en yakın kız arkadaşıma aşık oldum

Ben, insanların cinsel yönelimlerine karışmalıyız mı dedim? Bu sözleri şov yapmak amaçlı söylüyor sizin gibi insanlar, insanların haklarını savunmak amaçlı değil. Benim kızdığım nokta bu.
Evet şov amaçlı söylüyorum çünkü buradan prim yapıyorum.
Eşcinsellik veya heteroseksüel olmak bir cinsel tercih değil yönelimdir. Onu düzelttim.

Neden konunun fake olduğunu düşündüğünüze şaşırıyorum.Yani ne zamandan beri bizim ülkemizde bu tür duygular özgürce ifade edilebildi ki?Kız tabiki buraya yazacak kimliğini gizlediği için de özgürce hissettiklerini anlatacak niye fakr olsun?
Konu sahibi bu hislerin gerçekmi yoksa bir hayranlık mi olduğunu ancak konuda uzman biri ile görüşerek ve sürekli kendini tanımaya çalışarak anlayabilirsiniz sanırım.
Ama üzülmeyin düşündüğünüz gibi olsa bile bu dunyada bu şekilde olan ne ilk ne de sonuncu insansiniz.Kendinizden igrenmenize gerek yok.
Sadece kendinize zaman tanıyın ve emin olun o kadar.

Evet şov amaçlı söylüyorum çünkü buradan prim yapıyorum.
Eşcinsellik veya heteroseksüel olmak bir cinsel tercih değil yönelimdir. Onu düzelttim.
Sizinle tartismaya girmek istemiyorum. O seçim kelimesini bilerek yazdim çunkü günümüzdeki eşcinselim diyenlerin çok büyük çoğunluğu özenti maalesef. Şöyle bir bakın etrafa eşcinsel gibi görünmek gençler arasında marjinal bir şey gibi görülüyor. Gerçekten doğuştan eşcinsel olanlara ise hiçbir şey denilemez. Onlarınki yönelimdir işte. Doğuştan gelen bir yönelim.

Homoseksüel, biseksüel, panseksüel ve bunun geçici olması üzerine "Bence"li tahliller gelmeye başlamış. Bir arkadaşımız hatim için besmelesini çekmiş, öbürü şarkı türkü eklemiş (Ben)... Konu iyi gidiyor. Eğleniyonuz mu anam, kopuyoz mu?
Mune gelene kadar makaraya sarmak isterdim ama bir haftalık banım yeni açıldığı için yapamıyorum üzgünüm. Konu gerçek yaşanabilir bir konu bir şey diyemem ve fakat burada edindiğim izlenimler sonucu şunu söyleyebilirim ki, hususi, bazı insanların inançlarınca hassasiyeti olan günler-geceler bunun için seçiliyor gibi.

Eğer böyleyse (Kuvvetle muhtemel böyle) çok ayıp ediyorsun bilesin.

Sizinle tartismaya girmek istemiyorum. O seçim kelimesini bilerek yazdim çunkü günümüzdeki eşcinselim diyenlerin çok büyük çoğunluğu özenti maalesef. Şöyle bir bakın etrafa eşcinsel gibi görünmek gençler arasında marjinal bir şey gibi görülüyor. Gerçekten doğuştan eşcinsel olanlara ise hiçbir şey denilemez. Onlarınki yönelimdir işte. Doğuştan gelen bir yönelim.
Vay be bakarak anlayabiliyorsan kim marjinal gözükmek için toplumun en dışlanan üyesi olmayı tercih edip eşcinselmiş gibi yapıyor kim doğuştan eşcinsel diye bence sen sınavlara falan hazırlanarak harcama kendini.

