Erkek Arkadaşımdan yediğim kazık

Hangi bölümmüş bu ya hiç duymadım böyle odaya girip çalışmasın diye konuşan çok ilginç gerçekten bizim zamanımızda öss çalışırken vardı tuhaf tipler ama üniversiteye gidince hiç görmedim.

Hukuk okuyorum. Sınavdan önce bak nasıl çanı düşüncem diyip yanlış bilgi yayan sonra da herkese nasıl yedim sizi diyen biri bile var. Ben de anlamadım tuhaf bir ortam

Çok güzel bir şansı toyluğunuzla tepmişsiniz ama üzülmeyin bu sene yapan seneye de yapar.
Kendime güveniyorum tekrar hak kazanırım . Yaptığım saçmalığı anlamıyorum sadece, bundan 2-3 gün önceki ben sanki kendim değilmişim gibi kararlar aldım.

Şimdi bu keskin zekalı arkadaş ünide o kız senin bu kız benim o bar senin bu bar benim gezcek sandığı için sana güzel satış koymuş yok burayı keşfetcem falan neyi keşfetcekse neyse ilk aylar sandığı gibi olmadığını görünce gelecek sakın düşme sakınnn

ya bizim kızlarımız bütün hayatını ya da hayatıyla alakalı çok önemli konuları erkeklere bağlamaya neden bu kadar meraklı ?
erkek arkadaş için üniversite hayalinden vaz geçilir mi?
şunu kafanızın bir köşesine yerleştirin:
bir erkek için;
eğitim, iş, kariyer gibi çok önemli konulardan vazgeçilmez
yani bu tarz konulardaki kararları bir erkeğe göre alamazsınız, almamalısınız
hatta erkeği boşver gerekirse aileni bile ezip geçmen gereken nadir konulardır bunlar
bir erkek gider bin erkek gelir ama insan hayatında bu tarz konulardaki kritik kararları belki de sadece 1 kere alabilir
bazı fırsatlar insanın önüne sadece 1 kere çıkar genelde eğitim, iş kariyer konularında buna rastlanır
yapmayın etmeyin şu erkekleri hayatınızdaki önemli kritik kararlara bulaştırmayın
hele ki üniversite çağındaki ilişkiler 2 takılıp bırakmalık ilişkilerdir bunları bu kadar ciddiye almayın

ben burayı da keşfetmek istiyorum, arkadaşlarımla aynı yurtta kalıcam

Başka kizlara akacak kesfetmek dedigi o.
Universiteye basladiginizda bekar olun sevgili yapmayin şöyle hayati kacirirsiniz boyle ortamlari kacirirsiniz diye herkes birbirini gazliyor. Muhtemelen gaza geldi universitede kizlar teklif ediyomus.

Boyle kararlari baskasina göre almayin ders olsun size.

Kendiniz etmişsiniz kendiniz bulmuşsunuz.

her başarısız kadının önünde ona engel olmuş bir erkek vardır. geri dönüşü olmayan bir hata olmadığına sevindim, genç yaşında büyük ders almışsın. bunda da vardır bir hayır.

Başkası için hayatından ,hayalinden vaz geçersen o kişi elbet birgün hayatının içine eder.Sende öyle bakarsın uçup giden hayallerine.Aferin,bravo tebrikler Ananiz , babanız,gel kızım yaz burayı bizim yanımızda ol dese hayatımı sizin için değistiremem diyenler erkekkkkkk için neleri tepiyor

Hasta anneme bakmak için lise eğitimimi açık lise şeklinde tamamladım, benim vereceğim de bir karar da değildi maalesef. Çok şükür kimseye de muhtaç etmedim annemi en güzel üniversitelere de girdim, onu da gururlandırdım. Şu an olsa yine aynısını yaparım. Bence bu kadar önyargılı olmayın, olay erkek değil bir yakınlık, samimiyet bi dost arkadaş aramam. Allah sizi bir başınıza dertle ortada bırakmasın ne diyim

Annenize geçmiş olsun.İnsan sosyal bir varlıktır doğru ama aklı başında hiç kimse dost , arkadaş, sabahları beraber gideriz diye geleceğini yakmaz,yakmamali.
Son cümleniz fazlasıyla acitasyon içeriyor sanki dünya yıkılmış bir başınıza kalmişsiniz bizde sizi anlamıyoruz......Olayi arabesk e bağlamayın erkek arkadaşla vakit geçirmek için hayallerden,hedefinizden vazgeçmiş .Önemli olanın kendiniz olduğunu el oglunun da bir saniyede sizi nasıl sattığını öğrenmiş oldunuz İlerleyen yaşta değil şimdi bunu deneyimlemeniz iyi olmuş.Bir daha böyle davranmaz o çocuğu unutur kendinize odaklanırsınız.......Bol şanslar.

Yalnızlığın vermiş olduğu buhranla erkek arkadaşınızın hatalarına kör olup sıkı sıkıya bağlanmışsınız. Ben de yatay geçiş yapmıştım önceden. Maalesef bizim nesil sıkıntılı. Sınıftan arkadaş ortam edinemezsiniz muhtemelen fakat kulüplerden yurttan edinirsiniz. Hukuk mezun olduğun üniversitenin çok önemli olduğu bir bölüm. Sizin adınıza üzüldüm. Keşke böyle bir hatayı bu kafar önemli bir konuda yapmasaydınız ama günün sonunda tecrübeyi heybeye atıp yola devam etmek gerek. Bu yaşadığınız derslerinize sirayet etmeyip yine güzel bir ortalama elde ederseniz çok bir şey kaybetmemiş olursunuz. Başarılar

O neymiş be. Nasıl bir ortam bu ?

Tabi ki gorusme.
Sevgilinle de dıgerleri yle de
Yerınde olsam şak diye sevgilide yaparm

Bu durumda geçmişi değiştiremezsin ama hatanı telafi edebilirsin. Yatay geçiş için hala geç değil. Bu sene derslerine daha sıkı çalış ve önümüzdeki sene de yatay geçiş hakkı kazan.

Her ne kadar hata yapmış olsan da yazdıklarından hatalarından ders alacak akıllı bir kız olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu cocukla bir daha görüşme. Seni hayallerinden alıkoyan ve aşağı çeken bir tip. Öfkeni derslerine yönlendir ve o hırsla derslerine çalış. Üniversite arkadaşlıkları güzel oluyor ama yaşın ilerledikçe aranızda kötü bir şey olmasa dahi çoğu ile görüşmüyorsun.

Şu an senin için önemli olan okulun. Yatay geçiş yaptığın zaman ilgilendiğin okul kulüpleri varsa oraya katılır bir şekilde arkadaş edinirsin. Hayatının her döneminde birileri karşına çıkıyor zaten.

Elin sümüklü çocuğu için neden ya neden? Değer miydi 1 seneyi yakmaya? O 1 senede istediğiniz okul ve bölümde ne güzel hatıralar yaşanırdı ne anılar bırakılırdı. Yazık etmişsiniz.

Senin nezdinde kamu spotu yapmak istiyorum;
Evlendiğinizde bile kendi gelişiminize ket vuracak eş düşüncelerini uygulamayın.
Ve evet sana katılıyorum yaptığın büyük sal...klık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…