Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Baktımda unuttum mu diye tekrar baktım bu son sayfada cidden çocukla alakalı bişey yok ki internetten de baktım böyle bir okuma yok.40 ya da 70 kez 89. Ayet okunur diyor
Dedim ya yavru o yüzden. İlk bizden almış olabilirler

Yaaa bende bilmiyordum cok tesekkur ederim senide bebegini de korusun rabbim

Çok tatlısın Allah razı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini

Onlara hayırlı sağlıklı doğumla ilgili bişey okuyalım ya da ne isterlerse
Cok tesekkur ederim allah razı olsun.
Cok mutlu olurum, ama size zor olmayacaksa.
Hakkınızı helal edin.
8 hafta kaldi dogumuma, hayirlarla saglikla kavusmam icin dua ederseniz cok murlu olurum.

Cok tesekkur ederim allah razı olsun.
Cok mutlu olurum, ama size zor olmayacaksa.
Hakkınızı helal edin.
8 hafta kaldi dogumuma, hayirlarla saglikla kavusmam icin dua ederseniz cok murlu olurum.
Zorluk ne demek siz bizim için okudunuz bizde size okuruz Allahın izniyle sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Olsun şifa niyetine de okunur inşallah biliyordum hamile olduğunu ne güzel senin duanı da alalım bebeğine sağlık versin Rabbim inşallah tüm hastalıkları kaldırsın üstünden
amin canım benim inşallah RABBİM sağlıkla sıhhatle kucağıma almayı nasip etsin tüm hamilelerle beraber bana da inşallah. RABBİM sizlere de bir an önce nasip etsin inşallah

Çok tatlısın Allah razı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini
Ahh teşekkürler canımmm ALLAH hepimizden razı olsun şimdi içim rahat etmedi bazı gelen arkadaşlar da oluyor dua ediyor sağ olsunlar ama ben de halimi yazmak istedim bilinsin de inşallah ona göre okuyan olur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…