Yok bir üye yazmış Acuna aşık olmaktansa bir kıza aşık ol daha iyi diye hala gülüyorum;-))))
jfdlsfjldskfdjl
Biri de 'çok zevksizsin' demiş :KK48:
Konu dışından ya da geyikten gitmek istemiyorum, konuya akıllı uslu yorumumu yaptım, valla masumum:süslü:
Acun kısmından epey goygoy çıkar diye düşünmüştüm, ondan mütevellit atladım:KK53:

Son düzenleme:
biseksuel olabilirsin. lezbiyen olsan simdiye kadar anlardin.
bu durumda zor da olsa hislerine son verip heteroseksuel bi iliskiye kendini zorlamani tavsiye ederim.
hayati zorlastirmanin anlami yok

Gençliktir dedim geçtim ben. Bende küçükken bir roman karakterine aşıktım. Kitabın sonunda öldüğünde salya sümük ağladığımı bilirim. Ah ah ilk aşkım Sydney Carton:KK16:
Ah İki Şehrin Hikayesi:cool:
Acun'u ben de klas bulurdum eskiden, zirveye tırmanmaya başladığı yıllarda.. Yalnız son zamanlardaki duruşu hasebiyle bunu itiraf etmek cesaret işi, dalga geçilmeyecek gibi değil:KK48: Bu yönden tebrik ediyorum konu sahibini:KK53:

Son düzenleme:
Vay be bakarak anlayabiliyorsan kim marjinal gözükmek için toplumun en dışlanan üyesi olmayı tercih edip eşcinselmiş gibi yapıyor kim doğuştan eşcinsel diye bence sen sınavlara falan hazırlanarak harcama kendini.
Saygılı konuşun hanımefendi. Evet marjinal bir şey olarak görülüyor. 13-14 yaşındaki çocuklar bile eşcinselliği biseksüellliği vs. havalı bir şey olarak görüyor günümüzde. İnanmıyorsanız açın biraz sosyal medya hesaplarına bakın. Bu size son mesajım.

Öncelikle, Acun'a aşık olmaktan daha kötü bir durum olamaz bence. Çok zevksizsiniz, kusura bakmayın :bicak:

Ben tam anlayamadım. Arkadaşınız heteroseksüel mi? Siz ünlü birileri dışında bir erkeğe ilgi duydunuz mu hiç? Ya da bu arkadaşınız dışında bir kadına ilgi duydunuz mu?
Eğer bu ilkse, başka bir şehirde yalnızlık çektiğiniz için en samimi gördüğünüz insana tutunup, hislerinizi yanlış yorumluyor olabilirsiniz. Başka yakın arkadaşınız var mı?

Yaşadığınız şey bir hastalık hali değil elbette. Eşcinsel de olsanız değil. Arkadaşınız heteroseksüel ise yanlış kişiye aşık olmuşsunuz sadece. Hangimiz yanlış kişilere aşık olmadık ki :)
Bu kısma :KK48::KK48::KK48:

Saygılı konuşun hanımefendi. Evet marjinal bir şey olarak görülüyor. 13-14 yaşındaki çocuklar bile eşcinselliği biseksüellliği vs. havalı bir şey olarak görüyor günümüzde. İnanmıyorsanız açın biraz sosyal medya hesaplarına bakın. Bu size son mesajım.
Umarım son mesajınızdır. Buram buram eğitimsizlik akıyor şöyle bir baktım da profilinize. Başkası adına utanmayı dibine kadar yaşadım şu an.

Umarım son mesajınızdır. Buram buram eğitimsizlik akıyor şöyle bir baktım da profilinize. Başkası adına utanmayı dibine kadar yaşadım şu an.
Tartışmaya tarafsız olarak dahil oluyorum, sadece şunu belirtmek isterim, toplumda bu tarz yönelimlerini saklayan gizleyen bi kesim olmakla birlikte, diğer arkadaşın dediği gibi bunu marjinal, havalı bir duruş olarak düşünüp öyleymiş gibi davranan, öyle davranmaya çalışan bi kesimin varlığı da mevcut..

Hayatboyu dışlanıyorsun, iş bulamıyorsun, ailen utanıyor, burdakiler doktora görün diyor, i*ne şeklinde bir hakarete konu oluyorsun, dalga geçiliyorsun... Gerçekten çok marjinal bir hayat eminim herkes böyle bir hayat istiyordur.

X