En yakınımken, en uzağım olması..

yasadiklarimin mukafaatini aldigimi düşünüyorum. Harika bir esim var suan. Hayal bile edemeyecegim kadar guzel bir evliligim var. Onlar da evlendi hatta cocuklari oldu. Affettim mi? Asla. Beni salak yerine koymalarini asla unutmadim. Ben baskasini seviyorum diyebilirdi. Ama yok ki oyle bir karakter.

evet işte burda sorguluyorum, okutun diyor dua edin bende ediyorum diyor. vs vs.. ama tabi bukadar kişi başka bi kadın diyor hissetmesemde olabilir diyorum şuan.
Ailesininde haberi yoktur . Sebep sorunca ailesi hayatımda biri var diyecek hali yok. İçsel sıkıntısı varmış gibi gösteriyor . Herseye hazırlıklı olmalısınız . Burda amacınız sizin moralinizi bozmak değil , yaşadığımız acı tecrübelerle gerçekleri görmenizi Sağlamak .

evet işte burda sorguluyorum, okutun diyor dua edin bende ediyorum diyor. vs vs.. ama tabi bukadar kişi başka bi kadın diyor hissetmesemde olabilir diyorum şuan.

Bencede bu kismi iyi dusun ailesine beni okutun demesi garip gercekten..
Ben namaz kilarim ama esim kilmaz ki onceden inancliydi namaz kilmasa bile simdi o da yok ama bu evlilikde sorun olamaz ya saygi duyar gecersin..eger esin sirf hayat tarzindan ayrilmak istiyosa bilemedim.. yani hayat tarzindan kasti barlara takilmak falan ise bunu istiyosa sende onunla takil ne olacak icmek zorunda degilsin.. bilmiyorum arkadasim bunlari da dusun sirf hayat tarzi yuzunden ayrilik bana sacma geliyo

canım bnu konuştuk diğer sayfalarda, gay olamaz ilişkiye düşkünlüğü sıklığı vs normalden fazlaydı.Ama biseksüel falan ona bişey diyemem:) onu anlayamam sanırım
İlk mesajını okudum sadece ve ilk bu geldi aklıma o zaman aşık olmuştur bazen en karmaşık görünen problemlerin cevabı çok basittir

adam zaten bunu acikca yasamadigina gore muhtemelen kurtulmak, boylece vicdanini da susturmak istiyordur. Beni okutun demesi cok normal. Bence olayda aldatma henuz gerceklesmemis olabilir ama baskasina meyletme ve bunu kendine yakistirmadigi icin de ic savas var

Ama Sexingthecherry nin dedigi gibi baska biride olabilme ihtimali olabilir bunu bilemeyiz biz sen arastir takip et biraz paranoyaklik gibi oluyor belki ama madem bosaniyosa bak bakalim baska biri mi var.. kalbimden gecen insallah baska biri yoktur insallah hayat tarzi degistirmek istiyodur.. o zaman da secim senin tabi

O donem bir sürü uzmana gitmistim. Doktor doktor gezmistim, bir psikiatrist guzel bir tespitte bulunmuştu. Hayir beni cok seviyordu, aldatmaz, hem zaten ayrildik neden aldattigini soylemesin ki demistim. Israrla psikojik sorunlari oldugu havası ciziyordu, belli ki bunaldi diyordum. Uzman bana erkeklerin bir kadini durduk yere birakmasi icin en güçlü sebebin yeni bir kadinin hayali oldugunu soylemisti. Inanmamis kizip gitmistim. Hakliymis. Erkekler maymun gibiymis, bir dala atlamadan diğer dali birakmiyormus.

Olabilir ya cunku hersey bu kadar guzel giderken tek bir karsilikli kirginlik veya kizginlik yok iken evi terketmeler..

evet aldatma biraz daha uzak ihtimalken meyletme gerçekten daha iyi ihtimal geliyor yani olabilirmiş gibi, ama dediğim gibi o söylemeden benim bunu anlayabilme imkanım asla yok zaten eylül sonunda dava açılacak ve bu iş bitecek sonra duyacaklarım vs ne olur bilemiyorum.ama sanki bu süreçte bununla ilgili bişey duyamam.

Evet ya..

En tehlikeli adam turu oluyor benim bahsettigim gibiyse. Yari vicdanli. Baskasina gönlü kayiyor ama bunu kendine yakistirmadigindan hayati kendine de diger kadinlara da zindan ediyor. Ta ki kadinlardan biri bunalip cikip gidene kadar bu böyle yari vicdaniyla ellerini kavusturup bekliyor. Aksiyona geçemiyor o yarim vicdaniyla.

Hazırda biri var . Ilişkinin başlayıp başlamadıpının Önemi yok . Basiretsiz adam modeli .

ben bu konuda bişey yapamam, en yakın arkadaşlarımıza sordum öyle bir ortamı hiç olmadı eminiz yok dediler, tel zaten hep yanmdaydı ama bakma gereği hissetmedm, sosyal medya desen şifreleri vs hep bilirim.Hala hepsi aynı.Davaya kadar muhtemelen bu durumu açığa kavuşturamam var ise eğer.

Dur bakalim dava acicak mi canim.. bakarsin meyillendigi yola girmekten vazgecer.. karisini özler.. özlemezse donmezsede ne yapican ALLAH görüyo yasadigin aciyi döktüğün gözyasini... oluruna birak su an senin elinde olan bisey yok maalesef uzulme fazla aman hasta olursun saglik geri gelmiyo bak

acinizi en içimde hissedebildim inanin. Su an biricik edim yanimda masum masum uyuyor ama ben o gunlere gittim. Nasil canimin yandigini hic unutmadim. Insan durmadan ben neyi yanlis yaptim ki diyor. Herseyini sorguluyor. Hatta eminim suan ikilemdesinizdir. Onun yardima ihtiyaci var ve ben ona toparlanmasi icin yardim etmeliyim diyor bir yaniniz, diger yaniniz eli kolu bagli bekliyordur. Sabirlar diliyorum cani gonulden.

gerçekten hislerime tercüman oldunuz. canım gerçekten yanıyor öyle böyle değil.yanlış yaptığım birşey olduğunu inaın düşünmüyorum içim çok rahat. kendine çok güvenen ayakları yere çok sağlam basan bi kadınım.ve evet bi yanım yardıma ihtiyacı var diyor.diğer yanım acı içinde hikayenin bitişini izliyor.

bakalım zamann geçmesini ve o anın gelmesini bekliyorum..

Adalet bir yerde yerini buluyor icinizi ferah tutun. Eminim bu acılar sizi daha guzel yarinlara tasiyacak.

belki de adamın sıkıldığı şey de budur...aileler, arkadaşlar, abiler ablalar hepsi sizinle olan ilişkisinin gidişatı yüzünden adama sırt çevirmiş durumda.
yahu sizinle mi onların çocuğu, kardeşi, arkadaşı oldu?
öncelikle bir birey o, öyle olmalı. bizim toplumumuz evliliği o kadar büyütüyor o kadar abartıyor ki..adam eşinden ayrılıyor diye (üstelik aldatmamış, dövmemiş yani bir karakterisizlik yok) toplum adamı neredeyse öldürecek.
e bu normal mi?
o kadar arkadaşım evlendi/boşandı benim onlarla ilişkim onların ilişkisinden hiç etkilenmedi. olması gereken de bu. evlilik hapishaneye, eşler gardiyana dönüşmemeli...ne kadar konforlu da olsa ne kadar rahat da olsa batabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…