Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Umarim kurtuluruz bunlara gozyumanlar çok

Bence siz bu yaşadıklarından buyuk bir ders alın inşlh hayatnz boyunca bi daha boyle hataya düşmezsnz sakın bi daha adamla da yüz göz olmayan bu sizi daha çok strese sokar
Aldım dersimi. Bela mesajlari attiktan sonra ulasmadi daha zaten yarin numarami degistiricem

Seni nasıl bir şeyin içine sokmuş ailesine ismini vermeseydin tertemiz kızsın.
ellerinde ses kaydın olmasaydı keşke bu artık onların sorunu da gelecekte sana sıkıntı olmasın .
Belli adam kırığın teki normal değil o adam.

Insallah olmaz. Normal değildi evet simdi kendi düşünsün o kendi derdinle ugrasiyordur affet falan diyordur ugrassin dursun

Cok haklisiniz

Daha yeni evli ve 5 aydır aldatıldıgını anlamıyorsa (saatlerce komusuyorduk diyorsunuz) bosayacagını pek sanmįyorum. Ama bir güzel cektirir

Daha yeni evli ve 5 aydır aldatıldıgını anlamıyorsa (saatlerce komusuyorduk diyorsunuz) bosayacagını pek sanmįyorum. Ama bir güzel cektirir
Bende sanmiyorum ama boylelerine cektirsen bile biraz durulur tekrar devam ederler o kadar kısa surede karisindan sıkıldiysa yine yapar

Katiliyorum toplum baskısı dayatmalar devam ettikce bunlar da devam eder.

Bırakın şu pisliği Allah a havale etmişmiş, Allah ona evliyken git başkasını kandır sonrasını ben hallederim mi demiş. Utanmaz bir de sevdiğini kaybetmiş, karaktersiz herif.
Allah ondan çıkarsın insallah bunlari tek tek.sevse ona yapmazdi insan sevdigini degil aldatmak incitmeye kiyamaz bu yalanlar soyleyp baskasiyla bulustu

Aynen oyle bu ne perhiz bu ne lahana tursusu yani

Fotograftan sonra aramz duzelmedi zaten. Ben sorguladim o da basima bela olur deyip uzalastirmak istedi sanirim sonunda evlisin itiraf karina soylerum diyince etti

Sonuna kadar haklisinz.artik kimseye guvenmem okulumu guzelce bitirip meslegime bakicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…