Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Çok hakilisnz herkes öyle düşünemiyor ne yazık ki

Zor bi durum fakat bence eğer ekonomik anlamda kadin acisindan aşırı kötü bi vaziyet yoksa kişi biraz gururlu olmali.adam aldatmış aynı yatağa nasıl girip yüzüne bakacaksın allah yardım etsin böyle kadınlara. . Benim akrabam olan şahıs hem çok güzel bi kadindı hemde ahlaklı düzgün tam hanımefendi bi kadındı eşi aldatnca sakince ayrıldı cocklrni bile dusman etmedi. Şuan gayette mutlu herseyide yerli yerinde magdur da olmadı.

Konunuzu okuma fırsatı bulmuştum, çooooook büyük geçmiş olsun size, herkese gerçek yaşanmış bir olay anlatayım, hikaye çok eski, o zamanlar ne internet var, ne cep telefonu, bir adam bir genç kıza aşık olduğunu söylüyor, kızla flört ediyorlar, adam kızın ailesiyle tanışıyor, kızı da kendi ailesiyle tanıştırıyor, kız adamın ailesine gidip geliyor, kızın ailesiyle aralar iyi, akrabalık ilişkileri gayet sağlıklı gidiyor, herşey çok güzel ilerliyor, kızın ailesi bu işin adını koyalım diyor, isteme oluyor, sözleniyorlar, sonra nişan oluyor, kız çok mutlu.

İş nikaha gelince aman Allahım o da ne? Adam evli çıkıyor, hem evli hem 2 çocuk babası.

Aslında daha uzun ve detaylı olan bu gerçek hikayenin özü şu ki erkeklerin bazıları evli olduklarını saklayabildileri gibi aileleri de yaşananlara çanak tutabiliyor, erkek adam çünkü, erkek çapkın olur, erkek yapar, erkeğin elinin kiri, evde karısı varmış, çocukları varmış olsun varsın, o kadın, o susacak, erkek döner dolaşır karısına geri gelir zihniyeti hakim, genç bir kızın duygularıyla oynanmış, olsun varsın o kız nasılsa, akıllı olsaydı, kanmasaydı, erkek bu yapar, işte bu düşünce yaşadığı sürece erkekler herşeyi kendilerine hak görmeye, kadınlarda kadınları suçlamaya devam eder.
Tesekkur ediyorum. Biraz onurlu olmali kadinlar dik durabilmeli. Affettikce gerisi olacaktir olmasa bile o şüphe insani yer bitirir

Zor bi durum fakat bence eğer ekonomik anlamda kadin acisindan aşırı kötü bi vaziyet yoksa kişi biraz gururlu olmali.adam aldatmış aynı yatağa nasıl girip yüzüne bakacaksın allah yardım etsin böyle kadınlara. . Benim akrabam olan şahıs hem çok güzel bi kadindı hemde ahlaklı düzgün tam hanımefendi bi kadındı eşi aldatnca sakince ayrıldı cocklrni bile dusman etmedi. Şuan gayette mutlu herseyide yerli yerinde magdur da olmadı.
Katılıyorum. Kabul etmek zor bir durum olmalı.

Yuvasini yikmak istemese bu o bayani onursuz yapmaz, bunu bastan belirtmek lazim. Adam in belki gönlü gercekten size kaydi bilemezsiniz. Söylemeniz dogru lakin bu saatdan sonra kendiniz icin konuyu kapatin. Ayrica dogru dürüst tanimadiginiz birisi "basim belada" gibi birseyler söylese hemen "yanindayim" diye "atlamayin". Neye bulasacaginiz belli olmaz
Seven inasnin gönlü kayar mi. Siz severken hic gonlunuz birine kaydi mi onunla konusup bulusup bersber kaldiniz mi

Ben anlamadım siz bu adamla gidip görüşmeden önce face de fotoğraf görmüşsünüz neden kendine bir şey yapar falan diye kadına yazmadınız ne alaka ne yapacak ki kendine?bence gerçeklerle yüzleşmek istememişsiniz ben öyle birşey görsem direkt yazardım. Bir de gece falan görüntülü konuşuyorduk diyorsunuz eşiyle gayet iyiymiş boşanma durumu falan yalanmış nasıl konuşuyordu sizinle? hala daha yok boşanacaktık yok bilmem ne nasıl inanıyorsunuz valla hiç öyle kandırıldım demeyin sosyal medyada biriyle tanışıcam face ınstagram arkadaşları akrabaları hepsini didik didik ederim buluşup bir şey yaşamadan önce o yüzden yok karısına dedim yok ses kaydı yok babasına dedim geçin bunları yani. Herşey elimizin altında artık birini araştırmak zor değil ki
Ben kadina yazmadim öyle deyince o kaldittiricam kendine bi sey yapar dedi en kisa zamnda kaldiricak dedi. Ve ben bunlari sorguladikca da zaten beni uzaklastirmaya calisti uzerine gidince anladim. Nasil konuatigunu bende bilmiyorum sabaha kadar görüntülü konusuyorduk sürekli

