Erkek arkadaşa para vermek doğru mudur?

karışmak gibi olmasın ama bırak canım bu adamı sen.kendi denginde birileri mutlaka çıkar karşına.sana değer veren,incitmeyen.ama yinede çıkıcam dersen sen bilirsin..
sorularına gelince bi kere sana sorununu anlatıp para istememiş.senin kendiliğinden vermeni sağlamış.birşey dediğindede ben istemedimki sen verdin demek için.sonuçtada öyle olmuş.bende sıkışığım olsa verirdim deyip başından savmalıydın.neyse olan olmuş.kendini suçlu hissetmeni sağlamaya çalışıyor.sakın aldanma.bu konuyuda ona bir daha açma.görüşmek istersen görüş ama para konularına girme.açarsada sıkışık olduğunu söyle.
sana abla tavsiyesi.işi iyi olan,okumuş bütün kızlara aynı zamanda.acele etmeyin.mutlaka size değer veren birileri vardır.ve sizden para sızdırmaya çalışacak erkeklerde.çok yakınımdan biride buna benzer şeyler yaşadı ama şimdiki sevgilisi gözünün içine bakıyor.askere gitti doğuya.bütün banka hesaplarını yakınım takip ediyor kendisi ulaşamadığı için.o kadar güveniyor.kısmetse askerlik bitince nişanlanacaklar.

ne güzel.Ben bir kişiyle çıktım o ilgisizdi.Bu ikinci bunda da böyle problem var.Neden iyi biri karşıma çıkmıyor ki.Şansım yoooookkk:1no2:senağlamasenağlamasenağlama

hımm verdın mı cnm parayı,
burda bosuna konusuyoz demek ıyı pekı sormasaydın keske .. kötükedihüso

yooo vermedim vermiyeceğim de.ayrılabiliriz hatta.Para konusu işin içine girince soğuyor insan.ne yapacağımı bilmiyorum.Benden para istemediği için üste çıkmaya çalışıyor.Ama derdini de anlattı.Bana anlatmaması gerekirdi bu konuyu.

üzülme çıkar sonunda.illa hayatımda biri olsun deyipde olur olmaz insanlarla çıkma.daha çok zarar görür ve üzülürsün.

siz başından yapmışsınız hatayı...
güvenmediğiniz adama ne diye para veriyorsunuz ki...
yok en zor günümde yanımda olmadın derseymiş...
ne hakla diyecek pardon..
sevmek başkasının sorumluluğunu almak demek değildir.
borç onun borcu, bulur öder....
siz niçin bunun için çırpınacaksınız...
bence çocuk doğru davranmış, bende aynı cevabı verirdim size...

yooo vermedim vermiyeceğim de.ayrılabiliriz hatta.Para konusu işin içine girince soğuyor insan.ne yapacağımı bilmiyorum.Benden para istemediği için üste çıkmaya çalışıyor.Ama derdini de anlattı.Bana anlatmaması gerekirdi bu konuyu.

aman ya, erkek dedıgın kızı yedırır ıcırır mutlu eder kenara da para atmayı bılır kı gelecege yatırım yapsın dıye, senınkısı senden aşırtmaya calısıo, paranı kaybetmen önemlı degıl de zaman kaybedıyon.. :kahve:

Bir ay çok erken bir süre.Parayı bu dönemde aranıza sokmayın.Hem bu kadar erken bir dönemde size belli bile etmemesi lazımdı.

arkadaş olsun sevgili olsun, ben daha 1 aydır tanıdığım bir insana para veremem. yardım etmekse amaç ihtiyacı olan yıllardır tanıdığım(emin olduğum)insanları tercih ederim, piknik dönüşü kaza yaptı diye araba borcu,tamiri ödemesi gereken birine değil.:1closedeyes: :nazar:

Haklısınız teşekkür ederimmm.Gerçekleri gördüm sevmeye başlamıştım çocuğu.Mesafeli olurum artık.yerimseniben

Arkadaşlar sabah mesaj yazdım mesajım aynen şu:
"Günaydın canım nasılsın?Ben seni yeni yeni tanıyorum.Sevginin, aşkın içine para konusu girince hoş olmuyor,aramızı bozar bu para konusu korkuyorum.Eşim değilsin ki.Ailene anlat, kaza yaptığın kişilerden istesen,denesen diyorum.Cumaya kadar bulamazsan yine de borç olarak Cuma veririm.öptüm canım".

O da sert biri zaten biraz da sinirli yapısı var." Ben zaten senden istemedim ki" yazmış.

"Peki canım kolay gelsin".yazdım.

O da "Aklında olsun bir daha bana birşey sorma" yazmış.
bir suç mu işledim cevap ne yazılabilir ki.Bana tafra mı yapıyor para vermek istemiyorsun iye anlayamadım.Gönderdiğim mesaj mı kötü????cevap yazın kızlar ne olur.

:uhm:
niye böyle birşey yazmaya ihtiyaç duydunuz ki?
bu konu hakkında daha konuşmamalıydınız.
eğer sizden isterse de,vermek istemiyorsanız ; bende de yok, derdiniz. ona göre ilişkinizi değerlendirirdiniz.
mesajınız olmamış bence.
verdiği cevaba kızmayın.

bencede msja atmana hiç gerek yokmuş ama olmuş birkere neyse kesinlikle kötü günümde yanımda olmadın diyemez sana yanında olmak maddiyatla olmaz zaten parayı wermemen en doğrusu anlattığı doğrumudur o bile belli diil 1 aylık ilişkide nasıl tanıyabilirsin samimiyetine nasıl inanabilirsin ki en doğrusu wermemen daha sonra kandırılıp enayi yerine konmaktansa şimdi yardım etmeyen sewgili ol daha iyi

ne farkederki bencede ne yani böyle birine nasıl güveniçekki niye versinki.benim fikrimi sorarsanız.onunla birdaha görüşmesin bile.çünki birkez vericek olursa yine vericektir.

