ERKEK arkadasımın benden para istemesi

okurken gözüm seğirdi
paragözlük yüzünden ayrılmışlardır bence de
ama çocuk değil eski sevgilisi bu yüzden ayrıldı bence

Güzelde bir kadinsin gordum yani fotografini. Valla oklava az gelir. Sasiriyorum.

Okurken giden parayı tansiyonuma bir şey oldu. Hayatımın hiçbir dönemi şu kadar bonkör olamadım anacım ya.

ıyyy
öğğğk
kusuyorum özür dilerim
zamanında benim de çok yeni tanıma aşamasında olduğum biri vardı, böyle çıktı.
e insan az biraz zaman geçirmeden, gezip dolaşmadan anlamıyor doğal olarak.
ayaküstü midye yeriz, kendi yediklerini sayıp parayı uzatır, şurdan 10 tane alır mısınız, derdi.
seni güzel bir yere götürücem deyip öğrencilerin uğrak mekanı, 5 liraya dilim pizza + kola satan yere götürdü.
arabası vardı, bir keresinde geldi baktım araba yok ama arabayla geldim diyor. nerde araba? ebesinin nikahına park etmiş yanıma yürüyerek gelmiş. gideceğimiz yere de yürüyecekmişiz, zaten uzak değilmiş 1 km falan, spor olsunmuş
plan yapardı benimle, hayal tabii ama aynen şöyle bişey sıkıştırırdı o cümleye: arabaya ortaklaşa gaz atarız gideriz.

tabii ben bunların hepsini ona tek tek söyledim, bunların ne kadar iğrenç olduğunu, kendisinden tiksindiğimi, kendisini çok komik ve salak durumuna düşürdüğünü falan. engelleştik karşılıklı. o geldi de aklıma.

Tesekkür
teswkkür ederiö bu kadar yzun yazdıgınız için iyi yapmıssınız ayrılmakla

Daha neler görüp duyacağız acaba...Bence kurban falan kesin daha fazla sömürmediği için sizi...
Bir tanıdığım eski erkek arkadaşına kredi çekmişti 6bin...(5yıl kadar önce) çocuk memurdu...aydan aya ödeyeceğim demiş...üstelik ayrıldıkları dönemdi...kız belki barışırız mantığıyla ailesinden gizli çekip verdi parayı
Sonuç barışmadılar
5 ay sonra çocuk evlendi
Ve parayı hala ödemedi

Oha, herif resmen düğün parası yapmış kızın parasını.

Mide bulantısı olan iğrenç bir adam. Hiç sevmem para muhabbeti yapan bir erkeği pinti Olan erkeği maddiyat aşığı erkeği

Okurken ben utandım keşke en başında ayrilsaymissin benzine seni ortak etmesi ne ya komedi resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…