Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Şu aldatılma olaylarında hep eş olan kişilere çok üzülürdüm. Bu defa iki kadına da çok üzüldüm. Bu kadar karaktersiz insanlar nasıl böyle kamufle oluyor da insanların aklına giriyor. Ne diyelim geçmiş olsun bir pislikten kurtulmuşsunuz. Umarım eşi de kurtulma yolunu seçer. Her yerden engelleyin terbiyesizi.

Sen yapman gerekeni yapmışsın onun ailesinden kimseyle daha muhattap olma bence

Değiştir bence .
Çocuğu var mı acaba ?
Eğer arayıp rahatsız etmeye kalkarlarsa sen de şikayetçi olurum beni rahatsız etmeyin dersin .
çocuğu yok 1 buçuk yıldır evliler. Geçen gün teli kapalıydı doğum gününü karısı kutlamış çocuk istemiş bundan bi gün sonrada ben itiraf ettirip ses kayıtlarını attım. Arayan yok düzelmiş olabilir durumları

Kimbilir kadına da o kız beni kandırdı demiştir kadın da inanmak istemiştir.

Bunu bana değil aldatılan o kadına anlatın.
Bilgim yoktu falan bunlar boş. Eğer bir adamla aynı yatağa girecek kadar yakınsan bi zahmet onun hakkında herşeyi bil!
Kaldıki herşeyden önce gelinlikli damatlıklı fotoğrafları görmüşsün. Ama inanmak istememişsin. Ve bunu sende biliyorsun. Sen o aşağılık adama inanmayı seçtin. Sen seçtin. Adam boşandık eski o bla bla bla yaptı ve sende buna inanmayı seçtin.

Helal olsun sana. Senin gibi kandırılıp evli olduğunu öğrenip iki kavga edip tekrar ilişkiye devam eden kandınlar da var. O adam olmayan erkeklerin yalanlarına inanmasa da inanmış gibi yapıp peşlerine sürüklenen zavallı kadınlar. Sen en iyisini yapmışsn eşinin bunu bilmeye hakkı vardı. Ben olsam ben de bilmek isterim sonuçta sen evli olduğunu bilmiyordun senin bi suçun yok için de rahat olsun. Muhatap bile olma hatta telefon hattını değiştir

Benim kimseye bir şey anlatmama gerek yok ses kayıtları her şeyi anlatıyor. Tek diyeceğim bu ve benzeri olayları yaşamayın

Halen sanalda yalana aldanıpta ilişki yaşayan kadınlara hayret ediyorum adam ne söylerse inanmak durumundalar,
Şükür doğrular çıkmışta daha fazla boşunA değerli vaktiniz heba olmayacak

Nikah zaten en cok kadini koruyor aslinda..

Benim kimseye bir şey anlatmama gerek yok ses kayıtları her şeyi anlatıyor. Tek diyeceğim bu ve benzeri olayları yaşamayın
Amin. İnşaallah hiçkimsede yaşamaz.
Fakat sizde bundan sonra gözünüzü açın. Tanımadığınız insanlarla böyle şeyler yaşamayın. Evet tanımadığınız diyorum çünkü adamı tanımıyordunuz, adam evli çıktı! Demekki tanımıyormuşsunuz bu kadar basit.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

yargılama hakkını kim verdi size .kadın kadının kurdudur diye boşa dememişler yazıkk

inanılmaz yalnız...ortada iki kadını da aldatan bir adam var yine gidip kadınlardan birini suçlamışsınız...bunu yapan da bir kadın bravo size....

Burdaki tek suçlu seviyorum diyen ( nasıl sevgiyse o) adam...üstelik yeni evlenmiş...umarım affedilmemiştir...bence doğru olanı yapmışsın...herşeyi bilmek evli olduğu kadının hakkıdır...kararı kendisi verir...

yargılama hakkını kim verdi size .kadın kadının kurdudur diye boşa dememişler yazıkk
Ya tabi tabi....
Şimdi git ve o "kadın kadının kurdudur" lafını o aldatılan KADINa'da anlat. Sonuçta aldatan erkek eşini yemek masası ile aldatmıyor, başka bir kadın ile aldatıyor. Bilmiyordum lafını kabul etmiyorum. Eğerki aynı yatağa girecek kadar yakın isen kim olduğunuda bileceksin. Artı bu durumda herşeyden önce görülen bir gelin damat fotosu var! Ama inanılmak istenilmemiş. Ne yani o fotoyu gördükten sonra bir şüphe oluşmadı mı? Oluştu. Ama inanılmak istenilene inanıldı. Olay bu.
Ayrıca ben hiçkimseyi yargılamadım. Sadece olanı söyledim.

O fotodan sonra olay koptu zaten çok sorguladığım için ana bahaneler üretti ben mi anlatamıyprum

Şimdi yazın başka aldatmalar ortaya çıkıyor mesela sevgiliye 5yıldızlı otel tatili
Hanıma pansiyon tatil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…