Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Şiddet yanlısı bir insan değilim ama böyle adamların yanına kalmamalı verdikleri zarar iki bayana da yazık artık nasıl güvenip nasıl aile kuracak ki bu hanımlar

Ya hu ben sana üç kuruşluksun demedim. Ordan gözükecek olanı söyledim. Çünkü aynısını bende düşündüm. Bu boşanmamak adına altına sığınılan bi baheneydi . Ama kadın bunu düşünecek çünkü boşanmayacak bende yaptım aynısını. Ben diğer anlattığım konuyu da başıma aynısı geldi bak iğrenç bi duygu anlamında anlattım. Ama beni adamın dostu olmakla suçladılar. Ki öyle olsaydım adam bana sonradan yazdığında dönerdim. Ben iyi niyetle yaşadığım olayı anlatırken sende dahil benimle dalga geçmek adına kullanırsan benim yaşadığımı yaşayın derim. Bu beddua değil empati yapabiliyor olsaydınız bunu söylememe gerek olmazdı. Uzatmanın anlamı yok. Bana göre yanlış. Hakkımda ne düşündüğünüz de zerre umrumda değil. Zira ben kendi yaşadığımı biliyorum. Allahta biliyor.

Allah hiç kimseyi bu durumu yaşatmasın. Gerçekten zor bir şey. Kadın evliliğine devam etse de o evlilikten hiç bir şey olmaz. Habire adamın peşinde dedektif olur. Kadına yazık olur kafası hiç rahat olmaz. Diyecek bir şey yok

He yanlış olan senin adamla görüşmen , adamın seni ve karısını kandırmış olması değil. Bunu her seferinde söyledim. Yanlış olan kadınla muhatap olmuş olman. Yoksa diğer konularda sana haksızsın demem. Sadece bu kadar ailesine kadar bulabildiysen keşke baştan baksaysın ve kesip atsaydın hepsi bu.

Bakın ben dahil kimse kimseyi yargilayamas ama soyledikelrinizdeki karisikliklar mi kopukluklar mi demeliyim bi nedenden dolayı yanlis anlasildiginizi düşünuyorum. Sizin neler ysadiginizi ben bilemem. Bir insanin kötü seyler yasamasini ve onu yasadiklarindan dolayı yargilamakta istemem fakat şunu da sormak isterim. Kocaniz aldatinca karsidakini 3 kurusluk olarak gördünüz ya peki kocaniz KAC KURUSTU?

Nerden bilebilir ki ? Güvendi sonuçta. Sonra her şey ortaya çıkınca kesti attı

Ve adam karisina döndü siz tercihi ona biraktiniz diye anladim ben. Amacim kesinlikle insanlari yargilayarai uzmek degil zira zaten yeterince yasamissinz

benim eşimin konuştuğu kadınla 5 aylık ilişkisi yoktu. Sadece cinsellik içerikli konuşmuşlardı sanaldan. Casus program ile yakaladım. Dolayısı ile ikisi de üç kuruşluktu. Sonrasında da hiçbir şekilde davranışsal olarak düzelmediği için boşandık zaten.

Ay birileri niye karısına yazdın falan demiş!!! Şaka yapıyolar heralde?! Demekki bunlar aldatıldığını anlasa bile kadın ortaya çıkana kadar susacaklardan... Sen en doğrusunu yapmışsın. Benimde kocam böyle bi halt yiyo olsa bende öğrenmek hatta delil toplamak isterim ki donuna kadar alayım ve hayatı boyunca yağtığının bedelini bana tazminat+nafaka ödemesini sağlayarak çatır çatır ödeteyim. Aldatıldığını öğrenip yalan bir “yuva”yı korumaya çalışacak kadar ezik olmayın hemcinslerim nolur! Siz kocanıza olan saygınızdan sadakatinizden yolda kafanızı kaldırmadan yürürken adam başka kadınlarla konuşuyo, hayaller kuruyo,vakit geçiriyo, cinsel münasebet yaşıyor... Mideniz almasın bunları.

Bakin kendimi yerinize koyuyorum belki o psikolojiyle bi sans verirdim sadece yazismis ve kisa diye. Peki sizin kocanizdn 5 aylik ilişkisi olsaydi ve karsisakiyle bulusup görüşüp konusup ilgilenseydi ve o kiz gelip size soyleseydi yine o kiza 3 kurusluk deyip devam edecekmiydinz? Bir de şunu sormak istiyorum. Adami yakalayinc pismanim bi daha yapmam mi dedi

Sizi gercekten tebrik ediyorum. Ben aslinda kadina delil atmis oldum istese donuna kadar alır. Insanlik olarak yardim etmek istedim ama anlayana. Onlarda aralarini bozmak istedigimi düşünür o zihniyettedirler kesinlikle. Mideleri aliyorsa ne ala kendi yasamlari.. Ama keske herkes sizin gibi dusunebilse

