ERKEK arkadasımın benden para istemesi

Bu kız memurken bunu yapanın, eski zengin nişanlıya nasıl bir hesap bıraktığını merak ediyorum.
Öyle bir nişanlı yoktur ki. Kendini paylaşılamayan erkek göstermek için ve konu sahibini sövüşlemek için uydurmuştur

Öyle bir nişanlı yoktur ki. Kendini paylaşılamayan erkek göstermek için ve konu sahibini sövüşlemek için uydurmuştur
vallahı benımde aklıma aynen bu geldıı
ozellıkle zengın falan dedı kı bu kız altda kalmak ıstemesın dıye

Bu kız memurken bunu yapanın, eski zengin nişanlıya nasıl bir hesap bıraktığını merak ediyorum.

Benim bir kiz arkadasim asgari ucretle calisiyordu ve kolay kazanmiyordu o parayi. Sevgilisi bundan sigara, alkol, yol, yemek parasi vs aliyormuş bulustuklarinda😳 Ama kitleme şeklinde oyle ortak vs degil.

Kiz bana bu para isteme olaylarindan hic bahsetmemisti. Ayrildiklarindan sonra bu mevzulari duydum, valla haberim olsa rezil ederdim o adami, o donem sevgililerimiz arkadasti ayni ortamda bulunabiliyorduk. 😕

Ne buluyorlar soyle erkeklerde cidden anlamiyorum yav

Ama aileye girecektim bence dogru
tamam kanun kadar zengın olsun bunu belırtmesındekı sıze soylemesınde amacı aktarın lutfen bıze ?
amac ne ? gercekten ıyı nıyetlı mı ?

benım eskıden cıktıgım cocuk cok zengındı yeeaaa dıye nıye soyler mesela bır ınsan ? ıyı parasını yemıs yerken ıyıymıs aklında kalmıs demek kı ben olsam boyle dusunur o anda bu defterı kapatırdım kendısını garantı altına almaya calısır gıbı oncekı zengın sımdı kı memur ıyı kefıller buluyor kendısıne masallah

Benim bir kiz arkadasim asgari ucretle calisiyordu ve kolay kazanmiyordu o parayi. Sevgilisi bundan sigara, alkol, yol, yemek parasi vs aliyormuş bulustuklarinda😳 Ama kitleme şeklinde oyle ortak vs degil.

Kiz bana bu para isteme olaylarindan hic bahsetmemisti. Ayrildiklarindan sonra bu mevzulari duydum, valla haberim olsa rezil ederdim o adami, o donem sevgililerimiz arkadasti ayni ortamda bulunabiliyorduk. 😕

Genelleme olamaz belki fakat benim gözlemlediklerimde büyük çoğunluk, aileden gelen duygusal eksiklikliği doldurmak için bu tür erkeklere yöneliyor. Erkelerde bunu kullanıyor

bir erkek bir kadindan ne olursa olsun hediye istemez bu bir .
ikincisi 3 unuz tatile gidiyorsunuz arabanin benzin parasina kadar istiyor sizde ciddi iliski diyorsunuz inlar sizi aileden gorse kiskardeside eski sevgilinizde bunu istemezdi .
bide telefon faturasini odetmis ya erkek adam gider baskasindan birc ister auleden ister arkadastan ister genede yanindaki kizdan istemez. siz seviliyorum sanirken o sizi yavas yavas soguslemis iyiki iliskinizi kesmissiniz .cok dogru bir karar

Benim de bir arkadaşım vardı lisede. Kız parayı benzinlikler de kahve satarak kazanıyordu. Buz gibi havalarda düşünün artık. Ama sevgilisine 400 - 500 TL'lik hediyeler almalar falan gırla giderdi. Kendine harcamazdı buna harcardı. Sonra çocuk dövdü , aldattı bunu hey Allah'ım. 😬

Valla bir sevgilim vardi. Ben cok seviyodum da o pek degil. İlk ayimizda tatile goturup su bile aldirmamisti bana. Ha annesi falan da biliyodu beni. Ama ben yine de tanisicaz diye umutlanmamistim. Olmadi zaten. Boyle erkekler de var bilin istedim.
BEN hepsiyle tanıstım oturduö söz günü falan ayarlayalım dediler

BEN hepsiyle tanıstım oturduö söz günü falan ayarlayalım dediler
Yukarıda bahsettiğim arkadaşım da çocuğun tüm ailesi ile tanışmıştı. Hatta iş yerlerine bile girmişti çalışmak için. Kek yapar götürürdü falan. Çok ciddi bir adım değil yani bu. Sonuçta ayrıldılar.

Yukarıda bahsettiğim arkadaşım da çocuğun tüm ailesi ile tanışmıştı. Hatta iş yerlerine bile girmişti çalışmak için. Kek yapar götürürdü falan. Çok ciddi bir adım değil yani bu. Sonuçta ayrıldılar.

Benim arkadasim sevgilisinin annesiyle ayni yatakta yatmişti. 😂😂😂😂 Evlenmediler.

X