Engin Nursani yogun bakimdaymis kizlar dua edelimm

BÜYÜK ALLAHIM iyi olur İnşaallah yarabbim sen koru onu iyileşşin daha gencecik çok üzülüyorum.

ben tam olarak tanımıyorum ama nasıl üzüldüm anlatamam senağlama hiç dayanamıyorum genç insanların böyle haberlerini almaya.Allah ım yardımcısı olsun,sevdiklerine bağışlasın...:Saruboceq:

ay yazik daha cok genc ya allah gencligine acisin acil sifalar versin valla cok uzuldum ya

bende adını ilk defa duydum maalesef pek tanımıyorum sanatçıları. baktım netten dinliyorum şimdi. çok güzelmiş yorumu. Allah şifa versin. Allahım hiç kimseye evlat acısı göstermesin.

az önce internetten baktim babasi durumunun iyiye gittigini aciklamis
allah acil sifalar versin

evet durumu iyiymiş,doktorlarda aynı şekilde durumunun iyiye gittiğini söylemiş,çok şükür a.s

cok sukurr anadolu turkulerimizi yasatann o gencecikk abiyi allah bagisladii anasina babasinaa
nereyi okuduysamm hakkinda oyle guzel seyler yaziyor kii adeta ornek bi insanmisss efendi saygili yalani sevmeyenn
dularrr yerini buldu cok sukurr

beğenerek dinlediğim sanatçıdır çokkk üzüldüm rabbim acil şifalar versin nazara geliyolar rabbim geçliğini bağışlasın ailesine sabır versin hep beraber dua edelim bir an önce şifa bulsun amin

Allah acil şifalar versin inşallah bu kadar genç yaşta kimse ölümü haketmiyor...

lütfen çok rica edicem arkadaşım barış ı bu görüşe karıştırmayalım! çok uzun süreli değildi ama 2 günlük sanatçıda değildi. o da efendiliğiyle,temiz ahlakı,sevecenliğiyle çok sevilen bir kardeşimiz,karıyla kızla anılarak gelmedi kısa süreli sanat hayatına.yarışmaya katılması onun kısa sürede tanınmasını sağladı o kadar.o kısacık zamanda her yaştan her guruptan bunca insanın sevgisini güzel yüreğiyle kazandı.birilerinin acısını paylaşmak için başkalarının acısını körüklemeyelim lütfen. ben engin nurşani yi hiç duymadım ama en az sizin kadar üzüldüm,internetten durumuyla ilgili haber baktım ,iyi olduğu haberlerini buraya ilk verenlerdenim.ayrıca tv ler saygıdan değil haber malzemesi olduğundan bakarlar herşeye.sevgili barış ın haberini günlerce reyting uğruna yaptılar.bu yüzden bence o kadar kafanıza takmayın tv leri.sevenleri,onu merak edenler zaten onunla ilgili haberlere ulaşıyor.tanıyanda aynı benim gibi tanımayanda !.sevgiler. ve engin nurşani kardeşimize acil şifalar...

Internette okudugum kadarisiyla cok sükür durumu iyiye gidiyormus Engin Nursani kardesimizin..
Ölümün genci yaslisi olmaz ama insan gencecik insanlara ölümü hic yakistiramiyor..
Allah sifalar versin,onu sevenlerine ailesine bagislasin insallah..

Bende Barış Akarsu için çok üzüldüm günlerce ağladım
Ve reating uğruna olduğunu bilsem bile saat başı haberini almak için tv ye bakardım

Malesef barış Akarsu da ölünce kıymetlenen sanatçılardan.
Hiçbir işinde konserinde yardım konserlerinde yanında olmayan medya
ölünce ölümünü saatlerce tv den vermişti. Gencecik pırlanta gibi bir insan ölmüş
kimin umrunda onlar kazanacakları paranın derdindeydiler
Tv ye saat başı haber yapsın demiyorum ama en azından haberlerinde sık bahsetsin
ara haberlerde bahsetsin sağlık durumu hakkında sık bilgiler verilsin

neremi neremiiiiiiiiiiiiiiii
kırıcan mı belimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gibi saçma sapan şarkı ve şarkıcılardan çok değerli bir insan
söylediği türküler insana hep ders verici anlam çıkartıcı türküler
yeri geldiğinde seni alıp uzaklara götüren türküler
ama işte herşey ortada

yazıklar olsun değer bilmeyen değersizlereeeeeee

gerginliğe gerek yok arkadaşlar

burda hepimiz Engin Nurşani için dua ediyoruz. ve inşallah rabbim duyacak sevenlerinin duasını