Tabi ki düşündüm. Hee tartışmada da aklıma geldi ki benimki sizinki gibi uzun süren bi ilişki değildi. Sadece sanaldan cinsellik konuştukları bi kadındı sadece o günlük yani. Bende diyorum ki sen ilk olduğunu mu sanıyosun. Aldatan adam bunu hep yapar. İlk değildir. Adam aldatıp karısını inandırıyo demek ki. Böyle bi ilişkileri var demek ki karısıyla. Ne giricem böyle salakça ilişkisi olan insanların arasına. Ne halleri varsa görsünler derim geçer gider. He ben ilk eşimden ayrıldıktan sonra biriyle buna çok benzer bi olay yaşadım. Bana da boşandığını vs söyledi. Sonra bi gün içmiş beni aradı dökülmeye başladı. Ben yalan söyledim ayrıyız ama henüz boşanmadık. Anlaşmalı boşanma davamız var. Ama kafam çok karışık senle mi onla mı devam edeyim ondan bi kızım var sonuçta falan. Ben dedim ki bana yalan söyledin bunu geçiyorum. Ama ben sana hiçbir zaman beni seç yada ona dön diyemem bu benim değil senin kararın . Ama kararını vermeden beni arama sorma dedim. Onun benden farklı talepleri oldu. Bende kabul etmediğim için beni karısına dönmekle tehdit etti :) bende kendisinin bileceğini söyledim. Numaramı engelleyemeyeceğini karısının bu numara kimin diye soracağını söyledi. Yani ben onunla birlikte olmayı kabul etmedim diye karısına eve geri dön yazdı olay bu. İstesem karısı eve döndüğünde benden dolayı sana yazdı bu adam seni aldattı ikimizi de kandırdı der ortalığı karıştırırdım. Ki kadının sosyal medya hesaplarını da asla araştırmadan tesasüf eseri bulmuştum. Ama dedim ki bana ne ya kaç senelik kocasını ben mi öğretcem kadına. Kadın zaten eminim biliyodur başka kadınlarda olmuştur. Geri dönmesin bu onun seçimi.( bi itiraf sitesinde görüştüğüm adam yorum yapmış bi konunun altına. Karısı da yorum yapmış işte benim eşimde sorumsuz, madde kullanan , şiddet gösteren ve aldatan bi kişiydi. Ayrıldık çok mutluyum diye :) ) ama o kadın eşine geri döndü ve şimdi bi tane daha çocukları oldu :KK66:) yani yazsam sadece kendimi küçük düşürmüş olacaktım. Bunlara hiiiç gerek yok ağırlığımı korudum ben. Sayemde de evlilikleri devam etmiş oldu :)) ki ben yazsam da yazmasamda devam edecekti onların ilişkileri de böyle sağlıksız ve saçma oluyo demek ki saygı duymak gerek :)
demekki onun karısıda sizin için 3 kuruşluk kadın diye düşünmüş ve evliliğine devam etmiş.

bu nasıl bir kendini avutmaca..
adamın aldattığı kadının ne önemi var elin kadını mı sizle evli olan?
size karşı sorumluluğu olan?
adam için ayşe fatma farketmez karısını aldatmış olmak yeterli.
arkadaş kendisi biri karısını aldatırken 2. Kadın olup bunı öğrenmesine rağmen beni yada onu tercih et diyebilecek kadar rahat olduğu için,kişi kendinden bilir işi hesabı herkesin kendi yaptığını yaptığını sanıyor :)

Olan sana olmuş ama şükür ki farketmişsin ne mutlu sana nuamranı değiştir ve boşver .

