En yakınımken, en uzağım olması..

Size katiliyorum. Ama konu sahibine esinin acik acik soylemediklerini soylemeye calisiyorum.

Yani ailenin baskisi vs cok itici, adam da bunalmis belli ki. Aslinda bayagi belli ediyor ve soylemis bir seyler ama konu sahibi kabul etmek istemiyor. Adamin gelip de bazi seyleri soylemesi de imkansiz bana gore. En azindan burada kandirilmasin konu sahibi.

Hersey olacağına varıyor ve su akıp yolunu buluyor zaten . Size düşen sabır dua . Bu saatten sonra düzelsede , yine hersey mükemmel olsa bile bir kere o güveni yıkmış . Bir dört sene sonra yine sıkılmayacağının garantisi varmı . Allah sizi kimbilir nelerden kurtarıyordur . Ailesinden de çok emin olmayın . Onlar yine onun yanında olacaklar er yada geç . Bunların hepsi Tecrübe ile sabit . Allah yardımcınız olsun

İşte başkası ne kadar söylesede bunlar hala bir varsayım kalıyor kafasında.. Bizzat eşinden duymadıkça da hep neden neden diyecek. Evet ailenin tavrı bence de yanlış bir durup dinlemeleri gerek nedir derdin,
amacın, yapmak istediklerin. Böyle kızalım küselimle olmaz.

Ailesi de soylediklerine ikna olmadigi icin bu sekilde tepki veriyor ama tabiki evlat oyle boyle kabullenilecek hatta yeni gelen gayet araya alinacak.sadece simdi herkes benm yanmda.bukadar kolay onlarda kaybetmek istemyrlar. Evet galiba onun agzindan duymadikca ikna olamiyorum kabullenemiyorm biseyleri.ama dediklerinize gercekten katiliorm.aci da olsa evet olabilir diyorum.

12 sayfa kadar okudum ve ilk sayfada edindiğim izlenim maalesef değişmedi.
Bence eşiniz,birlikte kurduğunuz hayattan memnun değil.Sizi sevmiş,kendine uygun eş,ailesine uygun gelin olarak görmüş olabilir.Belki örnek evlat olarak kendisinden bekleneni yaptı ve sizinle evlendi.
Ama anlaşılan artık başka türlü bir hayat istiyor.Belki eşiyle tatile,eğlenmeye,içmeye,dans etmeye filan gitmek istiyor.Sizinle yapmasının mümkün olmayacağı özlemleri olabilir.30 yaş,ne istediğine karar vermek için çok ideal bir yaş.Yani öyle hevesler peşinde koşulacak bir yaş değil.Ruhsal sorunu varmış gibi psikiyatrist düşünmeniz yersiz geldi açıkçası.
İnsanlar değişebilirler,kararlarından vazgeçebilirler,sevgileri bitebilir vs...Hak hukuk meselesi,gönül işlerinde anlamını yitiriyor.Gönül ferman dinlemez diyoruz ama nedense hep birleşirken diyoruz.Gönül ayrılırken de ferman dinlemez.

Ah ne kadar da benziyor eski sevgilim beni terketme senaryosuna... henuz sadece sevgili olmamiza ragmen onun da ailesi ve arkadaşları benim tarafimda yer almislardi. Cooook uzun sure reddetti baskasinin varligini. En sonunda ben hayatindan tamamen cekilince rahatca yasayabildiler iliskilerini ve evlendiler. Tum o bunalimlar, aglayip sizlamalar aslinda ben bi bok yedim de nasil hazmedicem demekmis.

Eğer böyleyse gerçekten bir an önce öğrenip yüzleşmek istiyorum.

