Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Kizlar o zaman
@Renkli Fiyonk
Z Zerre
Birde Havva Aras Havva Aras bize Yardim icin okuyorlar sonunda bizde size okuyalim mi ?
içinizden nasıl geliyorsa öyle olsun canım farketmez niyet önemli ben herkese içimden gelerek okudum ALLAH ım kabul etsin, okursanız da okumasanız da ALLAH razı olsun size nasıl kolay gelirse öyle olsun canlarım, Havva Aras Havva Aras benim de 8 hafta kadar kaldı inşallah

içinizden nasıl geliyorsa öyle olsun canım farketmez niyet önemli ben herkese içimden gelerek okudum ALLAH ım kabul etsin, okursanız da okumasanız da ALLAH razı olsun size nasıl kolay gelirse öyle olsun canlarım, Havva Aras Havva Aras benim de 8 hafta kadar kaldı inşallah
Sagsalim alalim imsallah kucagimiza.
Bütün arkadaslara gonulden dua ediyorum ben de. Hepsinin hayirli haberlerini tez,zamanda aliriz insallah.
Onlari yormayi hic istemem, saglikla kucaklarina alsin diye dua etseler bile yeter. ❤😘
Aslinda 30. Haftam bitiyor, ama 38 bitince sezeryan olacagim insallah.
Yuregi tertemiz, iyi insanlar iyiki varlar

Sagsalim alalim imsallah kucagimiza.
Bütün arkadaslara gonulden dua ediyorum ben de. Hepsinin hayirli haberlerini tez,zamanda aliriz insallah.
Onlari yormayi hic istemem, saglikla kucaklarina alsin diye dua etseler bile yeter. ❤😘
Aslinda 30. Haftam bitiyor, ama 38 bitince sezeryan olacagim insallah.
Yuregi tertemiz, iyi insanlar iyiki varlar
Yok yorulurmuyuz hiç yahu okuruz tabi sizede 💙💙

Cok tesekkur ederim allah razı olsun.
Cok mutlu olurum, ama size zor olmayacaksa.
Hayirlarla cocuguma kavusmam icin okursaniz,,dua ederseniz cok sevinirim.

Ahh teşekkürler canımmm ALLAH hepimizden razı olsun şimdi içim rahat etmedi bazı gelen arkadaşlar da oluyor dua ediyor sağ olsunlar ama ben de halimi yazmak istedim bilinsin de inşallah ona göre okuyan olur belki
Kizlar yorulmak ne demek siz bizim icin okuyorsunuz bizde size okumayi cok isteriz insallah Allah ucunuzden de razi olsun 💜
Geriden geldiğim için eksiklerim tamamlandı toplam 12 adet okundu Allah kabul etsin
Guncel listeye yetiştim 😍
Magnifiaque Magnifiaque
Harikasin ya Allah razi olsun ♥️

Magnifiaque Magnifiaque cnm eksiklik var mi önceki okumalarda? Yarın başlıyorum Allahın izniyle okumaya. Eksik varsa okuyayım

Kizlar simdi onemli birsey soyluycem
Bugun iki arkadasi ayni anda paylascam ki erkenden bitirip bir kez de hepimize son sayfasini okuyalim diye deneyelim eger zor gelirse soyleyin tekrar bir kisi icin ilerleriz 😌
Yok derseniz fazla oluyor okuyamam gene sizi dinler bir kisiyle ilerleriz

Ben böyle bişey gördüm ama acaba 70 kisimi olması gerek

Eklentiler

• 4A7EBF1B-9805-415E-BAFB-3BDFC944B616.jpeg
    4A7EBF1B-9805-415E-BAFB-3BDFC944B616.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Beğen
Reactions: H M
X