erkek arkadasınız/esiniz giyiminize makyajınıza karısır mı?

E

EU1

Ziyaretçi
erkek arkdasınız /Esiniz sizin makyajınıza giyiminize hic karısır mı yani böle guzel olmamıs kalemini iyi sürememişsin, farın akmış vs:)
Ya da bu giyim yakısmamıs sana vs vs der mi sengözlerimebaksanab

benimki giyimime ve saçlarıma karışır................

onun karıştırmasını gerektirmeyecek şekilde giyiniyorum. zaten hep öyle giyiniyordum. o yüzden zorlanmıyorum. zaten çok özledim aşkımı ben. :a015:

karısır derken kısa giyindin uzun giyindin, kıskanmakla alakalı birsey deil kızlar:) yakısmıs yakısmamıs meselesii yani, benim erk arkadasım karısır mesela yok kalemin akmış, yok giyimin olmamıs sacın olmamıs vs... ben sinir oluyorum aslındaa

Evet kızlar benim canım aşkım da etkili olanlardandır bu konuda.Özellikle dar pantolon giyindiğim günler de sanki dikan üzerinde beyfendi..Aramızda tatsızlık yaşanmadı bugüne kadar,dekolte ölçüme dikkat ederim.Ama arada bir dar ve ona göre tehlikeli pantolonlarımı giyip onun bakışlarının hep üstümde olması da hoşuma gitmiyor değil:)))

biz bu konuyu baştan konuşmuştuk ve ona göre davranıyorum şimdi. Her zaman kıyafet alış verişlerimizi beraber yaptığımız için sorun olmuyor.Makyajı ise sevmediği/sevmediğim için yapmıyorum. Saçın kıyafet uyumun olmuş yada olmamış diye bir şey söylemez. Çok isterim fikrini söylesin ama söylemez. Çoğu zaman sorarım nasıl olmuş diye " her zaman ki gibi çok güzel" cevabını alıyorum. Teşekkürler aşkıııııım.

karışmaz çünkü yerinde giyindiğimi bilir...
hatta çok hanım hanımcık bulur ....

şuan bir ilişkim yok ama varken asla karıştırmazdım
karışamazda bence
beni böyle gördü o istemiyor diye değişitiremem

kusurabakmasınlarrrr

karışır sdece kıyafetlerime ama zaten bende çok ters fikirde deilim zaten....

ewet arasıra laf atar.göz kalemn akmış falan filan.çok güsel olduğum zmanlarda ise çok çirkinsin der.sonra şimarırmışımm.ayy yerimm ben aşkımııı.çokkk ösledimm ya

ilk başta çok karışırdıda şimdi verdiğim savaşlar sonucu karışamıyor pek bir tek rujuma karışır ben simli rujları seviyorum oda çok parıyor biraz az sür diyor.bende o dediğini yapıyorum onun yanında.o yokken yine ben aynı ben :))

Benim kocişimde çok karışanlardandır. Ama kötü anlamda diil. Bu bluz bu etekle olmamış. Bu gece için biraz spor kaçmış, bunun üzerine şunu giysen daha mı iyi olacak ne? gibi dolabın başındaki konuşmalarımız bunlar. Biz özellikle yaparız bunu. Mesela bugün beni sen giydir derim. Herşeyimi o seçer, çorabımdan ceketime kadar. Birde ben makyaj yapmayı çok severim ve yaparım, ama eşim senin doğal halin çok daha güzel der o yüzden eve gelince hemen makyajımı silmek zorunda kalırım. Silmediğim zamanda söylenir, ben bu boyaları öpmek istemiyorum diye :))))))

yerine göre giyindiğim için hiç karışmaz,giyinme tarzımda çok hoşuna gider.genelde makyaj yapmayı sevmem sade bir parlatıcı ve hafiften bir allık yetiyor..

Olumsuz eleştiri yapmaz asla .Karşmaz gözüme, kaşıma, pantolonuma ( Ama ben ona çok karışırım bu durumdan çok rahatsız:smiley-cool:)
Bazen, eğer çok beğenirse giydiğim şeyleri çok hoş olmuşsun der.:1rolleyes:

benim erk arkadasım baya karısıyo yaa bu tur giyim, makyaj seylerine yani bozuluyorum bazen.. yok kalemin akmış bunu pazardan mı aldın diyo :S markası ne falan deyince uyyuz oluyrum asagılayıcı bi hareket bence

Zevkime güvenir,beğenir.Makyaj yapmamı istemez.Cildim bozulur dıye korktuğu içinmiş:1closedeyes:Çok karışır onu giyme bunu giyme der ama ona ters olmayan bısı giydiğimde olamamış demez:eek:klava:

Kotlarda dar pantolon giyneme bişey demiyo ama kumaş pantolonda çok sinir oluyo dar giymeme ama napim bol kumaş pantolonda giyilmez ki canım :icecream: giydiğim şeyleri genelde yakıştırır ama bazen kıskançlığı tutuyo işte.Ben ona karışırım kıyafet alırken filan o da bişey demez özellikle benim beğenmemi ister bişey alırken :asigim: aşkım yaaa

Kıyafet; Tayt gitmemi istemiyor mitik etek de:enbuyukkk: Çok yakışmış ya da bu sana yakışmamış deme gibi huyu yok...Yorum yapsa iyi olacak ama yapmaz hiç:çok üzgünüm:
Saç : Arada bir saçımı toplamamı söyler (öylede çok yakışıyomuşsüprizzzzz)
Makyaj; Yapmamı istemiyor sevmiyor makyajı ama ben arada hafif yapıyorum..Ve makyajım ile ilgili yorumda pek yapmaz...

X