Endometriosis (Çikolata kisti)

Kizlar herkese merhaba geçen ay 4.5 cm çikolata kistim olduğunu öğrendim üstelik bir buçuk senedir bebek çalışmaları yapmamiza rağmen yeni öğrendim.moralim çok bozuk doktorum rahim filmi istedi sonuclarim temiz çıktı esimdede sorun yok benim gibi olup hamile kalan var mi aranızda

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Elbetteki vardır. Çikolata kisti için karbonat başlıklı konuya bakmanı tavsiye ederim.

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Elbetteki vardır. Çikolata kisti için karbonat başlıklı konuya bakmanı tavsiye ederim.
Canım sen söyledikten sonra baktım hemen o kadar umutlandim ki anlatamam ama tam olarak nasıl yapıldığını anlayamadım bana o başlıktan yardımcı olur musun zaten sorumu yazdım oraya simdiden tesekkurler

Merhaba benmde çikolata kistlerim var hemde 5.5 ve 6 cm iki taraftada bende senin gbi 1.5 sene bebek istedm ama olmadi ben şuan tüp bebek tedavisine başladım morelini hic bozma güçlü olman lazm ama bir an önce tedavi ol

Merhaba benmde çikolata kistlerim var hemde 5.5 ben 6 cm iki taraftada bende senin gbi 1.5 sene bebek istedm ama olmadi ben şuan tüp bebek tedavisine başladım morelini hic bozma güçlü olman lazm ama bir an önce tedavi ol
Canım tedavi derken ?doktorlar şimdilik ameliyat onermiyorlar zaten.sen nasıl hamile kalmaya çalıştın ben bu ay rahim filmi cekildim ve doktor üç ay klomen ve iğneyle hamilelik için uğraşcaz dedi eger olmazsa ne yapar bilmiyorum sen ne gibi süreçler yaşadın

Tamam güzel hem senin kistn bi tane olduğu icn onu uygn görmüşler bana ameliyat yda direk tüp bebek dediler bende önce tüp bebek denicem en son çare ameliyat olcam benm cok ilerledi oyüzden çok üzülüyorum ama dua etmekten başka çarem yok

Canım üzülme Allah büyüktür ol dedikten sonra kist falan bahane olur cikolata kisti icin karbonat öneriyorlar bende onu denicez şimdi.istersen sende ameliyat olmadan bi on gün iç bak sayfaya oku çok güzel şeyler yaziyo cikolata kisti karbonat diye arat

İnşallah sana fayda eder cnm ben şuan tüp bebek tedavisine başladığım için başka bişey denemiyorum zararı olabilir diye

Arkadaşlar bir şey soracağım, ca-125 için kan verdiğinizde regl döneminizde olmasına özen gösteriyor musunuz? Yoksa herhangi bir günde mi kan veriyorsunuz?
Bir de aç ya da tok olması fark eder mi?

Bana 2 doktor da farklı söyledi. Şimdi doktordan randevu alacağım; ama buna dikkat edip etmemem konusunda emin değilim. Ona göre randevu alacağım.

Son düzenleme:
Ben yaptırdığımda hiç söylenmedi öyle bir şey o yüzden bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim cevap icin ben aslında dikişin nasıl olduğunu da merak ediyodum yakın bi zamanda ameliyat olacağım için şuanda aklıma hep sorular takiliyo

Çok teşekkür ederim cevap icin ben aslında dikişin nasıl olduğunu da merak ediyodum yakın bi zamanda ameliyat olacağım için şuanda aklıma hep sorular takiliyo

Rica ederim. Geçmiş olsun. Sizi çok iyi anlıyorum ben de aynı duyguları yaşadım çünkü. Çık düşünüp kendimizi üzmeyin nitekim her şey olacağına varıyor. Rabbim hepimize Şifa ihsan eylesin İnşaAllah.

Adetin ikinci günü ya
Ben adetimin ikinci gunu yaptirmistim bu testi doktorum oyle istemisti.ac olarak kan verdim.

Togretmen Sonay06 teşekkür ederim. Devlet hastanesinden randevu alacaktım. 2. gun de cumartesiye geliyor. Ben de 3. ve 5. günler içinde olması gerek diye biliyorum. Bir doktorum da bu testi o günlerde yaptirdin değil mi, diyerek bilgimi doğrulamisti. Ancak bazen de sorulmadan git kan ver deniliyor. Devlette öyle... Ancak özelde de doktor istediğin zaman yaptir, fark etmez, demişti.
Neyse kafa karıştırmış olmayayım:)

Laparoskopi olmam gerekiyor ve doktor araştırıyorum yucel karaman bu konuda iyiymiş bugün aradım 14 000 lira dediler çok pahalı yahu

Laparoskopi olmam gerekiyor ve doktor araştırıyorum yucel karaman bu konuda iyiymiş bugün aradım 14 000 lira dediler çok pahalı yahu
Evet cok pahalı banada ameliyat yada tüp bebek dediler ben önce tüp bebek deniyorum bursadaym laporoskopi en iyi yapan doktor arastrdim o da 7 bin demisti yarisi kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…