SEVGİLİ ENGİN NURŞANİ SEVENLERİ
Basında Bir Kaç gündür çıkan Engin Nurşani' nin durumu hakkında olumsuz ve asılsız vefat etti haberleri yazılmakta ve yayınlanmaktadır
Bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerin asılsız olduğunu sizleri Resmi Web Sitesi Olarak bilgilendirmekteyiz.
16/092008 TARİHLİ SAAT ve 17:00 itibari ile Engin Nurşani'nin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kendisi halen yoğun bakımda olup
bugün itibari (16/09/2008) ile solunum makinesinden çıkartılıp normal düzeyde nefes alıp verilmesi kontrol edilmiş ve tekrar makineye bağlanmasına doktorları tarafından karar verilmiştir. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar bulunmaktadır ve geçirdiği iç kanamadan dolayı sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır fakat hızla iyileşmektedir. Doktorları nefes alma problemi dışında diğer sorunlarının çok önemli olmadığını yaşının genç olduğundan dolayı bunları atlatabileceğini söylemektedir.
Babası Ozan Aşık Ali Nurşani buğun saat 10;:00 itibari ile Engin Nurşani' nin yoğun bakım odasına alınmış ve Engin Nurşani' nin iyi olduğunu görmüş ve bizzat kendisi açıklama yapmıştır.
AYRICA TÜRKİYE'NİN HER KÖŞESİNDEN HASTANEYE AKIN EDEN BÜTÜN SEVENLERE ve AYNI ZAMANDA GEREK TELEFONLA ARAYARAK GEREKSE HASTANEYE GELEREK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETEN TÜM SANATÇI DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ
SİZLERDEN BEKLEDİĞİMİZ TEK ŞEY DUALARINIZI ESİRGEMEMENİZ..

Kaynak: www.enginnursani.com
Allah acil şifalar versin ..

o zaman örneklerimize dikkat edelim! hiç alakası olmayan kişilerin isimlerini örnek vermeyelim. yakın zamanda aynı şey barış akarsunun başına geldi diye onun adını vermek gerekmiyo.ben ne yazılmışsa onu anladım.hoş olmayan birşeye barışın adını verirseniz hem benim gibi bir çok barış severe,hem ailesine hem de en önemlisi şimdi hayatta bile olmayan bu güzel insana saygısızlık etmiş olursunuz! bu başakaları içinde geçerli,oyüzden en iyisi hiçkimsenin ismini vermeyelim,kimseyi üzmeyelim.ayrıca burda verilen değer sanatçılık kademesine göre değil, insanlık adına olmalı diye düşünüyorum.bu ölüm kalım meselelerinde kimin ne kadar sanatçı olduğu değil bizim üzüntümüzü belirleyen,sadece insan oluşu. şu anada önemli olan engin nurşaninin durumu, o yüzden ben daha fazla bu konuyu tartışmak istemiyorum,anlaşmazlık olsun istemiyorum.

engin nurşaniyi hiç tanımama ve barış ı çok sevmeme rağmen benim için onlar bir,çünkü onlar insan,her ikisininde ailesi sevenleri var! nurşani nin güzel haberlerini paylaşmak dileğiyle...

Son düzenleme:
kizlar gereksiz tartismalara girmeyelim
her ikiside genceciktii
ama rabbim zamanin geldi demiss barisa ne caree gani gani rahmet eylesin allah
ne zordu hastane kapilarinda beklemek annesi babasi icin
suanda ayni seyy bu genc sanatcimiz icin gecerliii
sadece medyaa coook onemsemedi hepsii o kizginligimiz ona
yoksa barisada ne kadar uzuldum cok tanimiyordum ama inanilmaz uzulmustum
rabbim sirali olumler nasip eylesinn

Allah vardım etsin İnşallah iyileşirde tekrar aramıza döner ALLAHTAN umut kesilmez.

ayy bn çok severim enginin o güzel türkülerini
allahım ona da tüm hastalara da acil şifa versin
şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine sevdiklerine bağışlasıın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…