Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Tuvalet taşı ruhlu bir yaratıkmış o adam bozuntusu.Ucuz kurtulmuşsun.Hiçbiriyle muhatap olma artık.Ararlarsa falan da konuşma , açma.Herkes kendi evliliğinden ailesinden sorumlu.Bir de senin yüzünden sevdiğimden oldum demiş abazan herif.

Evet çok saçma öyle demesi sevse yapmaz yaptıysa da ben mi dedim gel yap diye hayır boşanma tarihini bile söyledi ve daha bir sürü yalan. Aramıyorlar daha ama ararlarda açmkcam yabancı numaraları

Evet çok saçma öyle demesi sevse yapmaz yaptıysa da ben mi dedim gel yap diye hayır boşanma tarihini bile söyledi ve daha bir sürü yalan. Aramıyorlar daha ama ararlarda açmkcam yabancı numaraları
İnsanlar böyle artık.Hiç kimse büyük konuşmamalı.Başıma gelmez dememeli.Şeytandan beter bazı insanlar.

Benim sıralamam hatalı
İnsanlar böyle artık.Hiç kimse büyük konuşmamalı.Başıma gelmez dememeli.Şeytandan beter bazı insanlar.
Kesinlikle haklısınız

beraber kaldık dedim ilişki değil bu ayrıca ben hergün sabahtan akşama kadar görüntülü konuşuyorduk ve hatta kamera açıkken uyuyorduk diye de şüphelenmedim biri olsa illa bir gün bakardı. Ayrıca evliliği kanullenemeyen fotoğrafı kaldırmayan ve kendine bir şey yapmaya kalkan insanlar da var ütopik değil bunlar. Ben şüphelendikçe o bi şekilde kafamdaki şüpheyi sildi neden telin kapalı dedim bi daha teli o günlerde kapanmadı veya görüntülü konuşalım diyince hemen açıyordu sabahakadarBen en başından sorgulamalıydım bunu zaten biliyorum o yüzden kendimi kötü hissediyorum

Sanalda kim aşk yaşıyorsa aldatılmaya hazır olmalı

face profilinde karisiyla fotosu varmis iste ya onun uzerine daha nasil inandiniz kim bosaninca ve sevgili yapinca o fotoyu orada tutar sizinkisi de sanki görmek istememek olmus inanmak istemissin adama resmen cunku suphelo davranislari cok fazlaymis..

Bazı şeyler tecrübe oluyor insana. Bundan sonraki ilişkilerinde daha temkinli davranırsın.
İlk önce okulunu bitir. Kendi ayaklarının üstüne sağlamca bas. Gerisi bir şekilde hallolur.
Ayrıca adamın karısını durumdan haberdar etmen çok iyi olmuş. Kocasının ne mal olduğunu öğrensin.
Hiçbir kadın bu şekilde küçük düşürülmeyi haketmez çünkü.

Siz beraberlik derken yanlış anlamışsınız sanırım aynı yatağa girmemişler.. beraberlermiş yani

Bencede biraz hee tmm a kacmışsınız kurcalamamssınız neyseki ucuz atlatmmısnz erken kurtulmussunuz pislik ucubeden karısına cok üzüldum ama esiyle bir bayanın konudmalarını dinlemeye maruz kalmıs tekmeyi basmıs olsa bari

karısına bi kaç hafta önce yazmalıydım onda hatalıyım. basmaz çoğu kadın affediyor şans veriyor görüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…