en yakın kız arkadaşıma aşık oldum

türev alma kurallarını bitirdin mi bu arada? lnX'in türevi?

yine şova başlamışsın en son hesabını kapatmıştın ders çalışıyorum ayağına.
Seni ilgilendirmez sassyassyy. Herhangi bir konuya mesaj yazarken senden izin alacak değilim. Benim saygı çerçevesi içinde yazdığım her mesaja saygı duymak zorundasınız. Ve evet derslerde bayağı bir yol katettim.

O kadar boyle seyler duydum ki, artik boyle seylere sasirmiyorum ve kimseyi de duygulari icin kinamiyorum.
ALLAH yardimciniz olsun ...

Seni ilgilendirmez sassyassyy. Herhangi bir konuya mesaj yazarken senden izin alacak değilim. Benim saygı çerçevesi içinde yazdığım her mesaja saygı duymak zorundasınız. Ve evet derslerde bayağı bir yol katettim.

lnX'in türevi 1/x şekerim. kısaca "içinin türevi bölü kendisi" filan diyebilirsin. arada bir sana böyle küçük ipuçları vereceğim en azından forum bir işine yarasın. :)

türev-integral bilmezsen eğer gittiğin her bölümde calculus dersinde afallarsın. bu eşcinsellik, dinsizlik filan gibi konuları konuşacağın dersler de olacak tabi ama önce okulu kazanmak lazım. hadi kolay gelsin. çemişgezek university'de yok bu dersler ama ona göre çalış veya forumda takıl.

Arkadaşlar, hormon testleri ile eşcinsellik "tanısı" konabileceğini sanacak kadar cahil kalmayı nasıl becerdiniz bilmiyorum. Eşcinsellik hastalık değildir, yönelimdir. Kişinin yönelimi de her zaman hormonları ile alakalı olmaz.

Sizin dediğiniz o tahliller cinsel kimlik tespiti için yapılır. Bu da cinsiyet değiştirmek isteyen bireyler içindir.

Konu sahibi, sen de kendini çok kasma, kendinden emin değilsen bu konuda iyi bir psikolog ile görüş, kendini tanımana yardımcı olsun. Korkacak birşey yok, herkes mutlu olduğu gibi yaşarsa iyi yerlere geliriz.

Acun neden bu kadar olay oldu anlamadim, belki de konu sahibi nasilsa Acundan daha iyi bir erkek bulamam, daha iyisi olamaz diye dusunup cinsel yonelimini degistirdi. :)))
Biseksuel olabilirsiniz konu sahibi, cok cikmazdaysaniz psikologla gorusun , ama bence gecici bir durum olabilir.

Konu sahibi kimseye cevap yazmıyor. Amacı ortalığı karıştırıp izlemekse çoktan başardı. Millet hafiften birbirine girmeye başlamış.

Arkadaşlar, hormon testleri ile eşcinsellik "tanısı" konabileceğini sanacak kadar cahil kalmayı nasıl becerdiniz bilmiyorum. Eşcinsellik hastalık değildir, yönelimdir. Kişinin yönelimi de her zaman hormonları ile alakalı olmaz.

Sizin dediğiniz o tahliller cinsel kimlik tespiti için yapılır. Bu da cinsiyet değiştirmek isteyen bireyler içindir.

Konu sahibi, sen de kendini çok kasma, kendinden emin değilsen bu konuda iyi bir psikolog ile görüş, kendini tanımana yardımcı olsun. Korkacak birşey yok, herkes mutlu olduğu gibi yaşarsa iyi yerlere geliriz.

alıntı veya tag yaparsak daha sağlıklı iletişim kurarız.

konu sahibi bu olaydan utanç duyduğu ve kabullenmek istemediği için hormon testi önerisini verdim. gayet basit şekilde bunu yaptırıp kendisini ikna edebilir olmadığına, psikolog yardımı da alabilir dilerse. yoksa o zaten kendisini o şekilde hissetse bu konuyu açmazdı bile. kimseye "yohh gardeşim inanmayızz yavvv tahlil yaptır kanıt getir" dediğimiz yok. ne testi ne için yapılır emin olun bilerek yazıyorum.

Eşcinsellik yeni bir durum değil. Sadece tabular konunun gerçek olma ihtimalini bile düşündürmüyor. Ben gerçek olduğunu düşünüyorum.

Önce bi horman testi yaptır. Hislerden öte gerçekten kadın bedeninde erkek olarak yaşayanlar var. He yok ben baya kadın gibi hissediyorum diyorsan da muhakkak bir psikoloğa görün. Utanacak bir durum değil bu, duygularının hesabını kimseye vermek zorunda değilsin.

X