Erkek arkadaşım duzelir mi ? Kişilik bozukluğu var mı

Doğru diyorsun dünyada erkek mi kalmadi ve evlenmiş boşanmış çocuğu var

Çok haklisin böyle insanlar niye evlilik düşünüyorlar onu da anlamıyorum

Çok haklisin böyle insanlar niye evlilik düşünüyorlar onu da anlamıyorum

İşini görmek,gördürmek için
Elinin altında hazır cinsellik yaşayacağı, arkasını toplatacağı,yemeğini,bulaşığını,çamaşırını halledeceği birini niye istemesin. Hemde boğaz tokluğuna
Ben isterim şahsen

Canım sakin bununla devam etme. Düzelmez, daha da kötü olacak eminim. Sakin bu kişiyle evlilik vs düşünme. Vaktini ona harcama .kesinlikle sağlıklı değil.zamanla senin de psikolojin bozulacak bu adamla takıla takıla. Yakanı kurtar, hayatını yaşa.

Teşekkür ederim ama kendini vazgecilmez sanıyor hayatına daha önce çok kişi girmiş ve hep kendisi bırakmis onun için vazgeçilmezim kadınlar benden gitmiyorlar diyor

Gitmek istiyorsan git diyor ama santimi ben sürekli kendimi sucladigim için hep vicdan yapıyorum o benden gitsin istiyorum
Neden vicdan yapıyorsun cnm , sen onun neyisin annesi babasimisin? Sana kötü davranma hakkını nereden buluyor? Sende özel bir insansın, sevilmeyi değer görmeyi en az onun kadar sende hak ediyorsun

Teşekkür ederim ama kendini vazgecilmez sanıyor hayatına daha önce çok kişi girmiş ve hep kendisi bırakmis onun için vazgeçilmezim kadınlar benden gitmiyorlar diyor
Çünkü insanları manipule ediyor .Bu yüzden terkeden hep o . İyi bir b.o.k değil yani , hep o terketmismis . Pis psikopat

Neye kendinizi suclayip, vicdan yapip duruyorsunuz anlamadim ki. Bi yerde hakediyorsunuz demek ki boyle davranislari yani insanin hic mi benlik duygusu olmaz ya. Kendinize aciyin vicdan yapin önce.
Ne garip garip seyler.
Sanırım eski eşi onunla boşanmayi kabul etsin diye benimle hemen evlenebilmek için evi çocuğun velayetini karşı tarafa verince kendimi kötü hissettim vicdan yaptım

Çünkü insanları manipule ediyor .Bu yüzden terkeden hep o . İyi bir b.o.k değil yani , hep o terketmismis . Pis psikopat
Evet ve eski eşiyle 5 yılın sonunda bosanabildi eski eşi boşanmaya yanaşmıyordu şahit oluyordum o da ayrı bu durum bunu da cozemedim

Sanirim sende narsist kadinsin seni asagilacak deger vermeycek umrsamaycak kisye taviz veridgine gore sin derece umrsamaz birsisin ne dir yani dunyada tek erkek o mu sence.?

ayrildin defolsun gitsin ne yani kendinil sevdikten sonra baskasinin nazini derdini niye cekiyim banane benim kanaatin sen narsiist kendini sevmeyen sevmeyide bilmeyen bir arkadassin sana kolay gelsin evlen o ayiyla gunde iki öğün sopa yersin aksama da güleryüzle karsilarsin yolver gitsin ayi

Eski eş boşanmak istemiyordu ama
Çünkü cocugu var kadıncağızın. Tek başına cocuk büyütmek veyahut boşanmış bir ailenin çocuğu olmak nasıl bir duygu biliyormusun? Babasıyla dolaşan bir çocuk görünce boşanmış ailenin çocuğu nasıl boynu bükük kalıyor ben çok iyi biliyorum. Hangi anne çocuğuna bunu yaşatmak isteyebilir.son raddeye kadar çocuklarımızın hatırına bir çok sıkıntıya göğüs geriyoruz biz anneler . Bu o adamın mükemmel olduğu anlamına gelmez. Ha o kadıncağız yuvası için savaş verirken sende ooo cevher buldum , karısı bırakmak istemiyor en iyisi ben ele geçireyim benim olsun diyip yarışa girmişsin sanırım yazdıklarına bakılırsa. Başta acimistim sana ama iyi olmuş, elinde patlamış adam

Son düzenleme:
Haklısın kadınlara karşı hep böyleymiş zaten ve etrafındaki insanlara çok iyi asiri derecede iyi. sanırım adamın gözü karaligina comertligine merhametine aldandim ama bilmiyorum çok değişik bı kisiligi var

Hayır hayır kadin çocuğu olmadan da boşanmak istemiyordu hatta kadın kişilik olarak ondan daha zormus 1 yıl boyunca aynı evin içinde sürekli kavga ediyorlarmış

Bı sureden sonra karşı taraf patlar bu durumda kim çeker böylesini

Kağıt üzerinde evliydi ailesiyle yaşıyordu 2 - 3 yıl boyunca .eski eşi boşanmaya yanaşmıyordu
Her evli erkek aynı yalanları söyler. Girip evde kadinla arasında mı uyudun ? Nasıl bu kadar eminsin? Ayrıca dava acısa bile kesinlesme şerhi çıkana kadar hukuken onlar evli. Sen evli bir erkekle ilişki yaşamışsın. Hiç masum değilsin. Bence adamda sana bu yüzden saygı duymuyor. Sen olmasan belkide yuvalarını kurtaracaklardi. Leş yiyen hayvanlar gibi elin evliliğinin üzerine çökmüşsün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…