en yakın kız arkadaşıma aşık oldum

Küçükken de kadınlara karşı ilgi duyuyor muydunuz yoksa bu yeni farkettiğiniz bir şey mi?benim en yakın arkadaşım eşcinsel ve 5 yaşındayken kadınlara karşı ilgi duyduğunu farkettiğini anlatır hep ... yani öğrenilmiş değil , doğuştan gelen birşey ...

Eğer arkadaşınız kadınlara değil, erkeklere ilgi duyuyorsa sakın ona açılmayın , arkadaşınızı muhtemelen kaybedersiniz ...

Bu durumda bence kendinizi iyi tanımanız önemli . Bir psikolog yardımı ile bundan sonraki hayatınızda nasıl yol alacağınızı bulabilirsiniz ... maalesef Türkiye’de bu işler çok daha zor .
Kolay gelsin ne diyeyim ...

Öncelikle, Acun'a aşık olmaktan daha kötü bir durum olamaz bence. Çok zevksizsiniz, kusura bakmayın :bicak:

Ben tam anlayamadım. Arkadaşınız heteroseksüel mi? Siz ünlü birileri dışında bir erkeğe ilgi duydunuz mu hiç? Ya da bu arkadaşınız dışında bir kadına ilgi duydunuz mu?
Eğer bu ilkse, başka bir şehirde yalnızlık çektiğiniz için en samimi gördüğünüz insana tutunup, hislerinizi yanlış yorumluyor olabilirsiniz. Başka yakın arkadaşınız var mı?

Yaşadığınız şey bir hastalık hali değil elbette. Eşcinsel de olsanız değil. Arkadaşınız heteroseksüel ise yanlış kişiye aşık olmuşsunuz sadece. Hangimiz yanlış kişilere aşık olmadık ki :)

Bence fake degilsin ilk defa boyle icten yazan birini okudum.bir psikologla gorusun burda size kimse yardim edemez.kendinizi suclamayin bu sizin isteginizle olan bi durum degil.

teşekkür ederim,başında da belirttiğim gibi "-mış" gibi yapmadan yüreğimden geçenleri bir süzgeçten geçirmeden sizlere ifade ettim sadece ve birilerinin algılayabilmiş olması dahi tebessüm ettirdi

içimi nasıl yakıp kavuran bir ateşin içinde olduğumu bir nebze tahayyül edebilseniz yukarıda bazı alay eden yada ciddiye almayan arkadaşlar eminim ki çok utanırlardı

ben yeterince ısdırap çekiyorum bana neler olduğunun farkında olmayışımla beraber,kimsenin ekstra canımı acıtmasına gerek yok sayın beni taşlamaya çalışan arkadaşlar...

ne olursa olsun sizlere gönül koymuyorum ama biraz daha anlayışlı yorumlar yapmanızı isterim...bazı yorumlar şuanda gerçekten yüreğimi fazlasıyla incitti !!böyle acımasız olmayın ne olur

İnsanlar neden sağlıklı değilsin yardıma ihtiyacın var vb yazmışlar anlamadım. Eşcinselsen eşcinselsindir. Erkekler eşcinsel olunca normal, kadınlar olunca mı anormal? Cemil İpekçinin sevgilisi Bekiri gazeteden okuyorsunuz, Zeki Müreni severek dinliyorsunuz, Fatih Ürek kadın gibi giyinip davranınca bir şey demiyorsunuz ama kadın eşcinselse mi kovulmuş şeytandan Allaha sığınıyorsunuz?
Konu sahibesi zannımca eşcinselsiniz ve durumla yüzleşmemek için erkeklere kendinizi zorla itiyorsunuz durum bu.

Bi kız öğrencim benzer durumdaydı, durumu bana anlatmıştı ama o bi şeyleri değiştirme niyetinde değildi pek, memnun gibiydi sanki, bilemiyorum.. Sen durumdan rahatsızsın ve çözmek istiyorsun, öyleyse ciddi anlamda işinin ehli bir psikiyatr bulacaksın, bi takım testlerden geçeceksin, hormon vs.. Ondan sonra belki terapi aşaması gelir ve farklı bi yere yönlendirirler seni..
Erkeklere de ilgi duyduğuna göre, muhtemelen biseksüelsin..
Sakın bi şeyi unutmak için gidip pişman olacağın bi şey yapma, başkasıyla beraber olarak birini unutamazsın..

İnsanlar neden sağlıklı değilsin yardıma ihtiyacın var vb yazmışlar anlamadım. Eşcinselsen eşcinselsindir. Erkekler eşcinsel olunca normal, kadınlar olunca mı anormal? Cemil İpekçinin sevgilisi Bekiri gazeteden okuyorsunuz, Zeki Müreni severek dinliyorsunuz, Fatih Ürek kadın gibi giyinip davranınca bir şey demiyorsunuz ama kadın eşcinselse mi kovulmuş şeytandan Allaha sığınıyorsunuz?
Konu sahibesi zannımca eşcinselsiniz ve durumla yüzleşmemek için erkeklere kendinizi zorla itiyorsunuz durum bu.
Belki onlara da tepkililerdir kız, sakin ol:KK48:

Eşcinseller ve biseksüeller vardır. Konunuzdaki sıkıntı kendinizi yadırgamanız ve hislerinizi tanımlayamamanız. Ki bizim toplumumuzda hetero insanların bile kendini keşfetmesi zorken, eşcinsellerin sağlıklı bir ruh haliyle kendini keşfetmesi imkansız. Bu konuda bir psikologa gitmelisiniz. Duygularınız hastalıklı filan olduğu için değil, ne hissettiğinizi anlamak için... Kız arkadaşınıza şimdilik bir şey belli etmeyin, önce kendinizi anlayın bence.

Konu bana gerçek gelmedi misscim. Yoksa eşcinsellere asla tepkim olamaz. Hatta ortamda konu açılıp gıyabında yargılayanları bozarım..

Gerçi ben sadece Acun Ilıcalı aşkına atıfta bulunduydum, sağlıklı değilsin demedim ki. Neden üstüme alındıysam.. :KK48:

Merhaba, psikiyatriste gidebilirsin duyguların geçici mi kalıcı mı olduğunu öğrenmek için. Utanıp çekinmene gerek yok, seninle aynı sebeptne başvuran pek çok insan var. Uzman birisine açılmak hem daha kontrollü bir şekilde ilerlemeni saglar hem de yara almanı engeller :)

Eğer bunun bir his bozukluğu olduğunu düşünüyorsanız; tıbbi destek alın. Ya da ben eminim biseksüelim; kadına da erkeğe de ilgi duyabilirim diyorsanız bir şekilde açılın arkadaşınıza. Ama kaybetmeyi de göze alacaksanız tabi.

Konu bana gerçek gelmedi misscim. Yoksa eşcinsellere asla tepkim olamaz. Hatta ortamda konu açılıp gıyabında yargılayanları bozarım..

Gerçi ben sadece Acun Ilıcalı aşkına atıfta bulunduydum, sağlıklı değilsin demedim ki. Neden üstüme alındıysam.. :KK48:

Acun aşkını ben de anlayamadım açıkçası adamda çekici yan yok sadece para var onun da bize faydası yok:olamaz:

Rüzgarın düğününüde normal karşiladılar ama.:KK53:

X