Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Siz aldatılırsanız affetmeyin o zaman. Ben o an öyle düşündüm ve yaptım. Asla da pişman değilim. Çünkü orda benim bi suçum yoktu. Vicdanımda çok rahat. Rabbim sıra sıra hepsinin hesabını sordu. Affetmem diyenlerin emin olun yüzde sekseni aldatılınca affediyo. Siz bu seksenin içinde olursunuz olmazsınız ben bilemem tabi ki .

Ben kendimi avutmuyorum hanfendi. Ayşe , fatma diye de ayırt etmedim. Ama adamda gidip odunla aldatmadı bi kadınla aldattı demek istedim. Açık oldu mu yeterince. Kaldı ki adamın karısını aldatmasını onaylamadığımı baştan söyledim. Kızın salak yerine konmasıda hoş değil ki karısını aldatan diğer kadına neler yapmaz. Benim gereksiz bulduğum kadınla muhatap olunması. Zira kadın boşanmayacak :)

Sizin çevremizi bilemem ama benim tanidigim hiç kimse boyle bir olayda kocasını affetmedi. Kayinvalidem tek olayda 25 yıllık kocasını boşamış. Ustelik 3 cocukla. Peki siz kocanızı aldatsaydiniz kocanız 3 kuruşluk adam için yuvamı bozmayım der miydi?

Ben sizi hiç anlamadım. Her yorumunuz ayrı ofsayt. Aldatılıp ayrılmamışsınız. Evli olduğunu öğrendiğiniz halde diğer adamdan da ayrılmamış karısıyla seçenek olmuşsunuz. Sizi tercih etmemiş etseymiş devam da edecekmişsiniz. (Sen bilirsin dediğinize göre.) Bence bu konuda sizin eleştiri yapmaya hiç hakkınız yok. Çünkü sağlıklı kararlar verbilen biri değilsiniz.

Sizde haklısınız onu yapmakta bi secim. Siz ikitürlüsunude yasamissinz esinizi yyakalamissinz bi de baska adam esini aldatmaya kalkmis. Anladigim kadariyla güçlü tecrubeli bi kadinsinz. Ben belkide olayin sicakligiyla ve yaptigi halta ragmen beni kötü hissettirecek seyler yazip karisini salak yerine koyacagini acik aciksöylediği için yazdım. Bu ben onu kandirirm diyonce salak yerine konulmasin diye soyledim ve o kiside herkesi salak yerine koyamayacagini bilsin

Valla ben elhamdulillah hiçbir zaman o kadar düşmedim. Bana çok eziyetleri olduğu halde asla aldatmayı düşünmedim. O adam artık kocam değil. Çok şükür ki değil. Ben olaylara etme bulma dünyası olarak bakanlardanım. Ben o kadar saçma şeylere katlandım ve Rabbim karşıma şimdiki eşimi çıkardı elhamdulillah. O mu ? Mutsuzluk deryasında hala . Kayınvalidenizi takdir ettim. Ama bunu her kadın yapmıyo. Yapar diyosanız da gerçekleri görmezden geliyosunuzdur ve ben size bunu anlatmaya çalışmakla inanın vakit harcayamam

kadın boşanır boşanmaz o bizi ilgilendirmez kendi midesiyle ilgili problemi
boşanmayacaksa da en azından kocasının tiynetini öğrendi.

Bosanmasa bile artik temkinli olur adamin baska kizlarin gunahina girmesini engeller

:) psikolog yada psikiyatr mısınız ?

ben size boşanın diye bir kelime yazmadım dikkat ederseniz...sadece kandırılmış bir bayanın 3 kuruşluk diye adlandırmasınıza istinaden yazdım
herkes kendi yaşadığını bilir kimse birşey diyemez.....şu an sizde konu sahibi için aynı şeyi .KOLAY YORUM yapıyorsunuz

artı benim boşanmam içinde önce evlenmem lazım

Sanaldan tanıştım kısmından sonra okuyamadım . Bu devirde insan yüz yüze gördüğüne güvenmiyor kaldı ki sanal ortam..

Siz idealistligi cok yanlis anlamissiniz.
Orada "sadakat" var. Hani evlenince karsilikli soz vermistiniz ya.
Hanimefendi hayretler icerisinde mesajlarinizi okuyorum. Siz esinizi affetmissiniz,olabilir. Hic lafim yok. Ancak burdan ne gorunuyor biliyor musunuz? Bence, Esinizi affettiginiz icin kendinizi maalesef suni seylerin arkasina gizleyerek bahanelerle teselli etmeye calisiyorsunuz.
Bir kere aldatan surekli aldatir diyip esimi affettim diyorsunuz. Siz daha kendi icinizde bu durumu cozememissiniz, bu celiskinin baska aciklamasi olamaz.

Bence hem aldatılan kadın, hem de aldatan, 2. Kadın olduğu için ne tarafa empati yapması gerektiğini şaşırmış. :)

Sağlıklı kararlar verip veremediğimden çok emin konuşmuşsunuz da . Ben seçenek olarak görmedim kendimi. Zira adam zaten eşiyle aynı evde yaşamıyodu. Sadece kafası karışıktı ve buna kendisinin karar vermesi gerektiğini söyledim. Adam eşine döndü mü evet döndü. Ben adamla yada kadınla muhatap oldum mu ? Hayır ? Sonrasında adam bana tekrar tekrar ve tekrar yazdı mı ? Evet ! Ve benim tek yaptığım sadece engellemek oldu. Ben engelledikçe başka arkadaşlarının hesaplarından yazmaya devam etti. Ve bunu ilk bana yapmadı. Karısı tüm bunları bilerek geri döndü eşine. Ben şimdi kadına bu ekran fotolarını atsam nee atmasam ne. Bana ne be halleri varsa görsünler dedim geçti gitti yani.

Bunu ogrenince ne hisettiniz peki olayinn uzerinden gectigi icin bu kadar rahat yaziyorsunuz ama o anda da bu sogukanlilikla mi durdurunz yani yazmadinz ama nasil hissettinz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…