Sanaldan 5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşım vardı en başta güvenemedim bana evlenip boşandığını söyledi ben ileride ailem tarafından problem olabileceğini söyleyip istemedim. Ben reddettikçe o ısrar etti bir şans ver güzel olacak dedi. Ben de tanımak istedim konuşmaya başladık. Mimarlık öğrencisiyim bir çok gece geç saatler hatta sabahlara kadar çalışırken görüntülü konuşuyorduk. Bir kere görüntülü konuşurken uyuyakaldık sabah uyandığımızda telefon açıktı. Günün bir çok saatinde ya konuşuyorduk ya mesajlaşıyordum çok ilgileniyordu benimle. Bir gün telefonu kapandı ulaşamadım bir şey mi oldu diye düşünüp facebook dan onun tanıdığı birilerine ulaşmaya çalışırken karısıyla gelinlik damatlık fotoğrafını gördüm başımdan kaynar sular döküldü. Hesap bayağıdır aktif değildi belki şifresini unutmuştur kullanmıyordur dedim onun telefonunu açıp ulaşmasını bekledım bir gün bana ulaştı babasının battığını kaçtığını söyledi. Babası müteahhitti işleri kötüydü. Tehdit ediliyoruz sende zarar görürsün benimle mutlu olamazsın dedi.Ben her zaman yanında olduğumu söyledim. İstanbulda özel bir üniversitede hukuk okuyormuş okula gitmemiş iki üç yıl seneye atılır veya para yoksa o okul bitmez sanırım. Fotoğrafı srdugumda karısından ayrıldığında kendisine bir şey yapmaya kalktığını ve kadının annesinin bundan biraz zaman ver kendine gelir dediğini söyledi. O günden sonra şüphelendim ama direkt kadına bir şey yazmadım doğruysa ve kendine bir şey yaparsa diye. Konuşmaya devam ettik hareketleri normaldi gayet çok konuşuyorduk şüphelenecek bir şey olmadı. Evli olsa ben fark etmesem karısı far keder diye düşündüm o kadar fazla konuşuyorduk.
İstanbul'da gittim buluştuğumuzda beraber kalmıştık. Her şey güzeldi. Bana bir süre sonra babasının tekrar tehdit edildiğini uzak durmamı söyledi. Bu konuyu konuşmuştuk ve yanında olduğumu söylemiştim tekrar bunu söylemesi saçma geldi yine yanındayım deyince bu sefer başka bahane buldu. Beni öpmesi yaklaşması onun vicdanını rahatsız etmiş. Bu da saçma geldi çünkü evlenip boşanmış bir insandı. Neden bu kadar büyüttü veya o an aklı neredeydi yani. Bu konuşmalardan sonra hep gelgitli oldu ayrılalım diyordu ama aynı zamanda sevdiğini de söylüyordu. Dengesiz olmuştum.böyle bir kaç hafta konuştuk bir gün fotoğraf istiyor özledim diyor diğer gün mutlu olamazsın benimle diyordu. Sinirlerim bozuldu.
Bir arkadaşım bunun kesinlikler evli olduğunu karına söylerim dersen itiraf edeceğini söyledi. Ertesi gün öyle yaptım itiraf etti. Aynı evde iki yabancı gibiymiş kesin ayrılacakmış bana yaklaşınca o kaldığımız gün yaptığı yanlış aklına gelmiş ( o an halinden gayet memnundu ) . Karısına yazdım ispat edin dedi mesajları attım gittiğim tarihleri kaldığım yeri söyledim. Karısı ondan bitti yazmış o da beni arayıp ağlıyor yalan olduğunu söyle diyor bunu nasıl istiyorsa benden. Karısı başka şeylerde istedi bende aradım ses kaydı aldım baştan sona her şeyi söyledi benim söylediklerimi onayladı haklısın nasıl yaptım bilmiyorum dedi. Bana yaklaşırken karın aklına gelmedi mi dedim her şeyi söyledim karısına attım. O ses kaydı attığımı bilmiyordu sadece anlattığımı sanıyordu bana yalan olduğu söyle diye defalarca yalvardı ağladı şu evden gitmesin kendine bir şey yapar dedi. Karısı yine mesaj attı buna sanırım,bu işteydi o sırada.Tekrar beni aradı babası öldükten sonra çok hassaslaştı kendine bir şey yapar dedi. Bir yetimin hakkına girdin dedi. eee benim babam ölmedi diye mi bunu yaşamayı ha-kettim ne saçma bir cümle bu. Herkesin hakkına o girdi. Karısı bitirmek için eve gelmesini bekliyormuş. Eve giderken aradı beni saydırdı bende ağladım saydırdım. 1 saat sonra falan bana Allah belanı versin senin yüzünden sevdiğimi kaybettim yazmış.( Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu !)Arayınca babama ne dedin dedi. Ben babasını da arayıp söyledim gereken neyse yaparım dedi ne yapacak sanki. Olayı kapat hayatına bak dedi. Babası bunu aradığı için beni arayıp ne söyledin deyip durdu bende babanla ilgileneceğine git karınla ilgilen dedim. O iş bitti bravo ses kayıtlarında ne varsa atmışsın dedi. Beni buluşup kaldığımızı aileme söylemekle tehdit eder gibi konuştu. Ertesi gün sabah ben pişman oldum evliliğimi kurtaracaktım sen öyle yaptın seni Allah'a havale ediyorum yazmış. Cevap vermedim. Ertesi gün akşam kardeşi aradı adamın. Bana değil şerefsiz abine hesap sor dedim o da o şerefsiz her şeyi hakkediyor ama yengem haketmedi dedi. Bana diyecek bir şey bulamadı suçum yok çünkü iyi akşamlar deyip kapattık.
Bitti mi kadın affetti mi bilmiyorum ses kayıtları gayet açıktı gerisi onların midesine kalmiş bir şey.
Bu adam bana boşanma tarihlerini bile söylemişti. Her şeyi yalanmış. neredeyse hergün görüntülü konuşmasak daha çok şüphelenirdim ama bu kadar konuşunca evli olabileceği aklıma gelmedi.Ya kendi girdi hayatıma buluştu gezdi birlikte kaldık sonrada gelmiş sevdiğimi kaybettim diyor. Ya seven insan kıyamaz bu benle neler yaptı ya. Nasıl insanlık nasıl midesizlik tir bu. Benimle evlilik hayalleri kurdu ben ailem istemez dedikçe evlenip boşandığını o ben ikna ederim yeter ki biz anlaşalım dedi. Karakter yoksunu insan. Gelmiş şimdi de beni Allah'a havale ediyor. Benim zamanımı çaldın duygularımla oynadın asıl ben Allaha havale ediyorum. O kadını sevseydi de bunu ona yapamazdı bu bir günlük bir haftalık bir şey değil veya sadece yazışmak değildi. Midesiz kendi vicdanını rahatlatmak için bana onları söyledi belalar okudu.
Şöyle karaktersiz adamlar kalkmalı ya, ne biçim insanmış.Umarım çocuğu yoktur, bu adamdan baba olmaz

