Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Günaydın canim tam.net demedi Bende nedense değişecek diye düşünüyorum içime öyle doğuyor 12 haftada erkek olduğunu düşünüyorum kemik yapısından dedi tam net 15 16 da diyecek
Canım halkında hayırlısu neyse o olsun inşallah en önemlisi bu. Bana nasip olmadı benim için erkek evlat hayırlı değilmiş. İnşallah sizin için hayırlıdır. Sağ salim kucağımıza alalım hepimiz.

İnşallah, sürpriz yapar bebeğin. Sağlıkla gelsin İnşallah
Canım inşallah dün yine umurlandırduşar beni paylaşmıştım bir arkadaş resimdekini çizmiş erkek diye ama 3dojtor kız dedi. Değişmez benimki. Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda

Eklentiler

• Screenshot_20201205_101232_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_20201205_101232_com.facebook.orca.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 86
Anlayabiliyorum seni😊sen ve bebeğin ii olunda.dediğin gibi gerçekten çok işgili olanda var fakat gerçekten insalıktan nasibini almayan da var bi alraban bahsetmişti bi olaydan devlet hastanesine gitmişti kadın doğuma dedi bi bayan vardı ayakta duramıyordu karşıdan dedi iki kadın doğumcu geldi kadın ayağa kaltığı gibi düşüp bayılmış doktorun önüne adamın tepkisi ne olmuş dersin cazibeme dayanamdı bayıldı demiş ve bakmadan odasına gitmiş böyleleride var ve ben şok oldum nasıl insan değilmiydi dedim nasıl yapar ya kocası duysaydı o kelimeyi nasıl bi şaf cazibeme dayanamadı allah ii insanla karşılaştırsın dedikleri bu olsa gerek

Allah ıslah etsin ne denir. Öyle bir lafı o kadının eşi duysa ne olurdu? Oracıkta ağzını burnunu dağıtsa o doktorun bu sefer sağlıkta şiddet diye ayaklanırlardı kimse de doktorun yaptığı terbiyesizliği bilmez duymazdı. Çok yazık. Rabbim uzak etsin böylelerini bizlerden ve onların eline düşürmesin inşallah...

Senle ben doğana kadar inanmicaz valla canım 🙈
Canım ben inanıyorum artık da ne bileyim etkileniyorum işte video çektim son gittiğimde. Bacak arası diye bu ekran görüntüsünü aldım arkadaşlardan birkaçı dönüş yaptı bu bebek erkek diye ama doktor net kız dedi videoda kız gördüm ben bacak arası boştu bu neyin nesi anlamadım ama. Ya kordon ya da videodan aolınac görüntüyü ekranda kaymaları olmuş böyle pipi olmaz. Olsa da doktor göremeyecek kadar kör değildir sanırım.

Canım ben inanıyorum artık da ne bileyim etkileniyorum işte video çektim son gittiğimde. Bacak arası diye bu ekran görüntüsünü aldım arkadaşlardan birkaçı dönüş yaptı bu bebek erkek diye ama doktor net kız dedi videoda kız gördüm ben bacak arası boştu bu neyin nesi anlamadım ama. Ya kordon ya da videodan aolınac görüntüyü ekranda kaymaları olmuş böyle pipi olmaz. Olsa da doktor göremeyecek kadar kör değildir sanırım.
Kuzu işte tam tamına inansak etkilenmiycez🙇‍♀️ inşallah doktorlar görmemiştir inşallah erkek diyenler haklıdır, zor bi ihtimal olsa da imkansız değil sonuçta 💐

Kuzu işte tam tamına inansak etkilenmiycez🙇‍♀️ inşallah doktorlar görmemiştir inşallah erkek diyenler haklıdır, zor bi ihtimal olsa da imkansız değil sonuçta 💐
Evet canım tam kendimi alıştırıyprum birisi bunu diyor. Umutlar tekrardan yeşeriyor. Rahimde olanı ancak Allah bilir diyor Rabbim. Ama işte tıp da ilerde. İnşallah öyledir ama değil. Yani kız gibi yüksek ihtimal falan demedi bu defa netçe bu bebek kız dedi. Dahası yok. Sağlıkla gelsin fıstıllar naplım

Baksanıza insan umutlanmayacak gibi mi Allah aşkına.

