Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Çok hakilisnz herkes öyle düşünemiyor ne yazık ki

Zor bi durum fakat bence eğer ekonomik anlamda kadin acisindan aşırı kötü bi vaziyet yoksa kişi biraz gururlu olmali.adam aldatmış aynı yatağa nasıl girip yüzüne bakacaksın allah yardım etsin böyle kadınlara. . Benim akrabam olan şahıs hem çok güzel bi kadindı hemde ahlaklı düzgün tam hanımefendi bi kadındı eşi aldatnca sakince ayrıldı cocklrni bile dusman etmedi. Şuan gayette mutlu herseyide yerli yerinde magdur da olmadı.

Tesekkur ediyorum. Biraz onurlu olmali kadinlar dik durabilmeli. Affettikce gerisi olacaktir olmasa bile o şüphe insani yer bitirir

Katılıyorum. Kabul etmek zor bir durum olmalı.

Seven inasnin gönlü kayar mi. Siz severken hic gonlunuz birine kaydi mi onunla konusup bulusup bersber kaldiniz mi

Ben kadina yazmadim öyle deyince o kaldittiricam kendine bi sey yapar dedi en kisa zamnda kaldiricak dedi. Ve ben bunlari sorguladikca da zaten beni uzaklastirmaya calisti uzerine gidince anladim. Nasil konuatigunu bende bilmiyorum sabaha kadar görüntülü konusuyorduk sürekli

demekki onun karısıda sizin için 3 kuruşluk kadın diye düşünmüş ve evliliğine devam etmiş.

arkadaş kendisi biri karısını aldatırken 2. Kadın olup bunı öğrenmesine rağmen beni yada onu tercih et diyebilecek kadar rahat olduğu için,kişi kendinden bilir işi hesabı herkesin kendi yaptığını yaptığını sanıyor :)

Olan sana olmuş ama şükür ki farketmişsin ne mutlu sana nuamranı değiştir ve boşver .

Şöyle karaktersiz adamlar kalkmalı ya, ne biçim insanmış.Umarım çocuğu yoktur, bu adamdan baba olmaz

siz o rezil adamları koynunuza almaya devam edin sucu 2. kadından cıkarın yalanları soyleyen adamlar suclu kadınlar ben hiç ikinci kadın olmadım ama benim için üç suclu vardır aldatılma olayında
karısı>2.kadın>adam o yuzden o rezil kocalarınızı koynunuza almak için baska bahaneler bulun ben hiç karısı dört dörtlük olup karısını aldatan bir adam görmedim kimsenin basına haketmediği bir sey gelmez

:) cidden benim mesajımımı alıntılamaya çalıştınız yoksa bir hatamı bu?

Ben zaten internetten tanışıp da sağlam pabuç olan görmedim kendi adıma. O adamın konustuğu ne tek kişisiniz ne son. Bu bir huydur. Evlenince bile geçmeyen. Benim eski sevgilim evlendi evliyken bana yazdı ben cevap vermedim. Kadınlar nerde durması gerektiğini bilecek kadın kadının düşmanıdır derler bu konularda. Ama sizi adamın karısına söylediğiniz için tebrik ederim. Böyle böyle bu şerefsiz tiplerden kurtulcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…