eflatun doguracaksin hala cinsiyet soruyorsun demişti.isim düşün kafanı takma böyle şeylere demişti
Sizin kaç kızınız var? Valla isim konusu çok zor ilkini zor bulmuştuk biz bunda napıcaz bilmiyorum

Kan yenileme olayında burda bilen bi arkadaş bakmıştı erkek çıkıyordu Çin takvimi yüzük testi de erkekti. Valla nasipten ötesi yok. Benimle birlikte 3 arkadaşım hamile. Birinin ikiz erkek. Diğer ikisinin 2. Oğlan geliyor insan imrenmiyor değil

Ah ahh biz 3 arkadaş aynı apartmanda oturuyorduk.Ayni ayda hamile kalmistik.3ümuzun arasında 4 5 gün vardı.2sinin erkek benim kız olmuştu.Sen neler yaşadığımı düşün benim

Ah ahh biz 3 arkadaş aynı apartmanda oturuyorduk.Ayni ayda hamile kalmistik.3ümuzun arasında 4 5 gün vardı.2sinin erkek benim kız olmuştu.Sen neler yaşadığımı düşün benim
Valla ne yapıcan artık o durumdan sonra doktorun da dediği gibi isim bulmaya uğrasıcaksın şahsen ben her gün yeni bir isim buluyorum beğenmiyoruz ah diyorum erkek olsaydı hiç uğraşmayacaktık ismi bile hazırdı şimdi çok değil Ağustos ayına dönmek isterdim ama imkansız

Evin o küçük kızı var ya çok seviliyor çok.iyi ki olmuş diyeceksin.Surekli peşimizden anneciğim babacığım diye dolaşıyor.Esim diyor ki bu kızı keşke daha önce yapsaydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…