Eklentiler

• Screenshot_20201205_101232_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_20201205_101232_com.facebook.orca.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 81
Evet canım tam kendimi alıştırıyprum birisi bunu diyor. Umutlar tekrardan yeşeriyor. Rahimde olanı ancak Allah bilir diyor Rabbim. Ama işte tıp da ilerde. İnşallah öyledir ama değil. Yani kız gibi yüksek ihtimal falan demedi bu defa netçe bu bebek kız dedi. Dahası yok. Sağlıkla gelsin fıstıllar naplım
Aminn inşallah canim Rabbim ol desin yeter ki, sağlıkla gelsinler de gerisi önemsiz artık

Ah kızlar insan inansa bile kabullenmek istemiyor sırf oyğzden bazen diyorum erken gideyim usg kız sa bile tam belli değil desin sone agirmeyyeim umutla belki okur die bekleyeyim farkında olmadan üzülüyoruz ama insanlar anlamıyor iki gündür feci bir baş dönmesi yaşıyorum tabi ben üzülmesiymiş iddia ediyorum ama bedenim sinyal verdi üzülme die belkide üzüntü degil strestir aman ne bileyim işte rabbim herkese gönlündekini nasip etsin aciiilen amiiiin amiiin amiiin

Baksanıza insan umutlanmayacak gibi mi Allah aşkına.
Allahım nasip etsin Allahım gönlündekini versin Allahım bi dahaki doktor kontrolünde sana o mutluluğu nasip etsin bizede yazarsın kızlar doktor yanlış görmüş die bizde diyelim bak rüyan çıktı die amiiiin amiiin amiiin

Senle ben doğana kadar inanmicaz valla canım 🙈
Bende bende 🙈 bi kiyafet giyiyorum karnım öne doğru top gibi diyorum yaa acaba erkek mi diger kizlarimda yana doğru yayvandi sonra diyorum 25 haftada bile kız dediler değişmez gece hayaller kuruyorum doğum aninda erkekmis diye ay cocuk gibi seviniyorum 🙈 sonra o şans beni bulmaz uyu uyu diyorum😑

Bende bende 🙈 bi kiyafet giyiyorum karnım öne doğru top gibi diyorum yaa acaba erkek mi diger kizlarimda yana doğru yayvandi sonra diyorum 25 haftada bile kız dediler değişmez gece hayaller kuruyorum doğum aninda erkekmis diye ay cocuk gibi seviniyorum 🙈 sonra o şans beni bulmaz uyu uyu diyorum😑
Çok üzülüyorum ben de dahil böyle olan arkadaşlarıma. Önümüzde uzun zaman var böyle geçer mi günler? Ne yapmalı bilmiyorum şahsen psikoloğa gitmeyi bile düşünüyorum. Hep bi düşünce hali hep bi stres

Çok üzülüyorum ben de dahil böyle olan arkadaşlarıma. Önümüzde uzun zaman var böyle geçer mi günler? Ne yapmalı bilmiyorum şahsen psikoloğa gitmeyi bile düşünüyorum. Hep bi düşünce hali hep bi stres
Ben alıştım aslinda 3.kız fikrine üzülmüyorum hele Boyle sağlıksız gebelikleri sakat bebekleri görünce çok şükür diyorum ama iste insan ne kadar uzulmese de içinde bi Keşke oluyor olmadi ama keşke olsaydi şöyle olurdu böyle olurdu diye bi hayal ..Yine de çok şükür aratmadı Rabbim

Umut fakirin ekmegi canisi,doguracaz halen inanamiyoruz 😔

X