Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Cok uzundu. Hepsini okuyamadim. Basta kizdim size. Sacma sapan bahaneler uyduran bir adam ve evli oldugundan daha ince suphelenmissiniz. Nasil hemen geri guvendiniz. Arkandayim ben senin vs vs dediniz.
Ama sonra ben takdir ettim. Bu sekilde Aldatilsam mal yerine koyulmak istemezdim. Kadina soylemekle iyi etmissiniz. Ceksin simdi adiligin bedelini. Yalniz babasi kardesi vs artik kimseyle muhattap olmayin. Guzel gunler sizinle olsun.

çocukları yok 1 buçuk yıllık evliler. Ben kadına gayet açık deliller attım gerisi onun onuruna bağlı bir durum sanırım

Yuvasini yikmak istemese bu o bayani onursuz yapmaz, bunu bastan belirtmek lazim. Adam in belki gönlü gercekten size kaydi bilemezsiniz. Söylemeniz dogru lakin bu saatdan sonra kendiniz icin konuyu kapatin. Ayrica dogru dürüst tanimadiginiz birisi "basim belada" gibi birseyler söylese hemen "yanindayim" diye "atlamayin". Neye bulasacaginiz belli olmaz

Evet normalde çok sorgulayıcı biriyim sonlara doğru çok sorguladığım için beni şutlamaya çalıştı sanırım. Gün yüzüne çıkardım ama napar eder affettirir o kendini

Evet normalde çok sorgulayıcı biriyim sonlara doğru çok sorguladığım için beni şutlamaya çalıştı sanırım. Gün yüzüne çıkardım ama napar eder affettirir o kendini
Artik orasi sizi ilgilendirmez. Hattinizi falan degistirin. Sosyal medyada komple engelleyin. Anasi babasi danasi muhattap olmayin. Daha da dibe cekmesinler sizi. Tum baginizi kopartin. Cok gecmis olsun...

İyi de bu kadar şeyi görmüş bile bile devam etmişsin. Sözel zekan pek iyi değil mi?
Neden hep inanmak istemedin?
O fotoğrafı görünce çok fazla soru sordum daha sonra zaten aramız hep kötü oldu beni uzaklaştırmaya çalıştı çok soru soruyorum diye. Ama boşanıp fotoğrafını kaldırmayan insanlarda var ve hemen kıza yazarsam gerçekse kendine bir şey yapar mı diye düşündüm. O fotoğraf haricince benimle full görüntülü konuşuyordu ve en başta kendi evlenip boşandım ve ben boşanmak istedim demişti hesapta aktif değildi evlilik zamanlarından kalan bi fotoydu

Neden sürekli karısının onu affedip affetmeyeceği içinizi kemiriyor
Sizin için konu kapanmış
Kurtulmuşsunuz
Karısının ne yapacağından size ne

Artik orasi sizi ilgilendirmez. Hattinizi falan degistirin. Sosyal medyada komple engelleyin. Anasi babasi danasi muhattap olmayin. Daha da dibe cekmesinler sizi. Tum baginizi kopartin. Cok gecmis olsun...
Haklısınız bazen merak ediyorum affeder mi diye ama dediğiniz gibi beni alakadar etmiyor. Teşekkür ediyorum

Allah bizi böyle karaktersiz insanlardan korusun. Nasıl bir adammis ya ama Allahtan ogrenmissin yalanlarini

Allah kurtarmış valla merak etmen gayet normal bosver önüne bak bundan sonrası icinde daha dikkatli ol iyi yapmışsın valla umarim kimsenin canını yakamaz pislik

Haklısınız 2 gün oldu daha sinirlerim bozuktu her şey geldi kafama gerekli gereksiz. Geçecek inşallah
Sen öğrenmiş ve bitirmissin..
Adamın evli olduğunu bile bile devam eden asalaklarda var..nasıl bir ego patlamasıysa..
İçin rahat olsun o yüzden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…