Erkek arkadaşım duzelir mi ? Kişilik bozukluğu var mı

Sizde yanında beklemeye devam edin.

Ben gördüm gerçek yüzünü .insanlara karşı bu kadar iyiyken bana karşı bu derece kötü olmasinia anlam veremiyordum ama düzelir diye düşünüyordum çok iyi manipule ediyordu düzelmeyecegini anladım ama

Aynen haklısınız evlenilecek adam olmadığını dile getirdiği halde gidemedim
İnsanın kendine yaptığı kötülüğü yedi köy bir araya gelse yapamazmiş.
Siz de sizin ağzınıza eden adamın hala peşindesiniz, bir de bu gerizekaliyla evlenip bu iğrenç adama çocuk vermek istiyorsunuz. Kendiniz ediyorsunuz kendiniz buluyorsuniz

Yalnız bu adam kendi çocuğuna karşı çok iyi ve eski eşiyle 5 yılın sonunda bosanabildi karşı tarafta da ki sorun var onu merak ediyorum

"yeri geldi fiziksel siddete de az da olsa maruz kaldım" kısmından sonrasını okumadım,
ve ne yazık ki orası son kısımdı
psikolojik siddet dibine kadar yasadim ve öyle biri olmadığını söylüyor kabul etmiyor insanlara bu derece iyi olan biri bana niye öyle değil ben mi çok sessiz kaldım sustum diye böyle oldu

Lütfen evlenirken kriterleriniz olsun ve nefes alsindan daha cok olsun. Bu ne ya. Sizi sevmiyor, ama ondan öte de saygi dumuyor.
Sevgiden şüphe duymayip saygıyı hiç gormedim bu derece.benim gibi enayi birini bulduğu için de kaçırmak istemeyip evlenmek istedi sanırım.eski eşinden 5 yilin sonunda boşanabilmis bı adam niye böyle ?

Hemen ayrılmanız lazım. Değişmez. Değişmesi için beklemeye ve uğraşmaya da asla değmez.
Evet Sasirdigim kısım da eski eşiyle 5 yıl boyunca boşanmaya çalıştı.Onu evliliğinde haklı gördüm hep düzgün bı adamdır diye düşündum ama sanırım hiç değişmez

Adam her türlü saygısızlığı, hakareti yapıyor. sizde ilginç bir şekilde vijdan azabı çekiyorum diyebiliyorsanız kusura bakmayın hak ediyorsunuz.
eski eşi onunla boşanmayi kabul etsin diye benimle hemen evlenmek için evi çocuğun velayetini ona verince kendimi kötü hissettim.ailesiyle tanıştırdı onemli değildi benim için bu durum çünkü insanların yanında bana çok iyi başbasa kaldığınızda bana kötüydü

Yazdıklarınızı üzülerek okudum bu insanla hayatınızı birleştirmeyi sakın düşünmeyin, ileride daha çok pişman olacağınız yollara saparsınız. Bir an önce bu ilişkiden kurtulun
Onun yanında mutlu olduğumu hatırlamıyorum yaşadığım tek tük güzel günler var ama sanırım insanlara karşı iyi oluşu güçlü duruşu comertligi merhameti beni etkiledi ama yetmiyor

Bı sürü sıkıntı yaşamış diye ona bağladım eşi ondan boşanmak istememiş diye boşanma sürecinde çoğu şeye şahit olduğum için iyi bı insan olduğunu biliyorum ama ilskide cok kötü olduğunu kabul etmiyor

İnsan ne yaparsa kendine yapar. Anan değil baban değil, hayatından çıkarmamak için bir sebep yok. Sana böyle davranan birini seviyorsan sadece erkek arkadaşın değil sen de sorunlusun. Sene 2024 hala şiddet uygulayan adamları tercih eden tipler var. Ya sabır.
psikolojik siddet dibine kadar yasadim ve öyle biri olmadığını söylüyor kabul etmiyor insanlara bu derece iyi olan biri bana niye öyle değil ben mi çok sessiz kaldım sustum

Ya bı insan niye düzelmez ki bunlar hayatlarini nasıl idame ettiriyorlar ve bu adam evlenmiş bı kaç yılın sonunda eşinden çok zor ayrılmış

Niye düzelsin ? Kendi mutlu. Düzelmez yani ,düzelticem diyede devam etme. Kadınların genel salaklığı bu. Seninki hem salaklık hem enayilik olur.Hatta bile bile lades olur. Ortada kucağınla bir yada birkaç çocukla,mutsuz,ömründen gitmiş bir şekilde kalakalırsın. Sonra dövünsende fayda yok geçmiş ola.

Sevgiden şüphe duymayip saygıyı hiç gormedim bu derece.benim gibi enayi birini bulduğu için de kaçırmak istemeyip evlenmek istedi sanırım.eski eşinden 5 yilin sonunda boşanabilmis bı adam niye böyle ?

Bazi insanlar hödük. Ot gelmis ot gidecekler. Herhangi bir ilerleme, kendini gelistirme yok. Eski es 5 sene dayanmis. Siz artik bu kisiliksizi birakin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…