Sonuna kadar inkar etti hee... peki siz hic hissetmediniz mi konu sahibeside bisey hissetmemis baska biri yok diyor.. benimde aklima ilk o geldi... ama sonra ailesine beni okutun falan demis baska bi hayat tarzina ilgisi kaymis gibi geldi bana..

yalniz benzer tipte erkeklerse eger sıkıntı su ki icraate gecmek icin once hayatlarindaki kadindan tam olarak kurtulmayi bekliyorlar. Bu sayede bu sucluluk duygusuyla basetmek icin herseyin aslinda ilk iliski bittikten sonra basladigina kendilerini bile inandirip rahatliyorlar vicdanen.

Baska bi hayat arzuladigi kesin.. ama baska bi kadin varmis gibi pek gelmedi bana canim..
Aldatsa en azindan aldatti diye siler atarsin icinden nefret beslersin ama boyle hersey dört dörtluk giderken bir an da bunu yapmasi sizi uzen.. haklisiniz

Sonuna kadar inkar etti hee... peki siz hic hissetmediniz mi konu sahibeside bisey hissetmemis baska biri yok diyor.. benimde aklima ilk o geldi... ama sonra ailesine beni okutun falan demis baska bi hayat tarzina ilgisi kaymis gibi geldi bana..
evet işte burda sorguluyorum, okutun diyor dua edin bende ediyorum diyor. vs vs.. ama tabi bukadar kişi başka bi kadın diyor hissetmesemde olabilir diyorum şuan.

benim olay vok pislik dolu. Hatirladikca tiksiniyorum. Tamamen iyiyken, biranda ayni konu sahibinin esi gibi hayat tarzini degistirme falan safsatalarina sardı. Biraz uzaklasti ama soran herkese benim biraz yalnizliga ihtiyacim var, kendimi toplayacagim, vs dedi. Ben babasinin kuzeni olan bosanmis kendinden 7 yas buyuk bir kadinla epeyi sik görüştüğünü farkettim. Takip ettim, hatta resmen ask mesajlari yakaladim ama ikisi birden inkar etti. Biz kardesiz falan filan... sonra biz ayrildiktan sonra iliskileri yeni baslamis gibi davranip evlendiler. En son sunu itiraf etmis bir arkadaşıma: aslinda bizim aramizda buyuk bir cekim vardi ama iliskim o kadar düzgündu ki, aldatmis olmayi vicdanima yediremedim. Sexingthecherry nin beni terketmesini bekledim, o terkedince digerine gitmeye yüzüm oldu demis.

Kesinlikle Katılıyorum. Boşandıktan çok kısa bir süre sonrada evlenirler . Şu anki bekletmesi dahi herkesin alışmasını kabullenmesini Sağlamak .

boyle bi karaktersizden kurtuldugun icin sevin canim

Kesinlikle Katılıyorum. Boşandıktan çok kısa bir süre sonrada evlenirler . Şu anki bekletmesi dahi herkesin alışmasını kabullenmesini Sağlamak .
Bu tür insanlar gercekten zavallilar. Onlara cidden aciyorum. Karakterleri o kadar zayif ki, birakin etraftan gelecekleri karsilamayi, kendi kendilerine bile itiraf edemiyorlar. Ben aldatmistir demiyorum, zaten aldatacak cesaret olsa karsilayacak cesarette bulunurdu. Besbelli gönülleri kayiyor, karsi taraf da bunlara yesil isik yakiyor. Ama iste o serde vicdan var ya... rahat edemediginden kipirdayamiyor. Ah bi kurtulsa eski kadindan. Hele o kadin gitse baska bir erkekle olsa, o zaman kendisine tum kapilar acilacak. Tüm gücüyle bu kapıyı zorluyor. Zavallilar...

canm gerçekten yaşadıkların çok acıymış, Allah inş. çektiğin sıkıntıların haksızlıkların mükafatını versin. Saklı kalmayacağı konusunda hemfikirim eğer var ise mutlaka çıkacaktır,ama ne bilim hiç ihtimal vermedğim bişeydi olursa şaşırırım ama bundan daha büyük bir hayal kırıklığı yaşayamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…