Erkek arkadaşım duzelir mi ? Kişilik bozukluğu var mı

Off aman hiç sonuna kadar okumadım. Neyini bekliyorsun bu adamin. Dünyada sadece ikiniz kalsanız bile bu adam tercihin olmasın. Size hakaret eden, değersiz hissettiren , aşağılayan karaktersiz erkeklere vicdan yapiyorsunuz. Hiç mi canınızın değeri yok.

Aile içinde olsa üç beş yıla ailem böyleydi tranvam var der hastalanirdiniz. Elin beş kuruş etmeyen cigersiz heriflerine tav oluyorsunuz. Hiç mi normal insan yok etrafinda da " ulan yanlis olan benim ilişkim" demiyorsun!

bu konuyu daha önce de açtınız sanırım hatırlıyorum.. konuya gelirsek asla düzelmez kendini yakarsın

Düzelmez hatta evlenince daha da kötü olacak. Atalar boşuna can çıkar huy çıkmaz demiyor. Evlilik sihirli değnek değil ki hemen düzelsin. Tam tersi o imza atılınca güzel giden ilişkiler bile bozuluyor araya çocuk girince soğukluk olabiliyor. Siz daha sevgiliyken böyleyseniz ilerisini düşünemiyorum. Evlendiğinde seninle dalga geçen argo konuşan bir tip istiyorsan buyur evlen ama evlendikten sonra kocam küfürbaz,narsist diye konu açma. Sen en başından bu adamın böyle olduğunu biliyorsun. Bile bile lades diyorsun. Hiç kendine saygın yok mu? Yanına layık gördüğün adam lakayt,depresif,küfürbaz bir tip mi? Eğer böyle bir tiple takılıyorsan senin de çok farkın yok demektir.

Çok doğru diyorsunuz haklısınız boyle biriyle bı ömür boyu mutlu olunmaz tespitlerimiz çok yerinde teşekkür ederim

Aynen haklısınız ben nasıl bı işin içine girmisim diye çok defa sorguluyorum

Sorgulayacak ne var Allah aşkına. Henüz gençsiniz. Size saygı duyacak başka birini bulma şansiniz varken ne diye elin dengesiz adamı ile vakit harcıyorsunuz. Zamanınıza yazık. Giden vaktinize üzülmek istemiyorsanız daha fazla sorgulamadan derhal ayrılın.

Evet çok haklısınız teşekkür ederim

Kaçsan iyi edersin, hemen de hemen hızlıca.

Zaten eğer bitirirsen gidip eski eşimle evlenecem diyor.kimse seni çekemez dedim evlen dedim

Adam her türlü saygısızlığı, hakareti yapıyor. sizde ilginç bir şekilde vijdan azabı çekiyorum diyebiliyorsanız kusura bakmayın hak ediyorsunuz.
Peki bu adam evlenip boşanmış ve eski eşiyle zar zor boşanabildi karşı taraf istemedi ve bitirirsem eğer ilişkiyi eski eşine donecekmis o kadın nasıl kabul ediyor böyle birini

Yok bitirirsem eğer eski eşine donecekmis.5 yıl boyunca boşanmaya calistigi kişiyle evlenecekmis

Peki bu adam evlenip boşanmış ve eski eşiyle zar zor boşanabildi karşı taraf istemedi ve bitirirsem eğer ilişkiyi eski eşine donecekmis o kadın nasıl kabul ediyor böyle birini

Size gerçekten nanamıyorum!!! bu adam birde evlenip boşanmış biri.
O kadının içinde bulunduğu şartları bilmiyoruz. Oyuzden yorum yapamam ama şunu söyleyebilirim; belki secengi yok o kadının yoksa kim döner böyle sayısız adama.

Siz doktormusunuz?Nasıl iyi edeceksiniz size duygusal ve fiziksel Zarar veren bir insanıSeviyorum diye derdinize dert eklemenin anlamı varmı.Dunyaya geliş amacınız birinin fiziksel psikoloji hastalığını iyi etmek için mi.Size bu dünyada verilen zamanı böyle boş bir çabayla mi geçirmek istiyorsunuz.Yaralanmak travma yaşamak hoşunuza gidiyor olabilirmi.Bence bu alana ilginiz varsa psikoloji okuyun psikolog olun hem gerçekten insanlara faydaniz olur hem para kazanırsınız.Ailenize anlatamadiginiza göre iyi bir iliskinin içinde değilsiniz.Kizim bunları anlatsa yada sizin kızınız size bunları anlatsa ne tavsiye edersiniz Ha gayret kızım az daha dayak ye az daha psikolojik olarak çök erkek arkadaşından şahane koca şahane baba olurmu derler.Ailenize anlatın kendi adinizada bı doktora gidin bu ilişkiyi bitirin.Yuksek ihtimal sizi intihar etmekle de tehdit edebilir.Siz bu kadar hayati yada kendinizi sevmiyorsanız sizi kimse kurtaramaz.Manipilasyona uğradım demek için farkında olmamanız lazım.Siz farkındasınız 2 yıl değil istese 10 yıl olsun zaten sevmiyorsunuz sevginiz bitmiş.Sorguladiginiza göre sizde umut var.Kurtarin kendinizi

Başlığa istinaden yazıyorum konuyu okumadım. Yok düzelmez . Hiçbir insan evladı huyundan vazgeçmez bende hatalıyım demez. Yol ver gitsin . Ha konu açtığına göre pek yol verme kafasında değilsin . Allah akıl fikir versin

Ayrıca bı doktara bı psikologa bı terapiye iki ilaca iyi olmaz öyle hemen insanlar.Senelerdir tedavi gören iyilesemeyen yakınlarım var benim.İki hap yut adamı çok sev iyi olacak demek sadece kendini kandırmak.Dedigim gibi kendi yaptığım aptalliklara bile kader deyip ağlamış biri olarak ben size kurtarın kendinizi derim altını çizerek

akliniz basinizda degil heralde neye vicdan yapiyorsunuz adam pislik bencil kotu kalpli ne kisilik bozuklugundan bahsediyosunuz kendinizi kandirmanin bir yolu heralde hani kisilik bozuklugu olsa he tamam ozaman hasta istemeden yapiyor diceksiniz ayrilin yani evlendikten sonra tabiki duzelmeyecek cocuk degilsiniz kanmayin bu sacmaliklara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…