arkadaş kendisi biri karısını aldatırken 2. Kadın olup bunı öğrenmesine rağmen beni yada onu tercih et diyebilecek kadar rahat olduğu için,kişi kendinden bilir işi hesabı herkesin kendi yaptığını yaptığını sanıyor :)
siz o rezil adamları koynunuza almaya devam edin sucu 2. kadından cıkarın yalanları soyleyen adamlar suclu kadınlar ben hiç ikinci kadın olmadım ama benim için üç suclu vardır aldatılma olayında
karısı>2.kadın>adam o yuzden o rezil kocalarınızı koynunuza almak için baska bahaneler bulun ben hiç karısı dört dörtlük olup karısını aldatan bir adam görmedim kimsenin basına haketmediği bir sey gelmez

siz o rezil adamları koynunuza almaya devam edin sucu 2. kadından cıkarın yalanları soyleyen adamlar suclu kadınlar ben hiç ikinci kadın olmadım ama benim için üç suclu vardır aldatılma olayında
karısı>2.kadın>adam o yuzden o rezil kocalarınızı koynunuza almak için baska bahaneler bulun ben hiç karısı dört dörtlük olup karısını aldatan bir adam görmedim kimsenin basına haketmediği bir sey gelmez
:) cidden benim mesajımımı alıntılamaya çalıştınız yoksa bir hatamı bu?

Ben zaten internetten tanışıp da sağlam pabuç olan görmedim kendi adıma. O adamın konustuğu ne tek kişisiniz ne son. Bu bir huydur. Evlenince bile geçmeyen. Benim eski sevgilim evlendi evliyken bana yazdı ben cevap vermedim. Kadınlar nerde durması gerektiğini bilecek kadın kadının düşmanıdır derler bu konularda. Ama sizi adamın karısına söylediğiniz için tebrik ederim. Böyle böyle bu şerefsiz tiplerden kurtulcaz

X