Arkadaşlar bir aydır erkek arkadaşım var.Ben onu tanımadan önce kiralık arabayla arkadaşlarıyla pikniğe gidiyorlar, dönüşte erkek arkadaşım kullanıyor arabayı ve direksiyon başında uyuyakalınca kaza yapıyorlar.Neyse ki bişey olmuyor.Araba hasar görmüş.Onun borcunu ödemek için bankadan kredi çekmiş.2 aylık taksitini ödeyememiş bankadan aramışlar hafta sonuna kadar öde diye.Sizce erkek arkadaşıma para vermeli miyim?Benden para isteyemiyor.:eek:

1 aylık bır ılıskıde ne kadar guven ne kadar ask sevgı olacakta ona para vereceksınız arkadasım
bence yapmayın sakın
ıstemıyorsa hıc oralı olmayın ıstese bıle paranızın olmadıgını soyleyın
sız tanımadan once olmus olay pıknıge gıttıgı arkadaslarından ısteseydı madem onlarla eglenıp donuste onlarla kaza yaptı
arkadasları nasıl ınsanmıs hep beraber odeyelım dememıs???bunları dusundunuzmu hıc
boyle bır seye hıc gerek yok
yanlıs anlamayın benı ama ben bır erkek olsam 1 aylık sevgılıme bunu anlatmam.hayatım boyunca okadar cok zor durumda kalan arkadaslarıma yardımcı oldumkı.her hıkayenın altında bır hayal kırıklıgı cıkıyor sımdı bana
paranla rezıl olmak derlerya aynen oyle oldum
paranı ısterken kotu oluyorsun ıstemeye yuzun tutmuyor ustune yatılıyor
neler neler???

canım kusura bakma az once yazdım ama sahurda dıger sayfaları okumadan yorum yaptım
sonrakı yazılarını okuyunca aklıma gelen basımamı geldı dedım acaba
ınsanları tanıyorum artık sanırım yastan hayattan degıl yedıgım kazıklardan dıyeyım buna
sakın para vermeyın
ne bıcım bır kısılıktırkı daha yenı tanıdıgı ve sevgılı sectıgı ınsanın cebıne para koymasına ızın verıyor
ne bıcım bır adamdırkı telde para veremeyecegım aramız para yuzunden bozulmasın dıyen sevgılısıne kaba saba konusuyor
ben sızı uzmek ıcın ılk yazımda soylemedım ama sımdı sıze sunları soyluyorum;
boyle bır olay hıc olmamıs olabılır
kızlardan para almayı alıskanlık halıne getıren bırı olabılır
hatta bu olayın ardından sız ayrılmadan ayrılır sogursa hıc uzulmeyın nıyetı bellı bırıdır
ılk soyledgım gıbı;boyle bır durum varda madem arkadaslarıyla gıdılmıs pıknıge donuste bu kullanmıs arabayı demekkı gıderken baskası kullanmıs ortak tutulan araba ve kaza hep bırlıkte yapılmıs neden parayı onlar odemıyorsa sadece bu sahıs oduyor.valla ınandırıcı gelmedı ne dıyım.
hangı banka bılıyorsanız gıdın ısmını verın ogrenın bı sevgılınızı sormadan dogrumu tarıhlerı meblaları ona gore tavrınızı belırleyın

Arkadasim verip vermemen beni ilgilendirmez ama sana ben bir yasanmis olayimi anlatmak istiyorum.

Benimde 1 yillik tanidigim (tanidim sandigim) cok samimi bir arkadasim vardi onunda oyle bir SIKISIK durumu vardi ne kadar ima etmesede belli ediyodu ama tekrar tekrar kabul etmiyecegini soyluyodu. Tabi bende dayanamayip verdim ama aninda kabul etti bu boyle 1 yil daha devam etti sonrada arkadaslik bitince bana sadece beni para icin sevdigini soyledi. Arkadasim sen sen ol benden tavsiye 1 aylik bir iliskine guvenme sonra ilerde seni cok uzebilire tabi sen bilirsin

saygilar

iliski oturmus bir iliski olsaydi hic dusunmeden ver derdim ama 1 aylik iliskide birbirinizi ne kadar taniyabilirsiniz ki? arkadasliktada kisa sireli iliskilerdede kesinlikle para konusu araya girmemeli. sonunu getirende o olur bence

:uhm:
niye böyle birşey yazmaya ihtiyaç duydunuz ki?
bu konu hakkında daha konuşmamalıydınız.
eğer sizden isterse de,vermek istemiyorsanız ; bende de yok, derdiniz. ona göre ilişkinizi değerlendirirdiniz.
mesajınız olmamış bence.
verdiği cevaba kızmayın.

her harfine katılıyorum.
mesaj alakasız olmuş tatlım.

Olan olmuş da çocuk koskoca kadınlar klubünde rezil rüsva oldu... lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

forumdaki bekar arkadaşlar için şu delikanlının adı açıklansa da,kızlarımız tesadüfen de olsa rastlamasınlarkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:roflol:

X