Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Amaa 😅bazen ben bile kendimi anlamiyorum
Yani demek istedim ki
Hep beraber okuyoruz elbet birimizin duasi kabul olur bilemeyiz kiminki kabul olur o yuzden cok iyi yapiyoruz😂 belirtili bir sayi koymadan ilerleyerek kendimiz tamamlariz gerisini zaten
Listede baya kalabalık olduk. Herkes katılırsa 3-4 tane okursak 70 olur zaten

Pardon 11 tane dagitmisim millet de dedi ki son sayfa değilmi eminmisin yok dedim 328 ben onu dağıtıyorum. Diğerini dağıtan çok olmuş sanırım.
Ha sen bizim sayfayi dagittin
Ayy insallah olur Evet herkes neden son sayfayi 70 kere dagitiyor aceba

Bende bu akşam abdest alicam ins yarin sizr katılıyorum💙peki eksik kalan var mi onlara da okuyayım

• Muhteşem
Reactions: H M
Kizlar ben hepsine uyarim da yani bilginiz olsun diye yazmak istedim Allahim hepinize isteyen herkese nasip etsin insallah ben gebeyim yine de okumak istedim kimimizin duasi kabul olur bilinmez diye, insallah okudugumuz surelerin yüzü suyu hürmetine dualarimiz kabul olsun

Kizlar ben hepsine uyarim da yani bilginiz olsun diye yazmak istedim Allahim hepinize isteyen herkese nasip etsin insallah ben gebeyim yine de okumak istedim kimimizin duasi kabul olur bilinmez diye, insallah okudugumuz surelerin yüzü suyu hürmetine dualarimiz kabul olsun
Olsun şifa niyetine de okunur inşallah biliyordum hamile olduğunu ne güzel senin duanı da alalım 🤗 bebeğine sağlık versin Rabbim inşallah tüm hastalıkları kaldırsın üstünden

X