Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Şerefsiz ahlaksız insan. Kurtulduğuna şükret ya daha çok zaman harcasaydın..... Allah korusun.. Sen daha iyilerine layıksın canım. Allah’ın sevdiği kulusunki allah göstermiş sana. Şeref yoksunu halsiyetsiz

Aminnn.Çok teşekkürler. 2 3 gündür kendimde değilim ama yavaş yavaş kendime geliyorum çok zamanımı almadan geçer umarım

hem de ne şerefsiz.. Çok şükür bir şey kaybetmeden gördüm gerçekleri arada daralıyorum kandırılmış hissediyorum ama geçecek biliyorum

Adam pislikmis ama sizi tebrik ettim. Çok akıllıca hareket etmişsiniz. Yaptığı yanına kalmamış en azından, güzelce rezil etmişsiniz.

Karısı affeder affetmez bilemem ama adam bu kadar rezillikten sonra bir daha kolay kolay başka bir kadını kandıramaz.

Aynen kandıramasın diye yaptım. Rezil olması ortaya çıkması yetti bana

Ben anlamadım siz bu adamla gidip görüşmeden önce face de fotoğraf görmüşsünüz neden kendine bir şey yapar falan diye kadına yazmadınız ne alaka ne yapacak ki kendine?bence gerçeklerle yüzleşmek istememişsiniz ben öyle birşey görsem direkt yazardım. Bir de gece falan görüntülü konuşuyorduk diyorsunuz eşiyle gayet iyiymiş boşanma durumu falan yalanmış nasıl konuşuyordu sizinle? hala daha yok boşanacaktık yok bilmem ne nasıl inanıyorsunuz valla hiç öyle kandırıldım demeyin sosyal medyada biriyle tanışıcam face ınstagram arkadaşları akrabaları hepsini didik didik ederim buluşup bir şey yaşamadan önce o yüzden yok karısına dedim yok ses kaydı yok babasına dedim geçin bunları yani. Herşey elimizin altında artık birini araştırmak zor değil ki

adam ne mal olduğunu en baştan belli etmiş aslında. hareketleri çok şüpheliymiş ama siz inanmak istemişsiniz. bu devirde kimseye güven olmaz. duygusal boşluğunuzdan yararlanmak isteyenler çok olur. güçlü olmak ve hayatımıza birini almadan önce güvenmek gerekiyor.

Haklısınız ben çok görüntülü konuşuyoruz diye evli falan değil sandım. Çok yanlış yaptım güvenmekle

Sanaldan kimseye güvenme bundan sonra .
Sen en doğrusunu yapmışsın .
Karısı da akıllı davranır umarım .
Heryerden engelle hatta numaranı değiştir .

Bu ne ya okurken icim karardi.
Igrenc adam. Bi de magdur olmus.
Internetten tanisan bi arkadasimin da tanistigi adam evli cikmisti. Aman dikkat edin sanal ortamlara,kimseye guven olmaz.

O herif için hiçbirşey söylemiyorum zira değmez. Fakat konu sahibi kusura bakma sende hiç masum değilsin... burada tek masum kişi o adamın karısı. Bize ne dersen de ama o kadın hem kocasına hemde sana beddua ediyordur şuan, ahını aldınız kadının. Benim suçum ne bilmiyordum falan filan bunlarda hikaye... bileceksin!
Zina boşuna haram değil işte. Allah bir yasak koyduysa mutlaka sebebi vardır. ama bunu söyleyince geri kafalı oluyorsun. hangi devirde yaşıyoruzcular dini konu yasakçılar hemen üşüşüyor.

Sanaldan kimseye güvenme bundan sonra .
Sen en doğrusunu yapmışsın .
Karısı da akıllı davranır umarım .
Heryerden engelle hatta numaranı değiştir .
Karısının öyle yapacağını sanmıyorum biliyorsunuz bazı kadınlar affediyor bi şans daha veriyor ama ne yazık ki tekrarlanıyor. Engelledim kadın beni engellemiş hatta. Başka bi hesaptan takip isteği atıyordu sürekli o olduğuna eminim ama engelledim. Beni merak ediyor sanırım. Numaramı değiştiricektim 2 gündür kimse aramıyor daha aramazlar mı diye durdum öyle değiştirmedim

Benim beddua hakedecek neyim var acaba bi düşünür müsünüz? Ben evli olduğunu bilsem de yapsam tamam ama bir bilgim yoktu. Ne adamlar var kimliğinde bekar yazıyor. Umarım başınıza gelmezde bu büyük konuşmanızı yemezsiniz

Değiştir bence .
Çocuğu var mı acaba ?
Eğer arayıp rahatsız etmeye kalkarlarsa sen de şikayetçi olurum beni rahatsız etmeyin dersin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…