Benim konu sahibinde doğrı görmediğim şey kadınla muhatap olması gerek yoktu bana göre. Ben orda samimiyetle bende yaşadım benzer bi olay ama muhatap olmadım kadınla zaten muhatap olsamda dönecekti kocasına. Daha önce de yaptığını bi yorumda yazmıştı ve ona rağmen döndü ne gerek var muhatap olup ağırlığımı düşüreyim dedim anlamında yazdım. Ama siz benğ ikinci kadın olmakşa suçladınız. Kişi o an doğru karar veremeyebilyo sonuçta. Bende doğru karar veremedim anlamında anlattım SAMİMİYETLE ! Ama siz bunu beni küçük düşürerek , alaycı üslupla karşıladınız. Seçimler bize ait ama her zaman doğru seçimle yapıyo muyuz acaba ? Tabi ki hayır. Benim o zaman yaptığım seçimde yanlıştı. Ben bunu açık yüreklilikle söylüyorum zaten. Ama kimse kusura sa bakmasın beni düşünmediğim ve yapmadığım bişeyle de itham edemezsiniz. Ben elhamdulillah doğru seçimi yaptım zaten. Yaşadığım onda kötü ve iğrenç tecrübeden sonra Rabbim karşıma eşimi çıkardı mükafat olarak.

Ben inanın şu an sağlık olarak biraz kötü oldum. O yüzden sana ve senin gibi düşünenlere hayatta başarılar diliyorum. Hiç bişey sağlığımdan önemli değil.

Hanimefendi benim onlara yazmamla ağırlığım gidiyorsa varsın gitsin onlar kim anlatabiliyor muyum onlarin gözünde ne olduğum umrunda değil kendi sorunlarina baksınlar onlar. Sizin için gercekten tüm samimiyetimle söylüyorum sevindim mutlu olmanıza. Başımıza iki türlüsü de gelmiş ve sonunca mutlusunz bu çok güzel bir şey.

bence sizde bir konu açın.....çünkü konu sahibinin konusu kaynadı..evet nerde kalmıştık

Hanimefendi samimiyetinize guvenerek bir sey soracagim. Yaptığınız yorumlara gelen tepkilerin hepsi asagi yukarı ayni ve farkli farkli uyelerden. Hic diyor musunuz icinizden acaba bende mi sikinti, herkes ayni seyi anladi cunku? Hatalisiniz bence kabul edin, uzattikca uzatiyorsunuz. Konu sahibesini karsi taraf uc kurusluk gorse ne olur gormese ne olur. Kiz olabilecek en kotu şekilde kandirilmis zaten. Ben anlamiyorum cidden düşünce tarzinizi, degisiksiniz.

Ben inanın şu an sağlık olarak biraz kötü oldum. O yüzden sana ve senin gibi düşünenlere hayatta başarılar diliyorum. Hiç bişey sağlığımdan önemli değil.
Burada amacim kimseyi kötü hissetirmek degil siz sanalada konustugu icin affettim diyorsunuz bende iliskisi uzun olsaydi affeder miydinz dedim

Benim çevremde 2 ayrı örnek var ikiside varlıklı aile.bi tanesi eşinin aldattığını öğrenince ve bunu herkesin önünde yapınca kısaca kuma getirince direk ayrıldı boşandı. Sonrasında adam affetmesi için yalvardı neler neler yaptı malımı mülkiye üstüne yapıyım affet dedi kadın affetmedi .diğer örnekteki kadın ise kavgalar kıyametler kopardı kocası öbür kadından ayrılsın diye adam ayrılmadı kadın hastanelk oldu pskojkmen kaldiramadi terapi görüyor adam 2.karisyla yasiyor ilk eşi ise hala kavga kıyamet biz 2.eşiyle görüşünce bizle bile kavga ediyor. Biraz karakter duruş hayata bakış önemli onurlu olmak onemli 1.örnekte anlattgm gb.

Çok hakilisnz herkes öyle düşünemiyor ne yazık ki

Burada amacim kimseyi kötü hissetirmek degil siz sanalada konustugu icin affettim diyorsunuz bende iliskisi uzun olsaydi affeder miydinz dedim

Konunuzu okuma fırsatı bulmuştum, çooooook büyük geçmiş olsun size, herkese gerçek yaşanmış bir olay anlatayım, hikaye çok eski, o zamanlar ne internet var, ne cep telefonu, bir adam bir genç kıza aşık olduğunu söylüyor, kızla flört ediyorlar, adam kızın ailesiyle tanışıyor, kızı da kendi ailesiyle tanıştırıyor, kız adamın ailesine gidip geliyor, kızın ailesiyle aralar iyi, akrabalık ilişkileri gayet sağlıklı gidiyor, herşey çok güzel ilerliyor, kızın ailesi bu işin adını koyalım diyor, isteme oluyor, sözleniyorlar, sonra nişan oluyor, kız çok mutlu.

İş nikaha gelince aman Allahım o da ne? Adam evli çıkıyor, hem evli hem 2 çocuk babası.

Aslında daha uzun ve detaylı olan bu gerçek hikayenin özü şu ki erkeklerin bazıları evli olduklarını saklayabildileri gibi aileleri de yaşananlara çanak tutabiliyor, erkek adam çünkü, erkek çapkın olur, erkek yapar, erkeğin elinin kiri, evde karısı varmış, çocukları varmış olsun varsın, o kadın, o susacak, erkek döner dolaşır karısına geri gelir zihniyeti hakim, genç bir kızın duygularıyla oynanmış, olsun varsın o kız nasılsa, akıllı olsaydı, kanmasaydı, erkek bu yapar, işte bu düşünce yaşadığı sürece erkekler herşeyi kendilerine hak görmeye, kadınlarda kadınları suçlamaya devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…