Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Ya tabi tabi....
Şimdi git ve o "kadın kadının kurdudur" lafını o aldatılan KADINa'da anlat. Sonuçta aldatan erkek eşini yemek masası ile aldatmıyor, başka bir kadın ile aldatıyor. Bilmiyordum lafını kabul etmiyorum. Eğerki aynı yatağa girecek kadar yakın isen kim olduğunuda bileceksin. Artı bu durumda herşeyden önce görülen bir gelin damat fotosu var! Ama inanılmak istenilmemiş. Ne yani o fotoyu gördükten sonra bir şüphe oluşmadı mı? Oluştu. Ama inanılmak istenilene inanıldı. Olay bu.
Ayrıca ben hiçkimseyi yargılamadım. Sadece olanı söyledim.
hata yapmak insani bir özelliktir kız zaten pişman olmuş ve adam iyi bir yalancı kalbine girmiş kandırmış .Tek suçlu adam burda konu sahibi evli değil adam evli.Evlilik sorumluluğunu sadakati kaldıramayacaklar evlenmesin bir zahmet başkalarının da başını yakmasın

karısına iyilik bile yapmış konu sahibi.Böyle bir karektersizden çocuk yapmaz en azından kafası çalışıyorsa.Adamın tek aldatması değildir emin olun huyu böyledir
b
Bence kadın af eder evlilik devam eder
. ÇOğunluk 2hakkı var deyip boşanmaya adım atmaz malüm mahalle baskısı
Kadın. COcuk doğurur ne zaman boşanma olur çocuk ergenliğe girerken boşanma gerçekleşir realite böyle

Bırakın şu pisliği Allah a havale etmişmiş, Allah ona evliyken git başkasını kandır sonrasını ben hallederim mi demiş. Utanmaz bir de sevdiğini kaybetmiş, karaktersiz herif.

Sadakat karekter meselesi buda her erkekte olan birşey değil

hata yapmak insani bir özelliktir kız zaten pişman olmuş ve adam iyi bir yalancı kalbine girmiş kandırmış .Tek suçlu adam burda konu sahibi evli değil adam evli.Evlilik sorumluluğunu sadakati kaldıramayacaklar evlenmesin bir zahmet başkalarının da başını yakmasın
Erkek ne kadar suçluysa kadın da bi o kadar suçlu sadece bu konu için demiyorum.. adam evli kadın bekar diye bu kadının evli bir adamla beraber olduğu gerçeğini değiştirmez..

O fotodan sonra olay koptu zaten çok sorguladığım için ana bahaneler üretti ben mi anlatamıyprum
Yazdığınız olay örgüsünde kronolojik olarak fotoğrafı gördüğünüz, bunu ona sorduğunuz, adamın inkar ettiği ve karısının kendisine zarar vereceği gibi müthiş derecede saçma bir palavra uydurduğu ve sizinde bu palavralara inanmayı seçtiğiniz, sonra istanbula gidip o yaratıkla birlikte olduğunuz yazıyor.
Bakın fotoğrafı gördünüz bir şüphe duydunuz ve bunu sordunuz, adam palavra sıktı siz bu palavraya inanmayı seçtiniz. Siz seçtiniz. Daha çok sorgulamak yerine ilişkiyi bir ileri boyuta taşıdınız. Ki o babası tehdit falan filan ediliyormuşta senin için endişeleniyormuşta zırvalarına hiç girmiyorum zira buna 3 yaşındaki çocuk bile inanmaz.
Herhangi bir yerde yanlış yazmış isemde özür dilerim..

Ya tabi tabi....
Şimdi git ve o "kadın kadının kurdudur" lafını o aldatılan KADINa'da anlat. Sonuçta aldatan erkek eşini yemek masası ile aldatmıyor, başka bir kadın ile aldatıyor. Bilmiyordum lafını kabul etmiyorum. Eğerki aynı yatağa girecek kadar yakın isen kim olduğunuda bileceksin. Artı bu durumda herşeyden önce görülen bir gelin damat fotosu var! Ama inanılmak istenilmemiş. Ne yani o fotoyu gördükten sonra bir şüphe oluşmadı mı? Oluştu. Ama inanılmak istenilene inanıldı. Olay bu.
Ayrıca ben hiçkimseyi yargılamadım. Sadece olanı söyledim.
Söylediklerine virgülden noktasına kadar katılıyorum... :KK52:

Ne kadar çocuk olduğun herifin sözlerine inanmandan belli... Okulunu bitir mesleğini eline al doğru düzgün insanlarla beraber ol canım. Bu yasadiklarin da hayatta ogrendiğin bir ders olarak kalsın...

Karısına söylemekle iyi yapmışsınız... Numaranızı değişin bir müddet sosyal medya hesaplarınızı kapatın. Def olsun gitsin.

2cdaba8ade3fff736f939a48c428009d.jpg

Yazdığınız olay örgüsünde kronolojik olarak fotoğrafı gördüğünüz, bunu ona sorduğunuz, adamın inkar ettiği ve karısının kendisine zarar vereceği gibi müthiş derecede saçma bir palavra uydurduğu ve sizinde bu palavralara inanmayı seçtiğiniz, sonra istanbula gidip o yaratıkla birlikte olduğunuz yazıyor.
Bakın fotoğrafı gördünüz bir şüphe duydunuz ve bunu sordunuz, adam palavra sıktı siz bu palavraya inanmayı seçtiniz. Siz seçtiniz. Daha çok sorgulamak yerine ilişkiyi bir ileri boyuta taşıdınız. Ki o babası tehdit falan filan ediliyormuşta senin için endişeleniyormuşta zırvalarına hiç girmiyorum zira buna 3 yaşındaki çocuk bile inanmaz.
Herhangi bir yerde yanlış yazmış isemde özür dilerim..
Hayır hata benim sıralamam da olmuş o zaman tekrar okudum. Bizim buluşmalarımız daha önceydi fotoğrafı görmem ve sorgulamamla uzaklaştırmaya çalıştım. O babasının tehdit edilmesi uzaklaştırılmasına inanmadığım için sorguladım zaten babasıyla konuştuğumda o da d
Karısına söylemekle iyi yapmışsınız... Numaranızı değişin bir müddet sosyal medya hesaplarınızı kapatın. Def olsun gitsin.
bana ulaşmaya çalışmıyor zaten en son beddualar etti şimdi kendi derdindedir o affettirme peşindedir. ama değiştiricem herhangi biri aramasın diye onlardan.

X